میسی کاهش 3,900 شغل یقه سفید تقریبا 25 درصد از آن شرکت های بزرگ نیروی کار

فروشگاه زنجیره ای پیش بینی شده حرکت خواهد آن را ذخیره کنید $630 میلیون دلار در سال است.

این بیماری همه گیر “است به طور قابل توجهی تحت تاثیر کسب و کار ما” رئیس اجرایی جف Gennette در بیانیه ای گفت. “در حالی که بازگشایی فروشگاه های ما به خوبی می گذرد ما پیش بینی یک روند تدریجی بهبود کسب و کار … ما می دانیم که ما خواهد بود یک شرکت کوچکتر برای آینده قابل پیش بینی.”

Coronavirus مرتبط با فروشگاه تعطیلی منجر به بی مهابا افت در فروش که roiled صنعت خرده فروشی است که دچار مشکل شد مدتها قبل از بیماری همه گیر. شش ملی خرده فروشان از جمله فروشگاه زنجیره J. C. Penney و Neiman Marcus — باید برای ورشکستگی زمینه از آنجا که ممکن است. به عنوان بسیاری از 25,000 آجر و ملات فروشگاه ها انتظار می رود به طور دائم این سال با توجه به Coresight تحقیقات که باید گسترده اثرات در مراکز خرید کارگران و جوامع محلی.

میسی آخرین اعلام تحلیلگران می گویند نشان می دهد که خرده فروشی کاهش شغل — که تا به حال شده است تا حد زیادی متمرکز در میان فروشگاه کارکنان و کارگران ساعتی — شروع به رسیدن به یقه سفید موقعیت خود را در ساختمان های اداری.

“این است که تعداد قابل توجهی از اخراج و آن واقعا بر این واقعیت است که در حالی که میسی را انجام داده است یک کار خوب از تامین مالی به دیدن آن از طریق این بحران آن است که هنوز سوزش از طریق, پول نقد,” نیل ساندرز مدیر عامل در GlobalData, خرده فروشی. “این است که در دراز مدت از نو سنگر سازی و اذعان است که فروش هیچ جا نزدیک به آنچه که آنها استفاده می شود.”

تحلیلگران می گویند macy’s, اگر چه, این است که نسبتا در شکل خوب است. احتمال این که آن را به طور پیش فرض بر روی وام خود را در سال آینده کاهش یافته است و از 44 درصد در ماه آوریل به 17 درصد در ماه ژوئن با توجه به S&P در بازار جهانی هوش به عنوان فروشگاه بازگشایی و فروش اینچ به بالا. میسی نیز به دست آمده حدود 4.5 میلیارد دلار در سال مالی که Gennette گفت: آن را “ثبات بیشتر انعطاف پذیر شرکت است.”

“میسی در حال انجام است آنچه در آن می تواند به سرعت کاهش هزینه ها — که در این مورد به معنی برش, شرکت, شغل,” ساندرز گفت. “اما حقیقت این است که هزینه های آن هنوز راه در بیش از سود است.”

این کشور بزرگترین گروه فروشگاه های زنجیره ای furloughed که اکثریت آن را 125,000 کارکنان در اواسط ماه مارس و پس از coronavirus مربوط به تعطیلی منجر به کاهش شیب در فروش. بسیاری از کسانی که کارگران انتظار می رود به بازگشت به کار در ماه جولای به عنوان شرکت به طور سیستماتیک بازگشایی فروشگاه در سراسر کشور.

آخرین دور از مشکلات می آید در بالای آنچه که در حال حاضر یک زمان دشوار برای خرده فروش. فروش سالانه 1.6 درصد کاهش یافت و به $24.6 میلیارد دلار در سال گذشته به عنوان شرکت از دست رفته را به رقبای آنلاین. در ماه فوریه آن گفت: این امر دفاتر نزدیک در سان فرانسیسکو و لورین اوهایو و همچنین یک مرکز خدمات مشتری در تمپه, Ariz., در نتیجه 10 درصد کاهش از شرکت و کارکنان پشتیبانی.

میسی سهام بسته پنج شنبه در $6.50 پایین 4.1 درصد است. سهام دهکدهای از دست داد بیش از 61 درصد از ارزش آن سال تا به امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات