میسی است furloughing بیشتر از آن 125,000 کارکنان در میان طولانی مدت coronavirus shutdown

این شرکت گفت: این را حفظ خواهد کرد “حداقل مطلق نیروی کار” برای ساده کردن عملیات با تمرکز بر های دیجیتال خود را کسب و کار مراکز توزیع و مراکز تماس. Furloughed کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت بیمه بهداشت و درمان حداقل طریق ممکن است. میسی گفت که انتظار دارد برای بازگرداندن کارکنان “بر روی مبهوت اساس به عنوان کسب و کار از سر گرفته است.”

نیویورک-بر اساس خرده فروش گفت: این گام های مهمی برای جلوگیری مالی خرید اینترنتی در هفته های اخیر. آن را لغو کرده است دستورات اجرا شده استخدام و هزینه های انجماد و به حالت تعلیق در پرداخت سود خود. این شهر همچنین دارای تاخیر پاداش و 401(k) مسابقات و می گوید مدیران را به طور موقت کاهش دستمزد در ابتدای ماه آوریل. جف Gennette, macy’s, رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل است و صرف نظر کردن پرداخت تا زمانی که بحران فروکش.

کارشناسان صنعت گفت: میسی اعلام شد به احتمال زیاد فقط آغاز گسترده اخراج و furloughs توسط زنجیره های خرده فروشی به عنوان آنها می آیند برای مقابله با آنچه که می تواند ماه از تعطیلی فروشگاه.

“Floodgates در حال باز گفت:” علامت گذاری کوهن مدیر خرده فروشی مطالعات در دانشگاه کلمبیا مدرسه کسب و کار و سابق اجرایی Sears Canada. “در حال حاضر که لوله رویای یک عید باز است بیش از شرکت ها در حال تلاش برای کشف کردن چگونه برای محافظت از توانایی خود را برای بیرون آمدن از این هنگامی که آن را بیش از همه در هر زمان که ممکن است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تمدید اجتماعی فاصله گرفتن راهنمایی از طریق مارس 30 و حمایت خود را زودتر امیدوار است که این کشور خواهد بود “باز” عید پاک اضافه کرد که ایالات متحده و میر ناشی از شیوع بیماری به احتمال زیاد اوج در دو هفته. فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ملت را بالا بیماری های عفونی کارشناسان Anthony S. Fauci و کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که این کشور می تواند تا 200,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

میسی در حال حاضر در زمین لرزان قبل از شیوع کروناویروس. در ماه فوریه را اعلام کرد آن را خواهد دید 125 فروشگاه — حدود یک پنجم از مجموع آن — و اخراج حدود 2000 نفر از کارگران پس از ناامید کننده فصل تعطیلات.

“شرکت هایی مانند میسی که نمی بسیاری از حرکت در وهله اول هستند در معرض خطر بیشتر است,” او گفت:. “میسی که در آستانه اما به عنوان وجود دارد در حال حاضر ایستاده در لبه پرتگاه و این نوع از furloughs تنها رفتن به تبدیل شدن به حتی بیشتر گسترده است.”

از گردشگری به خرده فروشی به مشاغل یقه سفید و کارگران در سراسر کشور در حال بی سابقه ای مواجه موج اخراج furloughs و کاهش پرداخت به کل صنایع می آیند به متوقف مجازی. هفته گذشته وزارت کار داده ها نشان داد یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی که تا به حال کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته قبل از. و اقتصاددانان می گویند بیش از 40 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن شغل خود را از اواسط ماه آوریل است.

خرده فروشان مانند میسی تلاش کرده اند برای سال برای دریافت بیشتر خریداران به فروشگاه های خود را, اما کسانی که تلاش کرده اند زمین به توقف در هفته های اخیر. هزاران نفر از فروشگاه ها به طور موقت بسته شده و به عنوان دولت های محلی موضوع پناهگاه در محل سفارشات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. میسی مبارزات تحلیلگران گفت: به احتمال زیاد طنین انداز در سراسر صنعت خرده فروشی: زنجیره ای مهم لنگر برای صدها نفر از مراکز خرید در سراسر کشور به این معنی که هر حرکت آن باعث می شود تا به ماندگاری اثرات برای تعدادی از خرده فروشان کوچکتر و بازار اپراتورها.

ترافیک پا در فروشگاه های خرده فروشی تا حد زیادی از بین رفت و بخش خرده فروشی است که به احتمال زیاد رو “گسترده فروشگاه و مرکز بسته شدن … به عنوان ملت با این نسخهها کار با هم برای پهن کردن منحنی” کوئن را الیور چن نوشت: در یک به مشتریان در روز دوشنبه.

میسی او و همکارانش گفت: به اندازه کافی پول نقد برای زنده ماندن حدود چهار ماه و نیم از تعطیلی فروشگاه. آنها تخمین زده است که این خرده فروش صرف حدود 227 میلیون در یک ماه حقوق کارگران با حدود نیمی از آن را به خود 100,000 کارکنان فروشگاه.

به عنوان همه گیر افتضاح به بار اقتصادی ویران در سراسر جهان دولت آمریکا در حال آماده سازی برای ارسال چک و یا مستقیم سپرده به اکثر آمریکایی ها. به عنوان بخشی از هر دو حزب قانون طلیعه طریق کنگره و امضا شده توسط برگ برنده دولت coronavirus محرک ارائه می کنند $1,200 پرداخت به افراد با درآمد سالانه تا 75000 دلار به علاوه اضافی $500 برای هر کودک است. برای اکثر افراد, افزایش احتمال رسیدن در ماه آوریل از طریق واریز مستقیم.

اما تحلیلگران می گویند کسانی که چک های کوچک انجام خواهد شد به نوبه خود در اطراف و اقبال بسیاری از خرده فروشان. ضریب اطمینان مصرف کننده گرفته شده است یک ضربه عظیم که میلیون ها نفر خود را از دست دادن شغل و بیمه بهداشت و درمان. هنگامی که مردم را صرف تحلیلگران می گویند این احتمال وجود دارد بر ضرورت مانند اجاره و غذا — نه اختیاری اقلام مانند لباس و کفش.

“من نمی گمان بسیاری از مردم در بازار برای بهار مد در حال حاضر گفت:” کوهن کلمبیا مدرسه کسب و کار. “وجود دارد هیچ گفتن که این است که به پایان رسیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>