آنتونی والاس خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کادر پزشکی دیده می شود خارج شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان در هنگ کنگ در فوریه 4 سال 2020 است.

هنگ کنگ شد مقام دوم در خارج از سرزمین اصلی چین به گزارش یک مرگ از شیوع کروناویروس پس از چین گزارش 425 مرگ و میر آوردن کلی تلفات به 427. مقامات چینی گزارش تعداد کل 20,438 تایید موارد عفونت — افزایش 3,235 از شنبه, بزرگترین روزانه پرش پس از ملی کمیسیون بهداشت شروع به انتشار آمار. تقریبا 3000 آلوده هستند در وضعیت بحرانی است.

●39 سال درگذشت در هنگ کنگ از coronavirus. مقامات گفت که تا به حال وضعیت موجود در حال سفر به ووهان ماه گذشته و در بیمارستان بستری شد در روز جمعه.

●چینی رهبر چین گفت: شیوع ویروس مطرح شده یک آزمون بزرگ در این کشور سیستم حکومت و تاکید کرد که باید برای مهار این بیماری همه گیر.

●گسترش ویروس در اضافه کردن به گونه ایالات متحده-چین در ارتباط با مقامات پکن را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از زیاده با آن محدودیت های مسافرتی — با وجود بسیاری از کشورهای دیگر شرکت های هواپیمایی و سازماندهی آنها.

●نفت کشورهای صادرکننده آماده برای دیدار در وین به منظور بررسی شیوع اثر بر تقاضای جهانی برای نفت.

4:07 AM: هنگ کنگ گزارش دو عفونت های جدید — افرادی که نمی, بازدید از سرزمین اصلی چین

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ روز سه شنبه گزارش جدید محلی مورد رمان coronavirus مردم با هیچ سفر تاریخچه به سرزمین اصلی چین و جایی که پزشکان نمی تواند پیدا کردن یک “آشکار منبع عفونت,” بالا بردن خطر است که این بیماری در حال گسترش است بیشتر به طور گسترده ای وجود دارد.

مقامات بهداشتی می گویند وجود داشته است و چهار جمله موارد عفونت موضعی. یکی از موارد جدید گزارش روز سه شنبه درگیر یک کاری که شروع به سرفه on Jan. 23 اما در ادامه کار در یک فروشگاه لباس در اردن محله در كولون برای چند روز.

این موارد تاکید “خطر قابل توجهی از جامعه انتقال در هنگ کنگ بنابراین ما باید به دقت نظارت بر وضعیت” گفت: Chuang Shuk-kwan از بیماری مسری شعبه هنگ کنگ مرکز بهداشت و درمان حمایت می کند.

هنگ کنگ در حال حاضر دارای 17 مورد تأیید از بیماری کروناویروس و همچنان یکی از معدود مناطق هم مرز با سرزمین اصلی چین است که هنوز هم حفظ باز کردن گذرگاه های مرزی با این کشور است.

هنگ کنگ نیز با تایید آن اولین مرگ ناشی از این بیماری 39 ساله که به طور ناگهانی رو به وخامت گذاشته و صبح روز سه شنبه. این مرد تا به حال سابقه دیابت اما مقامات می گویند یک پزشکی قانونی گزارش شده است که نیاز به درک که چرا دقیقا او در گذشت از این بیماری است.

فشار در حال افزایش است در هنگ کنگ مقامات نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین است. هنگ کنگ رهبر کری لام است به طرز چشمگیری کاهش می یابد و تعداد گذرگاه بین دو سرزمین است اما بطور کامل بسته شدن مرز به نقل از روابط نزدیک بین سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است.

کارگران پزشکی از جمله پزشکان و پرستاران شاغل در جلو خطوط در بیمارستان های دولتی در حال افزایش پنج روز اعتصاب که از روز دوشنبه شروع به منظور فشار دولت به بستن مرز با چین به طور کامل.

توسط: Shibani Mahtani

3:58 AM: چین به آزمون روسی ضد ویروسی برای مبارزه با کروناویروس

مسکو — چین خرید, روسی, داروی ضد ویروسی Triazavirin برای آزمایش های بالینی برای مبارزه با رمان coronavirus یک مقام بهداشتی در روز سه شنبه گفت.

“این چیزی است که وجود دارد هیچ قطعی ثابت خاص خواص داروهای ضد ویروسی تا کنون” معاون وزیر بهداشت سرگئی Krayevoi گفت: با توجه به اینترفاکس اعلام کرد.

Triazavirin تولید شده است در اورال و توسعه داده شد برای درمان آنفولانزا.

در حالی که چین با روسیه یک ژنوم coronavirus به طور مشترک کار بر روی یک واکسن Krayevoi گفت: پیشرفت متوقف شده چرا که روسیه نیاز به یک نمونه زنده از این بیماری است.

“بزرگترین چالش برای تست این واکسن. که برای آن لازم است به آزمایش آن بر روی سلول های کوچک حیوانات رفتار بالینی بر روی حیوانات بزرگ و پس از انجام آزمایش های بالینی,” او گفت:.

مقامات روسی تایید کرده اند فقط دو coronavirus موارد در کشور است اما بیش از 4000 نفر باقی می ماند و تحت نظارت های پزشکی در روسیه با توجه به آنا Popova سر از روسیه سلامت مصرف کننده تنظیم کننده.

توسط: ایزابل Khurshudyan

3:35 AM: دانش آموزان چینی ورود به استرالیا بازداشت محروم ویزا

استرالیا — در حدود 70 چینی دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه های استرالیا شده اند ره در سیدنی و ملبورن و بریزبن فرودگاه استرالیا روزنامه گزارش روز سه شنبه.

برخی از دانش آموزان چینی در حال حاضر در راه خود را برای دیدار روز جمعه زمانی که نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد ممنوعیت ورود مسافران که در سرزمین اصلی چین به تازگی.

دانش آموزان چینی قرار داده بودند در بازداشت اموال آنها را مصادره کردند و معتبر ویزا لغو شد به گفته مسئولان دانشگاه.

Lukas Coch

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

معاون ماموریت سفارت چین در استرالیا وانگ سینینگ صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در سفارت چین در کانبرا, استرالیا, Feb. از 4 سال 2020 است.

پکن لعنتی درمان دانش آموزان چینی در coronavirus ممنوعیت سفر و پیشنهاد دولت استرالیا تسلیم به “وحشت و بیش عمل” در متوقف کردن پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است.

معاون سفیر جمهوری مردم چین به استرالیا وانگ سینینگ به خبرنگاران گفت که چین “خوشحال” با بازداشت از دانش آموزان چینی با مرز مقامات نیروی در استرالیا فرودگاه بیش از آخر هفته و خواستار جبران خسارت برای تعداد کمی که مجبور به پرواز به چین است.

توسط: کیت شاتل ورث

3:30 AM: استرالیا رشته در چین ارسال می شود به نیوزیلند

استرالیا — تا 50 ساکنان استرالیا به دام افتاده در چین در میان شیوع کروناویروس می تواند فرستاده شده به نیوزیلند به عنوان بخشی از یک هماهنگ تخلیه در حال مرتب بین اقیانوس آرام همسایه است.

تحت این طرح ساکنان استرالیا خواهد پیوستن به 70 زلاند نو و جزایر اقیانوس آرام در اجاره هوایی نیوزیلند پرواز عازم ووهان اواخر روز سه شنبه گفته است.

از آنجا مقامات برنامه ریزی برای هر قرنطینه آنها در یک پایگاه نظامی در نزدیکی اوکلند و یا انتقال آنها را به جزیره کریسمس در اقیانوس هند, جایی که آنها مایل به پیوستن به گروه اول از استرالیا evacuees از ووهان که تحت قرنطینه و چک پزشکی در یک بازداشتگاه که استرالیا یک بار استفاده می شود برای نگهداری پناهجویان.

توسط: کیت شاتل ورث

3:14 AM: مقامات بالا در استان هوبئی در شیوع کانون punished

FUZHOU چین هوبئی مقامات به بررسی اتهامات که بودجه و مواد اهدا به هوبئی صلیب سرخ جامعه منحرف شده اند پس از ویدئوها به صورت آنلاین پست که به نظر می رسد برای نشان دادن جعبه ماسک به معنای بیمارستان گرفته شده برای مقامات به جای.

یکی ووهان دکتر گفت که بیمارستان خود را دریافت نکرده اند یک ماسک از صلیب سرخ یکی از چند رسما به رسمیت شناخته شده سازمان مجاز به رسیدگی مدنی کمک های مالی.

هوبئی استانی کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی و نظارت گفت: آن را به حال مجازات سه مقامات بالا به صورت “سهل انگاری و تنبلی و تخلف از مقررات” مرتبط با شیوع بیماری پیشگیری و کنترل است.

کمیسیون حذف ژانگ شین معاون و رهبری حزب عضو گروه هوبئی استانی صلیب سرخ جامعه و با توجه به هشدارهای او را جدی بر مدیریت کمک های مالی.

Chen Bo یک حزب رهبری گروهی از اعضای ولایتی جامعه صلیب سرخ داده شد هشدارهای جدی و قوی مجازات های اداری. یکی دیگر از مقام های شناسایی شده به عنوان گائو شین داده شد کمتر هشدار.

سریع افشای تحقیقات و مجازات تأکید این حزب نگرانی در مورد پتانسیل سیاسی انشعابات از جناح پاسخ به این ویروس. بسیاری از آنلاین مفسران را مورد انتقاد مقامات برای بودن بیش از حد آهسته به رسمیت شناختن شدت ویروس و هشدار دادن به مردم به اقدامات احتیاطی اولویت حزب کمونیست جلسات و “ثبات اجتماعی” به جای.

توسط: آنا Fifield

3:05 AM: کارگران فیلیپینی رشته در مانیل توسط هنگ کنگ ماکائو سفر بان کی مون

مانیل — ممنوعیت سفر در چین و مناطق اداری با توجه به این رمان شیوع کروناویروس را ترک کرده است صدها نفر از کارگران داخلی رشته در مانیل تأثیر اقتصاد است که به شدت متکی به خارج از کشور زايمان.

وزارت کار گفت: صدها نفر از کارگران فیلیپینی در خارج از کشور محدود برای شغل خود را در هنگ کنگ و ماکائو قادر به بازگشت به کار. آن گفت: این امر مسئله حدود 200 دلار برای کمک به هر کارگر.

فیلیپین می فرستد حدود 2 میلیون کارگر در سراسر جهان حیاتی بخش از اقتصاد است. در سال 2018 در خارج از کشور کارگران به خانه فرستاده شده حدود 4 میلیارد دلار. که در سال 6 درصد از نیروی کار استوار بود در هنگ کنگ در حالی که 5 درصد دیگر مشغول به کار در تایوان است.

کارلو Gabuco

بلومبرگ

مسافران با پوشیدن ماسک ایستادن در هیئت مدیره یک مانیل راه آهن نور سیستم حمل و نقل قطار در مانیل, فیلیپین, در فوریه. 3, 2020.

وزارت امور خارجه گفت: بیش از 50 فیلیپینی در استان هوبئی در چین — کانون بیماری — ابراز تمایل به بازگشت به فیلیپین.

اداره مهاجرت همچنین تخمین زده می شود در روز سه شنبه که 58 اتباع چینی — پایین از اولیه 300 روز دوشنبه — هنوز هم در حال انتظار برای یک پرواز از مانیل.

ممنوعیت سفر اعلام شد بیش از آخر هفته پس از رزرو اولیه از رئیس جمهور رودریگو Duterte که مورد انتقاد قرار گرفته برای cozying به چین با وجود اختلاف ارضی در دریای چین جنوبی است. ترس از ویروس سوخت محلی تنش نسبت به اتباع چینی.

Duterte هشدار داد در برابر sinophobia در پی این ویروس. “چین شده است به نوعی به ما گفت:” در روز دوشنبه. “ما تنها می تواند نشان می دهد همان به نفع آنها است.”

فیلیپین گزارش شده و دو مورد تأیید این ویروس که یکی از آنها برای اولین بار بود مرگ و میر گزارش شده از چین. حدود 80 نفر هنوز در حال آزمایش است.

توسط: Regine Cabato

2:30 AM: پس از هوازدگی تجارت, جنگ, چین, اقتصاد, آمار شیوع ویروس

پکن — coronavirus شیوع فرستاده است دچار طریق چین در حال حاضر-کاهش اقتصاد با کارشناسان پیش بینی رشد سالانه می تواند سقوط به زیر 4 درصد در سه ماهه اول.

“گردشگری, سفر و ناهار خوری در حال رفتن به ضربه ترین” گفت: Tao Wang ارشد چین اقتصاددان در بانک سرمایه گذاری UBS.

کامل میزان تاثیر خواهد شد بستگی دارد در چه مدت شیوع بیماری باقی می ماند uncontained و چگونه حزب کمونیست اجرا اژدهایی خاموش شدن ناگهانی اجرا تمام عیار در این کشور است.

Coronavirus نگرانی به ارمغان آورده اند این ملت از 1.4 میلیارد نفر تقریبا متوقف و نه فقط در ووهان کانون. از پکن که در آن به طور معمول مسدود شدن جاده های حلقه هستند به عنوان روشن به عنوان کشور خط به سنگر hamlets که بسته اند خود را به خارج از چین است hunkering پایین به امید متوقف کردن ویروس.

به تلفات تعداد نقاط قابل توجه دندانه به مصرف خصوصی که حساب برای بیش از یک سوم از اقتصاد است.

علامت Schiefelbein

AP

یک مرد می پوشد یک ماسک صورت او به عنوان پیاده گذشته یک فروشگاه اپل است که به طور موقت بسته با توجه به نگرانی های بهداشتی در پکن روز شنبه, فوریه. از 4 سال 2020 است.

سینما مجبور به بازپرداخت presold بلیط بالغ بر 50 میلیون دلار در ژانویه. 25 سال جدید قمری را به تنهایی.

تعداد تعطیلات مربوط به هواپیما و قطار در سفر بود که 40 درصد پایین تر از سال جاری نسبت به سال 2019 زمانی که گردشگری داخلی هزینه در طول هفت روز استراحت بالغ بر $73 میلیارد دلار است. پکن و شانگهای را متوقف از راه دور خدمات اتوبوس در حالی که در شهرهای دور از ووهان باید بسته حمل و نقل عمومی.

مراسم و تجمعات خانواده لغو شده است, کمک به سقوط حد 12 درصد در چین مشروب مصرف این سال است.

در بخش صنعت و تولید است که به طور معمول کم در این زمان به دلیل کسب و کار به طور معمول نزدیک به سال جدید قمری. اما با تعطیلات طولانی در بخش هایی از کشور از جمله شانگهای و چونگکینگ و کارگران ادارات خواست در خانه بمانند خروجی نیز یک ضربه.

خاموش شدن است صدمه زدن به شرکت های آمریکایی فعال در چین است. استارباکس و اپل دارای بسته فروشگاه ها و تسلا به توقیف آن کارخانه شانگهای.

برخی از این کسب و کار خواهد شد و هرگز جبران گفت: وانگ یو تحلیلگر. “مردم در حال رفتن به نوشیدن دو بار به عنوان بسیاری از فنجان قهوه یا دو بار به عنوان بسیاری از فیلم به محض این که بیش از,” او گفت:.

ادامه مطلب در اینجا: اقتصاد چین با داشتن اب و هوای جنگ تجاری است که در حال حاضر در حال تکان توسط coronavirus

توسط: آنا Fifield

2:15 AM: تایوان به ممنوعیت مسافران که شده به چین در 14 روز گذشته

دلار هنگ کنگ — تایوان اعلام کرده است آن را نوار اتباع خارجی که به سرزمین اصلی چین در سال گذشته 14 روز از ورود خود حاکم بر جزیره با شروع از جمعه.

این حرکت گسترش محدودیت های مسافرتی در حال حاضر در محل در شهروندان چینی از استان سخت-آمار شیوع کروناویروس از جمله هوبئی گوانگدونگ و چینی در شرق شهر ونژو.

تایوانی وزارت امور خارجه گفت: حرکت بود در “پاسخ به گسترش رمان شیوع کروناویروس و همچنین برای حفاظت از بهداشت عمومی و امنیت” و مدیریت جریان از مردم ورود به تایوان است.

گسترده محدودیت های قرار داده شده اند و بر مسافران و کسانی که اخیرا به چین به عنوان کشور در سراسر جهان مسابقه برای جلوگیری از شیوع ویروس — که به شدت تحت تاثیر سرزمین اصلی چین — از بدتر شدن صورت تصاعدی در کشورهای خود هستند.

تایوان از حرکت سیاسی حساس آن را به عنوان یک ارتباط تنش با پکن بیش از بسیار تفاسیر مختلف از حاکمیت است. پکن معتقد است که تایوان بخشی از چین اما خود حاکم تایوان می گوید که نیست و هرگز در این مورد.

توسط: Shibani Mahtani

1:44 AM: نوزاد می شود, جوان ترین فردی شناخته می شود آلوده

پکن — یک-ماه-کودک تایید شده است به عنوان داشتن coronavirus تبدیل شدن به جوانترین فرد شناخته شده است به توان و حذف. دختر, شناسایی توسط خانواده اش نام جیانگ و مهاجر کارگر والدین بازگشت به گوئیژو پس از سال جدید قمری تعطیلات.

او یکی از نه مورد جدید کشف شده در گوئیژو در جنوب کانون ووهان گرفتن به کل در این استان به 56.

اکثریت قریب به اتفاق از اوایل عفونت رخ داده است در افراد مسن است اما به عنوان ویروس پیشرفت آن کرده اند که در افراد جوانتر از جمله نوزادان است.

نوزادان دیگر به آن آلوده شده است به گزارش رسانه های دولتی:

Jan. 26: 9-ماه-پیر دختر را تایید کرد در پکن

Jan. 27: دولت شهر در Zhongshan استان گوانگدونگ تایید عفونت 11-ماه-پیر دختر

Jan. 29: 8-ماه-در آنهویی

Jan. 30: 3 ماه-در ژجیانگ

Feb. 1: 10-ماه-پیر پسر در پکن

Feb. 3: 7-ماه-پیر پسر در شانگهای

Feb. 3: 3 ماه-در Hainan

توسط: Lyric Li

1:12 AM: ماکائو به بسته قمار برای دو هفته به تلاش برای مهار ویروس

پکن — ماکائو یک خاک چینی با قمار بخش است که هفت بار به اندازه لاس وگاس را دستور داده است تا آن قمار بسته برای حداقل دو هفته آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مدیر اجرایی هو Iat Seng اعلام کرد این تصمیم به عنوان دو مورد جدید از عفونت تایید شد در خاک با در نظر گرفتن مجموع به 10. یکی از موارد جدید در نتیجه از انسان به انسان انتقال اولین گزارش در ماکائو بود و دیگری کسی که مشغول به کار در یک کازینو.

Jason Lee

ایسنا

مردم راه رفتن در مقابل کازینو لیسبون در ماکائو چین Dec. 21, 2019.

به عنوان یک نتیجه ماکائو دولت تصمیم گرفت صبح روز سه شنبه به تعلیق عملیات در قمار و سرگرمی های دیگر کسب و کار برای دو هفته گفت: هو پوشیدن ماسک در حالی که صحبت کردن به مطبوعات.

جزئیات دقیق از تعلیق نشده است افشا می شود. ماکائو است خانه را به برخی از بزرگ آمریکایی قمار از جمله وین و چهار خواص متعلق به لاس وگاس شن و ماسه متعلق به جمهوری دهنده Sheldon Adelson.

تعلیق بررسی خواهد شد و پس از دو هفته به تصمیم می گیرید که آیا لازم بود برای ادامه آن, او گفت:.

علاوه بر این Ho خواسته Macanese خدمتگزاران به کار از خانه و توصیه همه به منازل خود را ترک کنند مگر اینکه ضروری است. تنها خدمات اورژانس را حفظ خواهد کرد در حال اجرا, او گفت:, و اضافه کرد که این می تواند بر تامین مواد غذایی و بهداشت خدمات.

ماکائو در حال حاضر به طور موثر قرنطینه خود منع ورود و خروج از خاک و لغو آن قمری جشن های سال جدید برای جلوگیری از داشتن مکان جمع آوری با هم.

توسط: Liu Yang

12:20 AM: مسافران کشتی کروز چهره مضطرب منتظر نتایج آزمون

توکیو — بیش از 3000 کشتی کروز مسافر و خدمه در حال انتظار در ژاپن برای نتایج حاصل از آزمایشات پزشکی انتظار می رود بعد از سهشنبه پس از یک مسافر آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

کشتی بازگشت به بندر یوکوهاما در اواخر روز دوشنبه و پس از دو هفته سفر که شامل توقف در چند آسیایی, پورت. در طول سفر یک 80 ساله كه متحرك در هنگ کنگ بود که با آلوده جدید کروناویروس. چند مسافر دیگر شد به گزارش علائم مانند سرفه یا تب.

یوجین Hoshiko

AP

یک قایق کوچک هدایت در نزدیکی یک کشتی کروز الماس شاهزاده مهار کردن یوکوهاما پورت شنبه, فوریه. 4, 2020, یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

وجود دارد حدود 2,700 مسافران در این کشتی نزدیک به نیمی از آنها, ژاپنی, مادر و دیگران از هنگ کنگ و آمریکا و کانادا ملی پخش NHK گزارش شده است.

توسط: Akiko Kashiwagi

12:17 AM: کره جنوبی گزارش 16 آن مورد تایید شده از coronavirus

سئول — کره جنوبی که در بازگشت از سفر به تایلند تشخیص داده شده است با کروناویروس در جمعه آوردن ملی شمارش به 16.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: این زن آمد به کره جنوبی از تایلند در ژانویه. 19 بدون ارائه اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا او تا به حال بازدید از چین یا کشورهای دیگر نیز هست.

به جز برای کاری دیگر 15 coronavirus بیماران یا اخیرا در بازگشت از ووهان یا تا به حال در تماس با افراد آلوده در کره جنوبی و ژاپن است.

این KCDC روز دوشنبه گفت: با توجه به انتشار یک کره جنوبی که تشخیص داده شده بود با این ویروس در Jan. 20 و پس از بهبود.

توسط: Min Joo Kim

10:17 PM: دوم coronavirus مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین گزارش شده در هنگ کنگ

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ شد مقام دوم در خارج از سرزمین اصلی چین به گزارش یک مرگ از رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 400 نفر و آلوده بیش از 20 ، 000 در چین است.

39-ماه-پیر مرد سفر کرده بود به ووهان در Jan. 21 بازگشت به هنگ کنگ دو روز بعد بود و بستری در بیمارستان Jan. 31, مقامات بهداشت و درمان گفت: در قبلی آشکار در مورد این مورد. او یک موجود بیماری, مقامات گفت.

هنگ کنگ رهبر, کری لام بیشتر محکم این شهر مرزی با سرزمین اصلی چین در روز دوشنبه است اما در برابر تماس به مهر و موم مرزی باعث خشم عمومی و اعتصاب توسط کارگران پزشکی.

در یک کنفرانس خبری دوشنبه لام گفت: “بسیار مشروع” دلایل برای نگه داشتن سه نقطه ورود باز از جمله فرودگاه با استناد به موارد افرادی که زندگی در هنگ کنگ است اما کار در سرزمین اصلی و بالعکس.

در بیانیه روز سه شنبه در بیمارستان خودگردان هشدار داد که خدمات اضطراری آسیب دیده اند و به عنوان “تعداد زیادی از کارکنان وجود ندارد از وظیفه است.”

توسط: David Crawshaw و Shibani Mahtani

9:28 PM: مطالعه نشان coronavirus را می توان توسط افراد بدون علامت ناقص بود و مقامات می گویند

واشنگتن — یک کثیرالانتشار مطالعه مسئله نشان می دهد که این کروناویروس جدید منتقل می شود توسط افراد با علائم شامل یک خطای بحرانی به گفته مقامات بهداشتی.

مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در New England Journal of Medicine, مستند خوشه ای از موارد در آلمان که مربوط به یک کسب و کار اجرایی از شانگهای که از سفر به مونیخ در اواسط ژانویه.

محققان گزارش دادند که نشان داد هیچ نشانه ای ندارند در حالی که او از دیدن این کشور سقوط بیمار تا زمانی که او در یک پرواز به چین است.

اما محققان نیست در واقع صحبت می کنند به زن به جای تکیه بر اطلاعات از چهار نفر بودند که آلوده آلمان آژانس بهداشت عمومی نوشت: در نامه ای به NEJM به عنوان مجله علمی گزارش Mon
روز.

پس از مطالعه فرار آلمانی, مقامات بهداشت تماس گرفت که به آنها گفت که او در واقع احساس علائم قبل از او در سمت چپ با توجه به مجله.

“من احساس بد در مورد چگونه این رفت, اما من فکر نمی کنم کسی است که در گسل در اینجا” virologist مسیحی Drosten از Charité بیمارستان دانشگاه در برلین که کار آزمایشگاه برای مطالعه گفت: علم. “ظاهرا زن نمی تواند رسید و مردم احساس کردند این بود که ابلاغ به سرعت.”

سوئد مقامات بهداشت همچنین گفت: مردم به بی اعتنایی به مطالعه گفت: “منابع که ادعا کرد که coronavirus خواهد آلوده در طول دوره کمون فاقد پشتوانه علمی برای این تجزیه و تحلیل.”

مدت کوتاهی پس از مطالعه منتشر شده سازمان بهداشت جهانی گفت که انتقال توسط یک فرد بدون علامت است نادر با coronaviruses. “افرادی که علامتی را گسترش ویروس به آسانی از طریق سرفه و عطسه” که نوشت.

توسط: Derek هاوکینز

8:08 PM: Coronavirus موارد تصویب 20,000

واشنگتن — تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus ادامه داد: برای صعود از شنبه با مقامات چینی اعلام حداقل 20,438 تایید موارد تا بیش از 3000 از یکشنبه شب.

شصت و چهار نفر از این بیماری در استان هوبئی آوردن تعداد کل مرگ و میر در چین به 425 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. مقامات گفت: 2,788 مردم در شرایط بحرانی وجود دارد و 23,214 موارد مشکوک. یکی دیگر از 171,329 نفر تحت آزمایشات پزشکی.

15 نفر وجود دارد موارد تایید شده در هنگ کنگ هشت در ماکائو و 10 در تایوان گفته است.

توسط: Derek هاوکینز

7:30 PM: اولین بیمار مبتلا به کروناویروس در آمریکا از بیمارستان مرخص شد

واشنگتن — اولین بیمار مبتلا به کروناویروس در آمریکا منتشر شد از بیمارستان در اورت بشویید. روز دوشنبه مقامات بهداشت گفت.

این مرد ناشناس که در 30s باقی خواهد ماند جدا شده در خانه و نظارت خواهد کرد در حالی که او بهبود با توجه به اسنوهومیش بهداشت منطقه.

“بیمار است و در ادامه به نیروی تازه یافتن در خانه فقط به عنوان شما ممکن است انتظار می رود پس از بستری برای آنفولانزا و یا پنومونی” گفت: Heather Thomas سلامت منطقه عمومی و دولتی مدیر امور. “ما بهداشت عمومی تیم چک کردن در با او خود را برای نظارت بر بهبودی فقط به عنوان ما برای شرایط دیگر مانند سل سیاه سرفه یا سرخک اوریون.”

مرد تشکر کرد و پزشکان خواست برای حفظ حریم خصوصی در یک بیانیه منتشر شده از طریق بهداشت و درمان منطقه است.

“من در خانه و در ادامه برای دریافت بهتر,” او گفت:. “من از تمام نگرانی های مطرح شده توسط اعضای عمومی و من نگاه به جلو به بازگشت به زندگی عادی است.”

مرد وارد پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای اورت در Jan. 19 پس از در حال توسعه یک سرفه و تب است که به طول انجامید چهار روز با توجه به مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند جزئیات این پرونده است. او گفته پزشکان او به تازگی بازدید خانواده در ووهان.

پس از هشت روز در بیمارستان وضعیت او بهبود یافته با توجه به این مقاله است. او ذکر شده بود در وضعیت مطلوب در طول اقامت در بیمارستان, سلامت, مقامات گفت.

یازده نفر آلوده شده اند با کروناویروس در ایالات متحده است.

توسط: Derek هاوکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im