مک McClung دوباره مصدوم شده است و undermanned جورج تاون می افتد به مشیت

جورج تاون مردان تیم بسکتبال قدردانی از شاهکارهای این improbably کشیده پس از از دست دادن گلزن برجسته مک McClung به جراحت پا قبل از Feb. 2 پیروزی در سنت جان. اما این undermanned Hoyas همچنین می دانیم که برنده آنها موفق شده اند به تازگی یک Feb. 8 برابر DePaul با وجود از دست دادن شروع مرکز Omer Bati به آسیب مچ پا و دیگری در شماره 19 ساقی در چهار شنبه — معنی کمی اگر آنها نمی تواند رشته خوب چند بازی با هم.

چه Hoyas نیاز به حرکت در از خارجی ترین حباب از مسابقات NCAA زمینه آنچه که آنها نیاز به ایجاد تمام تمدید postgame یخ حمام و سخت می افتد در بازی تا حد زیادی بدون جایگزین ارزش آن است برای رفتن به یک اجرا شود.

“به من گفت: این تیم در رختکن [شنبه] که اگر ما به ضرب و شتم نیست مشیت پیروزی برابر ساقی معنا نیست که هر چیزی” ارشد گارد Jagan Mosely روز سه شنبه گفت.

یک 73-63 دست دادن به مشیت در پایتخت یکی آرنا در یکشنبه برگ Hoyas (15-11, 5-8 بزرگ شرق) در خصوص مشکل محل, سپس, وقتی که می آید به خود را postseason سرنوشت.

یک جفت برنده این هفته (Georgetown چهره آخرین محل DePaul دوباره شنبه) رفته اند یک راه طولانی به سوی گسترش Hoyas’ باریک پنجره از امید برای ساخت مسابقات NCAA. پس از شنبه خشن اجرا تا پایان فصل به طور منظم در انتظار با بازی در شماره 19 مارکت و پلاک 15 کریقتن و حملات علیه خطی خاویر و شماره 12 ویلانووا خیره به پایین کم خونی Hoyas.

[Bracketology: خاویر آریزونا دولت می تواند راه خود را به جنون مارس]

Bati از دست رفته خود را دوم مستقیم بازی شنبه با آسیب مچ پا. McClung آمد برای اولین بار پس از مصدومیت پای خود را در عمل Feb. 1 و بازی فقط برای هشت دقیقه به زمین قبل از درخواست داور برای یک فاصله و راه رفتن مستقیم کردن دادگاه و به اتاق قفل است.

“او تمرین برخی از دیروز بنابراین ما می دانستیم که او قادر به انجام کاری اما فقط به او محدود” مربی Patrick Ewing گفت: از McClung. “من مطمئن هستم که آنچه اتفاق افتاده است. . . . او فقط گفت که او احساس آن را کشیده و آن را شروع به صدمه زدن به [او] متوقف شده است.”

همانطور که برای Bati, سارکوم گفت: 7-بالا و پایین صفحه نیست تمرین این هفته است.

“او نبوده است انجام هر کاری. فکر او خواهد بود قادر به رفتن امروز او تصمیم گرفت به” سارکوم گفت. “این است که آنچه در آن است. ما فقط باید برای انجام بهترین ما می توانیم به آنها را سالم و امیدوارم در طبقه در برخی از نقطه.”

Bati و McClung را غیبت چپ سپاه پاسداران Mosely, Jahvon بلر و بیل آلن بازی یا 40 دقیقه و یا کمتر از 40 دقیقه برای آنچه به نظر می رسید مانند زمان بی حد و حصر در این فصل پس از جورج تاون از دست داد و چهار بازیکن را برای انتقال در ماه دسامبر و پس از آن McClung و Bati به آسیب های این ماه است. به خود اعتبار Hoyas دیکته کل بازی با حداکثر سرعت دویدن به 9-0 منجر سپس اجازه دادن به مشیت پشت در با ضعیف محیط دفاع. در نیمه دوم Friars (15-12, 8-6) نمی زیادی را به نفع خود به عنوان Hoyas آن را به دست آنها را پس از جورج تاون led 34-30 در حاصل کار دو تیم.

پس از یک شروع نیمه دوم بود که Hoyas هنوز هم جلوتر 51-50 با 11 دقیقه به بازی جورج تاون رفت و سرد است.

این Hoyas نگاه واقعا فرسوده برای اولین بار در سه بازی خود را عدم جایگزین شاید در نهایت با ابتلا به آنها و آنها از دست رفته و نه راست عکس به عنوان مشیت رفت و در 9-0 اشک بیش از چهار دقیقه به رهبری 59-51 با بیش از هفت دقیقه به بازی. Mosely کاهش یافت و سخت دو بار در آن کشش یک بار مصرف آرنج به روده و بار دوم در نظر گرفتن یک سقوط است که تا به حال او را محکم فشار از شانه خود را در دادگاه. او در زمان زمان طولانی برای دریافت تا در هر دو مورد اما نگه داشته ،

[می Michigan State رالی در مسابقات NCAA? نمی شود بنابراین مطمئن شوید.]

Mosely و Hoyas نگه داشته در حال اجرا, اما آنها نمی تواند آمار عکس های خود را. جورج تاون subsisted در پرتاب آزاد در سراسر نیمه دوم رفتن 13:22 بدون هدف زمینه در حالی که مشیت شات 60 درصد از این زمینه است.

“این سخت بود. آن را بسیار دشوار” سارکوم گفت. “به نظر من ما فقط فرار از بخار زد بیرون از انرژی زد از تلاش. همه چیزهایی که ما تا به حال انجام شده است بزرگ به کسانی که بچه ها در حال ورود برخی از سنگین دقیقه و امشب آن را فقط در زمان عوارض خود را.”

بلر led سه گلزنان در دو چهره با 20 امتیاز. آلن اضافه شده 16 و تاریخ و رو به جلو Jamorko Pickett تا به حال 12 بعد از غیر منتظره ای تهاجمی نیمه اول که پژمرده دور مثل بقیه تیم خود را.

آن را به اندازه کافی برای غلبه بر ضعف خود را در نیمه دوم. آلفا دیللو (18 امتیاز و هشت ریباند) و Luwane Pipkins (16 امتیاز) led Friars. Maliek سفید و Kalif جوان بود و 11 امتیاز در هر بازی میآره.

“من به آنها بگویید که آنها رو به دوباره,” سارکوم گفت. “ما در پنج بازی باقی مانده است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از بازی به بازی. ما خواهید بود [پنج شنبه] احتمالا تماشای فیلم, و سپس آن را دوباره . . . رفتن به DePaul و امیدوارم یک پیروزی است.”

جزئیات بیشتر در کالج بسکتبال: ایلینوی مختل بزرگ ده فصل شرقی رانش جان سخت راتگرز وفاداران متوجه چیزی جدید در این فصل: طرفداران دیگر آنتونی کوان جونیور نگه می دارد و اثبات او یکی از بهترین, یکی از بزرگ شات در یک زمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>