مک McClung و عمر Bati مشکوک هستند برای جورج تاون در بازی مقابل ساقی

Pipp, سارکوم توضیح داد: به این 6 پا-11 دانشجوی سال اول از نیجریه بود که در نیویورک یانکیز’ کهنه اول baseman معروف جایگزین لو گریگ پس از نشستن از یک بازی به دلیل سردرد. آن سارکوم راه از گفتن این مرکز که بازی های برگزار شده است 14 دقیقه تمام فصل که با مک McClung پرستاری جراحت پا و عمر Bati برخورد با آنچه سارکوم به نام بد مچ پا پیچ خوردگی Ighoefe ممکن است به زودی خود را بشنود تعداد نامیده می شود.

سارکوم گفت: روز شنبه در فینال کنفرانس خبری قبل از Hoyas سر به پلاک 19 ساقی در چهار شنبه که McClung و Bati هستند روز به روز و هنوز پاک شده است را به بازی. نه شرکت کرده بود در جورج تاون را به دو شیوه این هفته قبل از سارکوم ملاقات با خبرنگاران.

“عمر در حال رفتن به انجام برخی امروز شاید مک انجام خواهد داد و ما را تعیین می کند [که آیا آنها می توانند بازی کنند] فردا و شنبه” Ewing ” میگوید.

“طرح احتمالی? هی, نگاه, بعد مرد. این بدان معناست که تیموتی Ighoefe ممکن است مجبور به بازی چند دقیقه نمی دانید که چگونه بسیاری از جورج [Muresan] آماده به بازی بقیه پیاده روی فایرفاکس باید آماده برای بازی. هر کس برای انجام کاری به ما کمک کند را به نفع خود. جورج در آمد [در بازی قبلی برابر DePaul] و من حتی نمی دانم چه یک دقیقه ؟ دو دقیقه ؟ و او برخی از چیزهایی مهم به کمک ما می آیند دور با یک پیروزی است. به طوری که چیزی است که ما نیاز از همه است.”

بدون McClung که از دست رفته سه مستقیم بازی پس از مصدومیت پای خود را در عمل در فوریه. 1 و چهار بازی به طور کلی این فصل Hoyas (14-10, 4-7) باید برنده بیش سنت جان و DePaul و زیان در برابر مشیت و Seton سالن. اما جورج تاون بازی هرگز یک بازی کامل و بدون آن دو منجر گلزنان; McClung منجر Hoyas در 16.4 امتیاز در هر بازی و Bati به طور متوسط 16.3. این ملی ترکیه ندارد از دست رفته یک بازی تمام فصل.

جورج تاون رونق در 11 دقیقه آن را به حال بازی بدون Bati و McClung در برابر DePaul شنبه گذشته اما Hoyas در حال حاضر تحت تأثیر بازی را به نفع خود در زمان ارشد مرکز کمک کرده بود خاموش دادگاه در پایتخت یکی از عرصه. در روز شنبه آنها را بیشتر از یک چالش — حداقل روی کاغذ — بازی در جاده ها در برابر یک تیم است که نشسته است گره خورده است برای چهارم در شرق رده بندی است. ساقی ضرب و شتم جورج تاون 69-64 در واشنگتن برای اولین بار تیم ملاقات کرد در این فصل به لطف 25 نقطه از عملکرد شان McDermott. DePaul, از سوی دیگر, یکی, کنفرانس, برنده شدن در این سال است.

اگر Bati و McClung نمی بازی در Indianapolis جورج تاون شش مرد چرخش احتمالا تغییر خواهد کرد که شامل Muresan یک 6-9 ارشد راه رفتن. تاریخ و گارد Jahvon بلر و دانشجوی سال اول مرکز روح عبد وهاب را پر کنید در McClung و Bati اما سارکوم تماس بگیرید در Muresan اول اگر کسی نیاز به یک زیر و یا خطا ،

معافیت شده اند بیش از حد فراوان برای سالم Hoyas بازیکنان دیر است. به عنوان رئیس در حال حاضر محدود فهرستی پس از جورج تاون از دست داد و چهار بازیکن را برای انتقال در ماه دسامبر ارشد گارد Jagan Mosely نشده بازی کمتر از 36 ساعت در یک بازی از آنجا شروع کنفرانس بازی. او کامل 40 دقیقه سه بار و حجم کار سنگین در حال تبدیل شدن به هنجار برای جورج تاون دیگر سالم استارت.

بلر بازی های برگزار شده است کامل 40 دقیقه برای هر سه بازی McClung دهکدهای از دست رفته به دلیل مصدومیت پای او شده است و قابل توجه در گسترش نقش. کاربر به طور متوسط است 23.7 امتیاز و 45.3 درصد از زمینه در حالی که با شروع.

“من نمی خواهم آن را به وضوح در نهایت مثل این عمر صدمه دیده است, مک صدمه دیده است. اما منظورم این است که من تا به حال فرصت من و من احساس می کنم انجام یک کار خوب است و ما در حال برنده شدن است. که تمام است که واقعا مهم” بلر گفت. “من احساس می کنم مثل من به ریتم. من بازی بیشتر, بنابراین من احساس می کنم این زمان.”

جورج تاون دیگر نیاز به نمره بزرگ شب از بلر در برابر باتلر را سرسخت دفاع. The Bulldogs (19-6, 7-5) می تواند بدون گارد نقطه Aaron Thompson, است که روز به روز به دلیل ضربه مغزی علائم مانند اما آنها استفاده می شود برای زنده ماندن بدون او: فارغ التحصیل از پل ششم در شهرستان فیرفاکس Va., از دست رفته است و سه بازی در این فصل از جمله این تیم ها در اولین جلسه به دلیل مچ دست آسیب است. در ژانویه که بازی McDermott در زمان بیش از محیط هدف قرار دادن هفت سه اشاره گر.

بلر و Mosely جورج تاون گفت: تمرکز جلوتر از ساقی این زمان در اطراف, به, بهتر دفاع کند انتخاب کنید و رول و به اجرا McDermott کردن سه نقطه خط. و به عنوان سارکوم کرد و گفت: هر بازیکن در Hoyas’ فهرستی از تمام هفت سالم کمک هزینه تحصیلی بازیکنان و سه پیاده روی فایرفاکس- باید آماده به گام در. که شامل Ighoefe که بازی های برگزار شده است در مجموع از دو دقیقه در این فصل در طول کنفرانس تخته سنگ.

Ighoefe است: “هنوز یک کار در حال پیشرفت است, اما من فکر می کنم او کسی است که قطعا رفتن به ما کمک کند در آینده” سارکوم گفت. “اما در آینده ممکن است در حال حاضر با توجه به آنچه اتفاق می افتد با عمر.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>