LSU ارشد کاردانی مدیر ورزشی صدفی Mullenix در مصاحبه با سی کاهش یافته است به فاش کردن آمار و ارقام دقیق برای بازیکنان که یا تا به حال شده است در قرنطینه اما او گفت که این اعداد در خط ملی افزایش موارد از آخر هفته روز یادبود و تظاهرات توده.

“این تعجب آور نیست ما شاهد افزایش در حال حاضر” Mullenix گفت. “آن را یک بیماری همه گیر. ما نباید شوکه کرد. داستان این است که آن را دقیقا آنچه ما گفت: از آن خواهد بود. ما آماده شد از گرفتن برای بسیاری از ویروس. خبر خوب این است که ما در حال دیدن ظریف ویروس بیماری است.”

هیچ بازیکن یا کارمند است نیاز به بستری SI گزارش شده و تنها چند تجربه کرده اند هر چیزی غیر از علائم خفیف.

تعداد نامعلومی از بازیکنان در قرنطینه پس از بازدید از کاباره ها در نزدیکی پردیس در منطقه شناخته شده به عنوان Tigerland. مقامات بهداشتی دولت روز شنبه اعلام کرد بیش از 100 Tigerland نوار مراجعان به حال آزمایش مثبت و هشدار داد بار دیگر برانگیخت برای منزوی کردن برای حداقل 14 روز.

برخی از آلوده و یا به طور بالقوه آلوده بازیکنان با توجه به SI در ادامه برای شرکت در تمرینات خود را قرنطینه ،

مدارس دیگر گزارش شده از ورزشکاران و/یا کارکنان با تست مثبت از ژوئن 1, زمانی که داوطلبانه در پردیس تمرینات اجازه داده شد برای شروع در فوتبال و مردان و زنان, بسکتبال زیر NCAA تصویب:

آلاباما: هشت بازیکن فوتبال مثبت آزمایش با توجه به SI, بیش از دو دوره از آزمون برای اولین بار است که انجام شد ژوئن 5.

Arkansas State: هفت ورزشکاران در ورزش سه آزمایش مثبت اوایل این ماه مدرسه اعلام کرد و تمام شد و در قرنطینه به مدت 14 روز بدون علائم است.

مرکزی فلوریدا: سه نفر از 60 بازیکن که رفت و برگشت به دانشگاه در اوایل این ماه آزمایش مثبت این مدرسه اعلام کرد.

انتشار نشان داد که اکثر موارد بدون علامت آمد کمتر از یک هفته پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر Clemson سازمان یافته توسط یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان فوتبال با یک برآورد از 3000 در حضور.

بازیکنان نه تست مثبت یا که نه شناخته شده بود در تماس با آلوده هم تیمی هستند و در ادامه برای شرکت در تمرینات با توجه به Clemson سخنگو.

هوستون: شش ورزشکاران آزمایش مثبت, مدرسه اعلام کرد در ژوئن 12, باعث مسئولان را به حالت تعلیق در پردیس تمرینات به عنوان شهر بود تجربه سنبله در موارد.

همه بازیکنان بودند بدون علامت و در هر گزارش در هوستون کرونیکل مدرسه شد تست بازیکنان نمایش علائم زمانی که آنها وارد شدند در محوطه دانشگاه.

SMU: پنج دانشجو-ورزشکاران تست مثبت و در حال جدا, مدیر ورزشی ریک هارت گفت: اخبار صبح دالاس. دیگران شده اند قرنطینه به عنوان بخشی از مدرسه تماس ردیابی برنامه.

تگزاس: سیزده بازیکنان فوتبال باید آزمایش مثبت, مدرسه پنج شنبه اعلام کرد. هر یک از این بازیکنان است که در انزوا به گفته آلن Hardin the Longhorns اجرایی ارشد کاردانی ورزشی, مدیر پزشکی ورزشی و عملکرد.

Texas Tech: نه مردان بسکتبال بازیکنان آزمایش مثبت, مدرسه اعلام ژوئن 8.

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات