LSU, Clemson و مریلند در میان final پنج پنج ستاره کارفرمایی Caleb Williams

“من در خانه در حالی که” او توضیح داد.

ویلیامز خواهد شد که یک مقام ارشد این سقوط یکی از مهمترین و به دنبال پس از سیگنال تماس گیرنده در کشور است. دو تهدید کارفرمایی به میدان فرستاد ارائه می دهد از تقریبا تمام ملی نیروگاهی — از جمله آلاباما گرجستان و ایالت اوهایو — قبل از تعیین نهایی خود را پنج. ماه گذشته, استخدام, سایت 247 ورزشی جدولبندیشده ویلیامز به عنوان برتر کشور کارفرمایی و ششم-بهترین استخدام به طور کلی.

این معلوم نیست که مدرسه مورد علاقه خود را به زمین ویلیامز. کارفرمایی گفت: او نمی متمایل به سمت هر یک از پنج دانشگاه اما او می خواهد برای ارتکاب به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که او می تواند شروع به جذب بازیکنان برای پیوستن به او. او قصد دارد به تصمیم گیری قبل از ارشد شروع فصل در گنزگا و نمی خواهید به عجله شود. روشمند روند پدرش کارل میگوید که بشود برای جلوگیری از ورود و انتقال پورتال در هر نقطه در طول ویلیامز کالج حرفه ای.

وقتی پرسیده شد که چه صفات او به دنبال او در انتخاب نهایی او demurred.

“اگر من تا به حال یک ایده, من می خواهم متعهد” ویلیامز گفت. “من از طرفداران بزرگ از فرآیند استخدام … اما هنوز هم کمی بیش از حد زود است. من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

ویلیامز صحبت پوستی اوکلاهما مربی/حمله جادوگر لینکلن رایلی و آن را آسان برای دیدن چگونه ویلیامز را جا به Sooners’ پرقدرت جرم. رایلی گرفته dual-تهدید quarterbacks مانند ویلیامز و تبدیل آنها به گذشته دو شماره 1 NFL draft picks: بیکر میفیلد و Kyler موری. ویلیامز که به نام “قشنگ قشنگ قشنگ دیوانه است.”

LSU ببر حاکم قهرمانان ملی اما آنها را از دست داده wunderkind هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی — که تا به حال یک رابطه خوب با Williams — به NFL را Carolina Panthers. ویلیامز بستری بردی خروج بود “یک قطعه پازل” اما روشن آن “نبود dealbreaker.” ویلیامز با تمجید از انگیزه تاکتیک های مربی اد Orgeron و امید به دیدار Baton Rouge, یک بار دیگر قبل از او تصمیم نهایی.

“من شده است وجود دارد چند بار و برای بازی روز … و من عاشق طرفداران خود را” ویلیامز گفت. “اگر شما تا کنون شده است وجود دارد, شما می دانید منظورم چیست.”

Penn State, Clemson و مریلند باید رقابتی باقی می ماند. ویلیامز یک رابطه خوب با Nittany Lions مربی جیمز فرانکلین که به او پیشنهاد بورس تحصیلی زمانی که او دانشجوی سال اول و او دوست دارد این تیم نزدیکی به صفحه اصلی. او را به خود جلب Clemson را قوام و فرهنگ تحت مربی Dabo Swinney. و او بسیار از مریلند کارکنان مربیگری که او به خوبی می داند و موقعیت خود را به عنوان زادگاه خود تیم.

ویلیامز است تصریح کرد: در طول مدرسه خود را جستجو است که او نمی خواهد با عجله دیگر quarterbacks ساخت تصمیم گیری های خود را حتی اگر استخدام می تواند تبدیل به یک بازی صندلی موسیقی. او و پدرش در باور خود روند. آن آغاز شده و با یک صفحه گسترده درجه بندی مدارس در چهار دسته — دانشگاهیان دو و میدانی تهیه و ناملموس و همواره در خدمت همان هدف: توسعه دوستانم به بهترین کارفرمایی ممکن است. که یک بار به معنای دوستانم کار کردن با یک گونی پر از شن در پشت او به عنوان یک پنجم کلاس و یک روز آنها امید به این معنی که او خواهید بود شماره 1 انتخاب کنید در سال 2024 پیش نویس NFL.

برای ویلیامز 2019 همه ملاقات اول تیم انتخاب, این اعلام کرده بود که محصول جانبی از شلوغ فرآیند استخدام و سال از کار سخت است. کارل نشان داد پسر خود را چگونه به اختصاص خود را به بازی. او صرف بی شماری در اواخر شب در ورزشی جمهوری, ورزشی عملکرد مجتمع در منطقه, ارتفاعات, Md., و آموزش با حداقل یک خصوصی کارفرمایی مربی از او در مورد 9 سال. دو سال پیش ایستاده در کنار تخصصی, سرعت تردمیل, ویلیامز به اذعان واشنگتن پست آنچه در آن زمان به عنوان یکی از بهترین ها در کشور است.

“هیچ سامرز خاموش,” او گفت:. “این است آنچه که من انجام دهد.”

شاید بیشتر از ارتباط خود را با ملی نیروگاهی ویلیامز معروف است و محلی برای بازی او به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او برنده 2018 واشنگتن کاتولیک کنفرانس ورزشی قهرمانی با سلام مریم تقلا کردن که پرواز بیش از 60 متری در هوا به عقاب یک 46-43 پیروزی بر DeMatha.

در حال حاضر در طول coronavirus همه گیر او نمی رفتن به زمین فوتبال یا سالن ورزش. ویلیامز گیر کرده در داخل و دوچرخه ثابت. گاهی اوقات او به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود را که دارای یک استخر هیچ کس دیگری استفاده می کند و یک زن و شوهر از وزنه برداری, ماشین آلات. این که این کشور بهترین کارفرمایی در حال آماده سازی خود را برای فصل ارشد و بزرگترین انتخاب زندگی جوان خود را.

“من باید آن را کشف کردن” او گفت:. “این می تواند خوب باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>