اما اگر چه Kathy تا به حال انتخاب به ترک به دلیل تابعیت ایالات متحده او در آنجا ماند. دوست پسر او را در حال حاضر به طور موثر به دام افتاده همراه با بسیاری دیگر از اتباع چینی توسط محدودیت های مسافرتی را در غیر این صورت مجبور به ماندن به تنهایی در آپارتمان مشترک.

“من نمی روم حتی اگر من می گفت که واشنگتن پست. “آن را نمی خواهد کار درست را انجام دهید برای رابطه ما فقط او را ترک.”

اوراق قرضه خود را به اب و هوای اولین طوفان. اما واقعیت این است که به دور از عاشقانه.

به عنوان چین و دولت ها در سراسر جهان تحمیل عجله ساخته قرنطينه سفر ممنوعیت و تخلیه مخلوط-تابعیت زوج ها و خانواده ها به دنبال به ترک چین پیدا کرده اند خود را تقسیم بر وضعیت شهروندی. نا امیدی و اضطراب در حال اجرا است که مردم در تلاش برای حرکت به اقدامات اضطراری به معنای حاوی ویروس است که منتقدان می گویند که بیگانه ستیزی دامن زده و وحشت عمومی.

مونته, Gisborne, یک شهروند کانادایی که همسر و فرزند خوانده در حال بازدید از بستگان در شهر ووهان کانون بیماری امیدوار بود که آنها را به صندلی در هواپیما تخلیه کانادایی. او گفت که کانادا از مطالعه حذف همسر و فرزند خود را به دلیل آنها در کانادا اقامت دائم و نه شهروندان. “آیا ما یک خانواده کانادایی؟”

گرفتن از چین بدون توجه به یک ملیت گرفتن سخت تر و سخت تر است. خطوط هوایی در اطراف جهان در حال لغو پروازها. کشورهای در حال اعمال ممنوعیت بر مردم سفر از چین است. در داخل کشور جنبش بین و در شهرستانها بسیار محدود شده است. چینی مقررات و روابط دیپلماتیک را بیشتر پیچیده برخی از تلاش های دولت برای تخلیه شهروندان خود.

در Jan. 31 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر سختگیرانه جدید محدودیت های مسافرتی به طور موثر جلوگیری از ورود به هر شهروندان غیر آمریکایی که به تازگی از سفر چین و تحمیل 14 روز قرنطینه در بازگشت شهروندان ایالات متحده. اتباع چینی که همسران یا خانواده اعضای یک شهروند ایالات متحده هستند معاف از ممنوعیت.

Kathy و دوست پسر, Li صحبت کرد که در شرایطی که تنها نام خانوادگی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از حریم خصوصی خود را با توجه حساسیت های اطراف این ویروس تعیین شده بود برای سفر به کنگ Hong خود را مشغول کنید. زن و شوهر ملاقات کرد در حالی که او تحصیل در چین. دو سال بعد “او بخشی از خانواده من,” او گفت:.

پس از آن ویروس رسید. Kathy اول در مورد آن شنیده از رسانه های ایالات متحده و ق او گفت: در حالی که اخبار را از چین سانسور شد. این دو تصمیم به فعالانه خود قرنطینه و شروع به محدود کردن سفرهای خارج از آپارتمان خود را. پس از چند هفته مقامات به طور رسمی ممنوع هر سفر غیر ضروری.

این روزها نگهبانان در Kathy آپارتمان پیچیده او را متوسط قبل و بعد از او مراحل برای یک لحظه به انتخاب کنید تا تحویل مواد غذایی, او گفت:. داخل زندگی نسبتا خسته کننده: Li کار از راه دور او مطالعات و آنها بازی های ویدئویی. اما حداقل آنها با هم.

“من نمی توانم تصور کنید که به تنهایی در این نوع از وضعیت,” او گفت:. “[ترک] آن چیزی است که من حتی در نظر بگیرند.”

دیگران از هم جدا شده اند هر چند انتخاب نیست.

Gisborne را دانیلا لو و دختر 9 ساله دومینیکا شد بازدید لو خانواده در ووهان زمانی که قرنطینه اثر صورت گرفت. Gisborne تا به حال نمی پیوست سفر.

به عنوان مقیم دائم کانادا و لو و دختر او را تقریبا از همه حقوق شهروندان کانادا; اما کانادا تنها اجازه می دهد تا اقامت دائم صندلی در پرواز اگر آنها همراه با یک جزئی است که یک شهروند کانادایی — پس از لو و دختر او را به طور ناگهانی تعداد دفعات مشاهده نیست. آنها هیچ گزینه ای جز باقی می ماند در ووهان.

“اگر یک دلیل وجود دارد برای معیارهای آن نشده است واضح و روشن به ما” Gisborne گفت. “من واقعا نیاز به پاک کردن اطلاعات از دولت است.”

Gisborne گریبانگیر است با ترس و اضطراب در مورد آنچه که او همسر و دخترش را مجبور به تحمل. “چه کسی نمی خواهد ترس را برای خانواده خود و سعی کنید برای انجام هر کاری که آنها می تواند?” او گفت:.

تعداد بی شماری از خانواده ها با آن مواجه اند یک دیوانه کننده آرایه های بین المللی موانع.

کای هوانگ یک شهروند کانادایی به حال به تصمیم می گیرید که آیا به ترک ووهان یا ماندن با او 78 ساله و مادر دائم کانادا اقامت مجاز در کانادا پرواز او گفت: Canadian Broadcasting Corp. دو هفته پیش مقامات انگلیسی برای اولین بار گفت ناتالی فرانسیس یک شهروند بریتانیا مشغول به کار در ووهان که 3 ساله پسر جیمی که یک دوگانه انگلیسی-چینی شهروند اجازه داده نمی شود به ترک در پرواز با او به دلیل تابعیت چینی.

“این واقعا بود تا آخرین لحظه که او برخی از اطمینان وجود دارد احتمال قوی او و جیمی اجازه داده می شود در پرواز” فرانسیس عمه میشل کارلایل به بی بی سی گفت.

در چین, Kathy گفت: او پسر خانواده نیست اعتماد گزارش از دولت چین. آنها همچنین بسیار بی اعتقاد از ایالات متحده, که, چینی, رسانه ها و مقامات را متهم به استفاده از وقوع به تضعیف چین است. آن را ناراحت کننده است, او گفت:, اما آن را تا به حال یک اثر در ارتباط است.

“آنها گفتند: هیچ مسائل خود را با دولت آمریکا و نه با من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im