او عشق یا نفرت او را انگلیسی ها می خواهند بوریس جانسون از بیمارستان به خانه

ایان Vogler گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون می دهد روزانه خود را coronavirus نشست خبری در 10 خیابان داونینگ در مارس 22. جانسون بستری شد St. Thomas’ بیمارستان در مارس 5 با علائم کروناویروس.

لندن — او را 55 کمی چاق و چله و دوست دارد پنیر. او با استفاده از تنه زدن اما تا به حال به آن را. زانو. نخست وزیر هرگز فوق العاده مناسب بود اما او شدید — و او در حال حاضر بهترین و شناخته شده coronavirus بیمار در جهان است.

فقط هفته پیش یک پربرکت سالم بوریس جانسون بود تاب جهان خود را. در حال حاضر او در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن از واحد مراقبت های ویژه روز شنبه اما هنوز هم در اکسیژن پشتیبانی می کند. از پشت سر از آن بی رویه راه او قطع شده خراشیده انگلیسی.

نهان در بیمارستان Johnson غالب اخبار. او غایب رهبر در بریتانیا تاریک ترین ساعت. او استاد سخنور سکوت.

و در عین حال در این لحظه نخست وزیر است که به نحوی در انسان است. او یک میانسال everyman آدم تلاش برای خارج شدن از این virus بخش زنده است. و مردم در حال کشیدن برای او.

http://www.washingtonpost.com/video/world/boris-johnson-leaves-icu-but-remains-in-hospital/2020/04/09/483e4304-7ed4-4df8-a3ad-c5190dce5db6_video.html

“چگونه است که بوریس? برای میلیون ها نفر از مردم ما بود که اول فکر کردم پس از بیدار شدن در روز گذشته ، و ما در گذشته فکر می کردم قبل از اینکه ما خوابش برد شب قبل از. چشم انداز از دست دادن نخست وزیر ما بود و عمیقا تکان دهنده است. ‘او مرگ نمی خواهد او ؟’ اچ پیامک در 11:18 p. m. ‘قلب من خواهد شکست.’ “

که مقاله نویس آلیسون پیرسون نوشتن این هفته در تلگراف, روزنامه که در آن جانسون پس از تاريخيش به عنوان یک مزدور تحت عنوان “ما نیاز شما بوریس — سلامت خود را به سلامت از ملت است.”

نخست وزیر ناپدید شدن به گرگ و میش از ICU این هفته بدستآمده همدردی حتی از میان کسانی که با صراحت می گویند آنها نمی توانند ایستادگی خود را در حزب محافظه کار سیاست است.

“من از او متنفرم. اما من می تواند ویران در صورتی که دلقک درگذشت” گفت: Vicki Cullen, 40, که تا به حال برای متوقف takeout یک قهوه در لندن اخموته بازار است. “منظورم این است که دو روز پیش من پیدا کردم خودم را در اشک صحبت کردن به خانواده در مورد آن.”

مانند برخی دیگر از سیاستمداران بریتانیا Johnson تنگاتنگی شناخته شده است به لطف سریال رسوایی و comebacks را تشکیل می دهند که تلخیص dramedy از زندگی خود را.

اما این قسمت بدترین تا کنون.

هانا مک کی

ایسنا

روزنامه نگاران ایستاده در خارج از سنت توماس ” در بیمارستان که در آن جانسون بود از مراقبت های ویژه منتقل به یک به طور منظم بخش در 9 آوریل.

جانسون و خود را 32 ساله نامزد کری Symonds شد درخشان در عکس به تازگی به عنوان پایان ماه فوریه زمانی که آنها اعلام کرد نامزدی خود را روز بعد از طلاق حل و فصل شد — در حالی که این ویروس گسترش در حال حاضر در بریتانیا پس از در حال اجرا شایع در چین و ایتالیا است.

دو شکست تمام پروتکل همه هنجارهای زمانی که آنها نقل مکان کرد و به 10 خیابان داونینگ به عنوان یک unwed زن و شوهر پس از جانسون انتخابات.

هیچ کس شکایت کرده است. بلکه مردم تحسین یا شانه ای بالا انداخت.

دو هفته پیش Symonds شروع به رنج می برند از علائم مشابه از این ویروس به عنوان شوهرش به شود و دیده نشده جانسون در روز به عنوان دو خود جدا شده است.

راشل جانسون بوریس خواهر را بازتوییت کرد یک تصویر از کارکنان بیمارستان با پوشیدن ماسک و برگزاری حروف است که به عنوان خوانده شده: “دریافت خوب به زودی بوریس.”

استنلی جانسون بوریس 79 ساله پدر, که در خود و انزوا و گفت: Daily Mail “من نمی شود گفت که چگونه بوریس شدن است ، اما او خوشبین و مصمم و انعطاف پذیر است.”

[بوریس جانسون سفارشات بریتانیا به ماندن در خانه]

Guto Harri جانسون مدیر ارتباطات زمانی که او شهردار لندن گفت: مردم احساس به عنوان اگر آنها می دانند که جانسون شخصا. علاوه بر خدمت دو دوره به عنوان شهردار جانسون مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد و نوشت: کتاب — از جمله یکی در مورد قهرمان وینستون چرچیل و به طور گسترده ای panned, طنز سیاسی, رمان با عنوان “هفتاد و دو باکره.”

بوریس جانسون

AP

جانسون صحبت می کند از خود انزوا قبل از او در بیمارستان بستری شد.

طرفداران خود را مانند او Harri گفت: به دلیل جانسون می آید در سراسر به عنوان معتبر. او یک اتون تحصیل سیاستمدار کسی که مسلط به زبان فرانسوی قطره لاتین به جملات و تا به حال رنگارنگ زندگی شخصی (و متهم شده است groped, روزنامه نگاران). اما Harri گفت: “مردم عادی مربوط به هر زمانی که شما در حال تظاهر به کسی که شما نیستید.”

وی افزود: “او ناقص او امور خود لگد او را گرفت و او را به عقب و سپس او را با یک زن جوان که باردار است. اما بسیار کمی وجود دارد که خشم — برای بسیاری از انسان های ناقص خود را. او در تلاش برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان کسی که از شما بهتر است.”

بنابراین هنگامی که جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus اما ارسال شده ویدئوها که پیشنهاد او را سرباز از طریق “او یک استعاره برای چه کشور و اقتصاد را از طریق, این, هم,” Harri گفت. “اما زمانی که او آن را کردم بد این کشور فکر لعنتی, آن را به ما ضربه سخت تر از ما فکر می کردم.”

اندرو Gimson یک روزنامه نگار سیاسی است که معاصر و شرح حال از جانسون گفت: “برخی از مردم تعجب که چگونه نگران احساس آنها در مورد او.”

او گفت: “این فقط یک انسان است که مردم احساس می کنند برای باردار خود را نامزد و کودکان و کل و نه پیچیده و گسترده ، همدردی انسان طول می کشد بیش از حزبی تیراندازی.”

رویال پست کارگر تونی هادسون گفت: او شده است ردیابی جانسون گرفتاری از طریق رادیو و تلویزیون ، جانسون خانه های قدیمی است که در اطراف گوشه در ایسلینگتن در شمال لندن و هادسون گفت: این احساس به عنوان اگر یک همسایه به عنوان بسیار به عنوان یک رهبر در مشکل بود.

“این به شما نشان می دهد, آن می تواند بر هر کسی نمی تواند از آن گفت:” هادسون بود که انتظار در خط هر فرد شش فوت از آینده — خارج از داروخانه. هادسون, 52 اشاره کرد که او در مورد همان سن به عنوان نخست وزیر اما که زندگی خود را در میان همه گیر است بسیار متفاوت است.

هر روز هادسون برای کار با پست الکترونیکی و بسته های بدون دنده محافظ. “من نمی خواهد می گویند ما می ترسند. اما البته ما نگران هستند,” او گفت:. و یک نخست وزیر در ICU او گفت: “ساخته شده است که هر کس فکر می کنم.”

جانسون زود هنگام دست زدن به coronavirus بحران انتقاد شده است. بریتانیا شد و آهسته تر از بسیاری از کشورهای اروپایی به رول کردن سخت ماندن در خانه و اقدامات. اما چند سوال اخلاق کار خود را. اگر هر چیزی, شاید, نخست وزیر مشغول به کار بود بیش از حد سخت است. مشاوران و شکایت آن ممکن است تضعیف ایمنی بدن خود را پاسخ.

[بوریس جانسون masterclass در چگونه برای پاسخ به شیوع]

به عنوان اپیدمی رشد جدی تر جانسون به نظر می رسد برای انطباق خود تن. او دیگر goofing در سراسر در راه معمول خود. به جای او flanked توسط ارشد پزشکی و علمی مشاوران در روزانه 10 خیابان داونینگ در کنفرانس خبری که در آن او آنها را تشویق به وزن در سوال.

برای بسیاری از جانسون سیاسی زندگی Gimson گفت: Johnson منتقدان میگویند که او یک “دلقک و قابل اعتماد نیست و آنها بسیار متصل به آن دید.” اما در حال حاضر او گفت: “اکثر عادلانه فکر مردم تشخیص دهند او را برخی از صرف دلقک اما یک فرد از توانایی های قابل توجهی است و هر کس واقعا امیدوار است او بهتر می شود.”

سیاستمداران در سراسر طیف سیاسی اعلام کرده اند حمایت خود را. Nicola Sturgeon, اولین وزیر اسکاتلند است که در برخورد با جانسون بیش از موضوع استقلال اسکاتلند گفت که بسیاری از جمله خود احساس “واقعا متزلزل” در اخبار خود ICU بستری است.

“همه ما در حال حاضر شما در بوریس. دریافت خوب به زودی,” او گفت:.

جانسون منتقدان را تبدیل به طرفداران. برخی از مردم در رسانه های اجتماعی در پاسخ به تماس به #ClapForBoris در شب دوم در ICU با ارسال فیلم نمایش صحنه های سکوت کامل خود را از طاقچه.

“او نمی ملکه. او هنوز هم یک سیاستمدار گفت:” بن, صفحه, مدیر اجرایی رای گیری گروه ایپسوس موری. اما او اشاره کرد که درست قبل از جانسون رفت و به بیمارستان های شخصی خود را رتبه بندی شدند تا 16 درصد را از جایی که آنها قبل از کریسمس. “تجمع مردم در اطراف رهبر خود را در یک بحران است.”

که هم درست نشد از مارگارت تاچر در بریتانیا اولین زن رهبر بود که بسیار محبوب در اوایل 1980s که امواج از حملات در سراسر کشور است. اما او را دیدم یک چشم انداز مثبت در حمایت پس از سال 1982 فالکلند جنگ. در سال 1983 او موفق به کسب یک پیروزی در انتخابات عمومی ،

جانسون زمان تصویب رتبه 52 درصد — آسمان بالا برای بریتانیا که در آن رای دهندگان شناخته شده را انتخاب و سپس بلافاصله شروع به سطل زباله خود را به رهبران.

جک هیل

گتی ایماژ

جانسون بازدید Mologic آزمایشگاه در بدفورد پارک فناوری در تاریخ 6 مارس به علامت خود را اعلام بودجه عمده بسته به کمک انگلستان دانشمندان توسعه تست کیت و یک واکسن برای مبارزه با کروناویروس.

ادامه مطلب

انگلیس نیاز به یک برنامه ریزی برای پایان دادن به آن مستند — اما بوریس جانسون است که در ICU

که دومینیک Raab مرد ایستاده در برای بوریس جانسون?

تصویری: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: آمریکایی ها در حال دعا برای بوریس جانسون

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de