Bjerkaas و کارکنان خود را آماده برای مطالعه شب زنده داری را جمعیت که هنوز هم در حال حاضر بعد از ظهر سه شنبه, اما آنها به سرعت ساخته شده ترتیبات. آب و قهوه و میوه های در دسترس ساخته شد به عزاداران. کلیسا باز آن دستشویی ارائه نوارها قدرت برای شارژ تلفن های همراه و استقبال عزادار بازدید کنندگان برای نماز خدمات. Bjerkaas مشاوره طرفداران که گریستم آشکارا و موقت حرم ساخته شد و در نزدیکی های کنار جاده ای. “در صلح و آرامش استراحت کوبه & جی جی” نوشته شده بود سراسر سیاه لیکرز کلاه که استراحت در بالای شمع از شمع و بنفش و طلا گل.

“کتاب مقدس می گوید ما به عمل نوازی” گفت: Bjerkaas شده است که در کلیسا برای 13 سال است. “این چیزی است که ما انجام دادیم. ما دعا با افرادی که از لحاظ عاطفی غرق در اشک و باز غم و اندوه. گاهی اوقات همه مردم نیاز به یک آغوش و یک ‘خدا برکت دهد,’ نماز کوتاه و یک فنجان آب. من همیشه اعتقاد بر این خوب است که در این زندگی اگر شما می توانید نزدیک به زمین و به اشتراک گذاری زندگی خود را با مردم در اطراف شما است.”

صحنه مانند کالاباساس شب زنده داری شده در سراسر لس آنجلس در این هفته به عنوان ساکنان مقابله با از دست دادن ناگهانی کوبه برایانت که تاسیس خود را به عنوان یکی از منطقه محبوب ترین ورزشکاران در طول 20 سال کار حرفه ای با لیکرز و دیگر قربانیان: Gianna برایانت جان Altobelli Keri Altobelli الهام Altobelli سارا چستر با کوتوله ها, Chester, Christina Mauser و آرا Zobayan.

“این یک غم شهرستان در حال حاضر” جری وست به سالن از شهرت بازیکن لیکرز و دیرین اجرایی گفت: در طول یک ادای احترام است که پخش TNT. “یک مرد با یک نام و نام خانوادگی: کوبه. شما حتی نمی نیاز به گفتن نام خانوادگی. من نمی دانم اگر من می توانم بیش از این است. من واقعا نمی.”

در حالی که لیکرز’ فروشگاه رسمی در ال سگوندو باقی مانده بسته بعد از ظهر سه شنبه یک جریان ثابت از طرفداران بازدید تیم UCLA آموزش بهداشت مرکز تمرین تسهیلات در سراسر خیابان که در آن اعضای این سازمان شده اند در عزاداری از روز یکشنبه. حرم بزرگی در نزدیکی جبهه ورودی شامل یک الماس یک جفت برایانت نایک کفش ورزشی, پوستر, نشانه ها و ده ها تن از دسته گل. صدها نفر از طرفداران محاط پیام های سیاه قلم سفید یادبود دیوار بود که حداقل شش فوت قد.

“با تشکر از شما برای نشان دادن جهان چه عظمت به نظر می رسد مانند” یک پیام به عنوان خوانده شده. یکی دیگر: “با تشکر از شما برای اینکه بخشی از دوران کودکی من. با تشکر از شما برای دادن هرگز کمتر از 100 درصد است. با تشکر از شما برای ایجاد حق رای دادن لیکرز امروز هستند.”

برایانت مرگ همچنان صحبت از شهر دوشنبه. چند تماس گیرنده به KSPN (710 AM), ESPN محلی وابسته را شکست و اشک می ریخت در حالی که به اشتراک گذاری خاطرات خود را. آرایشگران و مشتریان در Jag های ورزشی-مضمون سلمانی در وستچستر با چند عکس از برایانت در دیواره های آن مورد بحث و بررسی خاطرات مورد علاقه خود را و باارزش ترین یادگاری.

چراغ در فرودگاه بین المللی لس آنجلس میدرخشد بنفش و طلا, شهر اتوبوس ها نمایش داده می شود “RIP کوبه” پیام های خود را در خیمه ها و صفحه نمایش در مرکز کنوانسیون ها نمایش داده می شود تصاویر از برایانت و Gianna نشسته در کنار هم در یک اخیر بازی بسکتبال.

TNT مفسران شکیل اونیل, Charles Barkley کنی اسمیت و Dwyane Wade ملحق شدند توسط غرب به صورت یک ساعته pregame یاد برایانت از مرکز استیپلز دادگاه بود که خالی چون لیکرز’ شنبه شب در بازی برابر لس آنجلس کلیپرز به تعویق افتاد.

“من احساس یک درد تیز در حالی که” اونیل برایانت هم تیمی برای سه NBA عناوین گفت: همانطور که اشک زد گونه اش. “آن را مانند یک سه گانه سلاح سرد به قلب است. آخرین باری که من به او صحبت کرد من او را به دریافت 50 [امتیاز] و او 60 [در بازی نهایی کار خود را]. این آمار همه ما از هیچ جا. من نمی خواهم به آن اعتقاد دارند.”

در L. A. Live, منطقه تفریحی خارج از مرکز انبوهی از ادای احترامات به Bryants بودند قریب به اتفاق کشش بیش از 40 فوت عرض و پنج متر عمق در یک نقطه. در علاوه بر این به گل و بادکنک هزاران نفر از طرفداران چپ دست ساز قطعه از هنر بسکتبال و کشباف.

یک صفحه نمایش املای “کوبه” و “جی جی” با ده ها تن از شمع. یک ساختمان در نزدیکی نمایش داده شده نام تمام نه سقوط قربانیان متعدد وجود دارد دیوار تحمل دست نویس پیام مانند یک خارج لیکرز’ مرکز. دست نوشته پوستر خواندن “به شما به عنوان سفر به فضا ممکن است فرشتگان کمک شود.” یک خط از طرفداران شات سبد موقت در حلقه فریاد “کوبه!” عنوان آنها منتشر شد عکس های خود را.

“من می خواستم برای ادای احترام به کوبه و همه در آن هلیکوپتر” گفت: فرناندو ویلا های شرق لس آنجلس مادری که عینک لیکرز قنتد, ژاکت به کالاباساس یادبود. “او بسیار به معنای زیادی به ما. شما نشان می دهد عشق در زمان خوبی است و شما باید برای نشان دادن عشق در زمان بد.”

لیکرز خواهد شد بازگشت به کار با رسانه های عمومی در دسترس بودن شنبه و آنها را به دادگاه برای اولین بار پس برایانت عبور زمانی که آنها میزبان پورتلند تریل بلیزرز در روز جمعه. آیا سازمان و شهرستان ها آماده از سرگیری عادی بسکتبال فعالیت های باقی مانده است دیده می شود.

“این بدترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده به این شهرستان بسکتبال جامعه” گفت: اردن ریچارد 29 ساله Inland Empire مادری که بازی های برگزار شده است حرفه ای در خارج از کشور. “همه ما فکر می کوبه شکست ناپذیر بود معادل سوپرمن. … دوستان من فقط خاموش گوشی خود را زمانی که آنها را دیدم ، این به ضرر همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net