نگاهی به UMBC خیره کننده جنون مارس برنده بیش از شماره 1 ویرجینیا

زمانی که بازی با نوک انگشتانش کردن در مدت کوتاهی قبل از 10 ساعت در حال حاضر وجود داشته است 135 بازی های انجام شده در تاریخ مسابقات شامل شماره 1 دانه ها و شماره 16 دانه. بالا بذردار تیم هرگز از دست داده و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم ویرجینیا-UMBC خواهد بود هر گونه متفاوت است. کاوالیرز شد 31-2. آنها تا به حال برنده فصل به طور منظم عنوان در ACC با 17-1 ضبط و سپس از طریق ACC tournament. UMBC شد بازی در مسابقات NCAA تنها برای دومین بار بود و هیجان زده می شود وجود دارد.

دو سال قبل بازیاب تا به حال برنده هفت بازی که منجر به اخراج مربی اکی توماس و استخدام Ryan Odom. نام Odom بود آشنا برای طرفداران بسکتبال کالج. رایان پدر دیو Odom شده بود یک کالج, سر مربی برای 22 سال در شرق کارولینای ویک فارست و کارولینای جنوبی است.

یک تکه بزرگ از رایان Odom دوران کودکی صرف شده در شارلوتزویل. این Odoms تا به حال نقل مکان کرد و در آنجا در سال 1982 زمانی که رایان بود 8 و پدر او را به حال تبدیل شدن به ویرجینیا مربی تری هلند را بالا دستیار. این Odoms خانه کوتاه بود دوچرخه سواری دور از دانشگاه هال که شد و سپس ویرجینیا بسکتبال آرنا.

“اگر من یک فن از هر تیم در حال رشد, احتمالا, ویرجینیا,” او گفت:. “آن هفت سال بود واقعا من سال های شکل گیری به عنوان یک از طرفداران بسکتبال.”

رایان بازی کرده بود بخش سوم بسکتبال در ورزشگاه همپدن-سیدنی و سپس به دنبال پدرش به مربیگری کسب و کار. او نردبان شروع به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار در دانشگاه جنوب فلوریدا و سپس حرکت به Furman, UNC اشویل امریکایی Virginia Tech و در نهایت UNC Charlotte قبل از استخدام شدن در سال 2015 در سن 40 به عنوان سر مربی در بخش دوم لنوار-Rhyne.

Odom تیم برنده 21 بازی خود را در فصل اول و به یک چهارم نهایی NCAA بخش دوم مسابقات. کارایی که کردم توجه — در میان دیگران — UMBC مدیر ورزشی تیم هال که مردان بسکتبال برنامه بود که در یک مارپیچ رو به پایین.جدید 90 میلیون دلار دولتی آرنا شد و با توجه به باز کردن در زمستان سال 2017 و UMBC نیاز به برخی از پیشرفت در آن پیر دادگاه قبل از آن را نقل مکان کرد به آن یکی از جدید. استخدام سالن Odom خود را به عنوان مربی جدید.

در فصل دوم خود را Odom led UMBC به آن مسابقات برای اولین بار پیشنهاد از سال 2008. این بازیاب را در هیئت مدیره به عنوان یک شماره 16 دانه به انتظارنشسته بودند تا به 40 دقیقه از نیمه شهرت و سپس به سادگی به لیست اضافه از 16 دانه که قربانیان قدرت-مدرسه بالا دانه.

من می دانستم که UMBC تا به حال هیچ شانسی برای برنده شدن. اقامت در حالی که اگر آن را می تواند عکس های از خارج ؟ شاید. اما برنده می شود ؟ که من که قرار بود به اتفاق می افتد. من تا به حال نوشته شده است در مورد کاهش بذردار تیم اغلب در گذشته, و من می دانستم که مته. برای بازیکنان برجسته ممکن است باز-تمرین روز قبل از دور اول.

اگر UMBC شات توپ را به خوبی به اندازه کافی اگر آن را به حال یک تیراندازی شب از سه نقطه محدوده آن ممکن است نگه داشتن بازی رقابتی. اما دیر یا زود کاوالیرز بسته خط دفاع شروع به گسترش به سه نقطه از خط وجود دارد خواهد بود یک 15-2 پشت سر هم و که خواهد بود که.

و بنابراین من تصمیم به رفتن به پیتسبورگ به جای شارلوت برای اولین دور از این مسابقات است. آن کامل ساخته شده حس. ساده ترین سفر — رانندگی تحت چهار ساعت. کامل تدارکات — هتل در سراسر خیابان از میدان جنگ. مقدار زیادی از ستون بالقوه: ویلانووا که من فکر کردم بهترین تیم در این مسابقات; دوک همیشه قابل نوشتن; Trae جوان اوکلاهما را دانشجوی سال اول احساس; و یک نیمه تیم محلی برای واشنگتن پست — ردفرد که برنده بازی در بازی در دیتون اوهایو برای به دست آوردن این حق را به بازی ویلانووا در یکی دیگر از 1-16 matchup.

و سپس من نشسته در اتاق هتل من و تماشا UMBC بازی ویرجینیا. من رفتن را به ماندن و تا زمانی که این بازی رقابتی. پس از ویرجینیا شروع به جلو و دور من می خواهم به خواب رفتن. به جز آن را هرگز اتفاق افتاده است.

آن 21-21 در حاصل کار دو تیم در بسیاری از راه های معمولی ویرجینیا بازی. کاوالیرز همیشه کمتر-از-سرعت آهسته و گاهی اوقات آن را در زمان در حالی که برای بسته خود را از خط دفاع به پوشیدن یک تیم پایین. در واقع من dozed کردن در طول 20 دقیقه حاصل کار دو و بیدار شد فقط در زمان برای دیدن جو Sherburne را لیآپ در حالی که در حال خراب در شروع نیمه دوم برای قرار دادن UMBC جلوتر 24-21. هیچ کس می دانست که آن را در آن لحظه اما ویرجینیا هرگز گرفتن.

UMBC گارد Jarius Lyles ناخودآگاه بود. Lyles آمده بود از یکی از دبیرستان بسکتبال برنامه DeMatha کاتولیک در Hyattsville, Md., 30 مایل از UMBC را در محوطه دانشگاه. او به پایان رسید این بازی با 28 امتیاز در 9-برای-11 تیراندازی (3 و 4 از سه نقطه محدوده) و به نظر می رسید به یک سبد در هر زمان U-Va. به نظر می رسد آماده برای شروع یک اجرا. ویرجینیا یک تیم ساخته شده است که آن را به یک عادت برای فشار زندگی از با تیم های نیمه دوم اجرا می شود هرگز ساخته شده است.

شگفت آور تر: برابر یکی از بهترین دفاع در این کشور UMBC شات کمتر از 68 درصد در نیمه دوم و کوچک گارد K. J. Maura بارها و بارها ضرب و شتم ویرجینیا پاسداران طبقه به راه اندازی UMBC را جرم.

“Lyles عالی بود کاملا بزرگ” ویرجینیا مربی تونی بنت گفت ماه بعد. “اما بچه های ما کاملا نمی تواند رسیدگی شد Maura — در هر دو به پایان می رسد از دادگاه است.”

Maura بود از پورتوریکو و بازی شده است در یک تاریخ و کالج در فلوریدا قبل از Odom به ارمغان آورد او را به پیوستن به برنامه های خود را. UMBC ذکر شده در 5-پا-8 و 140 پوند است. او بیش از 5-6 و اگر او وزن 140 پوند آن را با یک کمربند وزن در او. اما Odom دیدم چیزی در او و دیگر مربیان نیست: یک استعداد برای بازی یک نوع نامحسوس احساس برای چگونه به بازی.

پس از 74-54 برنده بازیاب شد فوری ملی مشهور است. خود ناراحت بود در مقایسه با سال 1980 ایالات متحده تیم هاکی در بازی های المپیک زمستانی در Lake Placid ناشناخته شکن داگلاس تق کردن مایک تایسون در سال 1990 و نیویورک جتز و جو Namath در سوپر باول III. در بسکتبال مردان وجود نداشت مسابقات ناراحت به مقایسه آن را به دلیل یک شماره 16 هرگز مورد ضرب و شتم یک ردیف 1.

این بازی به ارمغان آورد تا در اغلب موارد بود که از دسامبر سال 1982 مسابقه بین Chaminade یک NAIA تیم و — بله — ویرجینیا رتبه شماره 1 در این کشور در زمان و رهبری سه بار ملی, بازیکن سال رالف سمپسون. تری هلند را بالا دستیار مربی در این زمان ؟ دیو Odom.

این بازیاب بدون شک خسته از جشن خود را از دست داده دور دوم بازی دو شب بعد 50-43 به ایالت کانزاس. اما هیچ چیز می تواند تغییر آنچه که آنها انجام داده بود. Odom شد, مشهور به خصوص در بالتیمور-واشنگتن در منطقه است. نام او bandied مورد برای تعدادی از مشاغل اما هیچ کدام به دادگاه تجدید نظر به او به اندازه کافی به ترک UMBC — به خصوص بعد از سالن او را بزرگ افزایش دهد.

زمانی که نوتردام مربی مایک Brey در Delaware در 1990s او توصیف زندگی از اواسط عمده از یک پیشنهاد لیگ این است: “برای ما پیروزی ما کنفرانس مسابقات و گرفتن به مسابقات NCAA است مانند یک قدرت گرفتن مدرسه به چهار نهایی,” او گفت:. “اگر شما برنده شدن در یک بازی آن را مانند برنده شدن در مسابقات قهرمانی ملی.”

کالج بسکتبال تغییر کرده است از آن زمان به بعد و با تجربه اواسط اصلی تیم در حال حاضر شانس بهتری برای رقابت با دانشجویان سال اول و دوم مملو از قدرت تیم های مدرسه. جورج میسون Butler, VCU و لویولا شیکاگو باید تمام چهار نهایی و ساقی ملی قهرمانی بازی دو بار. اما برای UMBC یک مدرسه در مسابقات NCAA برای بار دوم ویرجینیا برنده نیست فقط تاریخی آن را مانند گرفتن به چهار نهایی — حداقل.

“من بیدار شد صبح روز بعد” UMBC جمهور فریمن A. Hrabowski گفت: “و فکر می کردم به خودم می بینم که واقعا اتفاق می افتد؟'” آن را به حال. در حال حاضر آن را هشت ماه بعد و رایان Odom احساس او تا به حال یک ماموریت خود را برای 2018-19 تیم: “هیچ به دنبال در آینه” او گفت:. “چشم در راه پیش رو.”

خواهد بود که آسان تر از انجام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de