مدت کوتاهی پس از Wahl اعلام کرد جیمز Heckman, مدیر عامل شرکت سی را ناشر Maven ایمیل فرستاده شده SI کارکنان و انتقاد Wahl.

“هر ارشد عضو هیات داوطلب برای قرار دادن شخصی خود را در بودجه آینده در معرض خطر به صرفه جویی در شغل و اطمینان از ثبات حقوق برای کسانی که کمتر” Heckman نوشت: در یک یادداشت که به اشتراک گذاشته شده با واشنگتن پست. “هر کس که یک فرد است. آن شخص ساخته شده $350,000 سال گذشته به ندرت نوشتن داستان است که تولید کمی معنی دار بینندگان و یا درآمد.”

در سال 2020 Wahl نوشت: در عمق داستان در مورد سابق ایالات متحده, تیم ملی ستاره جرمین جونز و لیورپول مدیر Jürgen Klopp — در علاوه بر این به ستون به طور منظم. او فیلم برداری منظم ویدئوها و میزبانی دو بار در هفته پادکست. در طول رمان coronavirus همه گیر او تحویل داستان در مورد سابق ایالات متحده مردانه, مربی تیم ملی باب برادلی و سابق ایالات متحده زنان تیم ملی ستاره کارلی لوید.

تن از Heckman ایمیل چپ در حال حاضر سوخته newsroom حیرت زده کرد.

“به آتش یکی از بهترین های ما مردم و سپس به ارسال یک ایمیل به دروغ گفتن در مورد او این است که فراتر از رنگ پریده” یک کارمند گفت. “او در اینجا برای 24 سال و او بهترین ها را در این کشور در آنچه که او انجام داد.”

این Sports Illustrated اتحادیه منتشر شد بیانیه شب جمعه decrying Heckman ایمیل به عنوان یک اسمیر در برابر Wahl و انتقاد از Maven به صورت شفاهی قول به دو قطع پرداخت در طول همه گیر قبل از پس گرد. Maven هنوز به طور داوطلبانه رسمیت شناختن اتحادیه کارکنان برنامه به فایل برای یک انتخابات ملی روابط کار هیئت مدیره.

Wahl کاهش یافته است به نظر و Heckman نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر. به گفته افراد آشنا با زنجیره ای از حوادث Wahl تا به حال یک تماس در هفته گذشته با سی و Maven مدیران پس از این شرکت اعلام کرد کارکنان گسترده اخراج. Maven پیش بینی 30 میلیون دلار کمبود بودجه در این سال در پی رکود اقتصادی و ورزشی وقفه — در میان همه گیر.

Wahl گفت که او مایل به گرفتن 30 درصد کاهش پرداخت در طول همه گیر خودداری کردند اما در یک دائم کاهش حقوق و دستمزد. یک Maven اجرایی گفت که او علاقه مند به دنبال یک قرارداد جدید برای Wahl با قطع پرداخت به علاوه مشوق های مالی بر اساس صفحه نمایش. پس از گفتگو Wahl ارسال پیام به Instagram خواندن “که استفاده از یک بیماری همه گیر به طور دائم کاهش می دهد کسی حقوق و دستمزد فراتر از آن همه گیر? Maven و جیمز Heckman خواهد بود.”

تنها چند روز بعد, Wahl اخراج شد و گفت: او نمی خواهد دریافت هر گونه قطع. با توجه به یک فرد با دانش Wahl برنامه های او در نظر اقدام قانونی.

در دوره تصدی خود در ورزش مصور, Wahl حک کردن تو رفتگی در دیوار به عنوان یکی از برجسته فوتبال نویسندگان در کشور, پوشش جام جهانی, اروپایی فوتبال و ورزش رشد در ایالات متحده است. خروج خود را می آید روز پس از جشن NBA نویسنده کریس بالارد گذاشته شد خاموش بیشتر تهی مجله پایدار از انجام نویسندگان.

Maven یک رسانه های دیجیتال شرکت است که انتشار یک صورت فلکی از وب سایت خریداری انتشارات حقوق به ورزش نشان داده شده در پاییز گذشته. به عنوان بخشی از انتقال از ناشر مجله مردیت Corp. به Maven حدود 40 کارکنان گذاشته شد ،

Maven را قرارداد با ورزش مصور کارکنان حاوی یک ماده است که آنها مجاز به قطع برای زمان کار می کرد اگر آنها اجازه رفتن پس از ژوئیه 1 را ترک کرده است که بسیاری از نویسندگان ترس از بیشتر کاهش کارکنان در این تابستان.

بیشتر بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im