مانند آنچه در آمار و ارقام به یک مورد تحسین قرار گرفته و جشن اولین آخر هفته از مسابقات در نیویورک و دالاس خواهد شد راه را برای یک سری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد کوتاه مدت و بلند مدت آینده لیگ. چگونه لیگ و متعلق به اداره شده توسط اکتیویژن بلیزارد پاسخ چنین سوال آمار و ارقام به طور قابل توجهی تاثیر اینکه لیگ به طور کامل می تواند رسیدن به آن پررنگ چشم انداز برای آینده esports — یکی که جذب دهها میلیون نفر از مالکیت گروه از طریق امتیاز هزینه — یا اینکه آیا رویکرد نوآورانه آن نیاز به تغییرات و سازش.

2020 فصل مارکس برای اولین بار در کدام لیگ را 20 franchises برنامه ریزی شده بودند را ریشه در عمده شهرهای جهانی در چین, کره جنوبی, کانادا, ایالات متحده آمریکا, انگلستان و فرانسه است. وجود تیم های محلی بازی میزبان را به یک سری از آخر هفته طولانی مسابقات به نام homestands که اجازه می دهد میزبان تیم به سرمایه گذاری در منطقه ای رویدادهای تبلیغاتی و کسب و کار مشارکت در حالی که رسم درآمد حاصل از فروش بلیط و حمایت های مالی برای زنده مسابقات. لیگ و تیم های, پیش بینی برخی از اساسی چالش های لجستیکی در نظر سفر و هتل و ویزا. دیگران توسعه یافته در طول دوره پاییز و زمستان. فوری ترین چالش اما از هیچ جا آمد.

مقابله با کروناویروس

این غیر ممکن است برای پیش بینی شیوع و گسترش سریع از coronavirus در چین در حال حاضر طرح میتوانست از یک ماه دو تکه از لیگ اولیه برنامه. چهارشنبه گذشته لیگ لغو آن برنامه ریزی شده اولین حضور بین المللی در شانگهای و همچنین به عنوان تمام مسابقات در این کشور از ماه مارس به دلیل تهدید بالقوه کشنده ویروس. بیش از 28,000 موارد گزارش شده در چین با بیش از 500 کشته و پنج شنبه صبح.

وجود دارد چهار سرپرستی تیم های مستقر در چین است. سه باید حداقل تا حدی منتقل بازیکنان خود را به کره جنوبی برای جلوگیری از گسترش ویروس. گوانگجو شارژ و شانگهای اژدها هم منتشر شد اظهارات گفت: آنها نقل مکان کرد به نگه داشتن بازیکنان امن است. این Hangzhou جرقه تایید در یک ایمیل که تیم کره اعضا نیز در کشور خود.

“ما بدون چربی نسبت به بودن بسیار محافظه کار در مورد چگونه برای محافظت از بچه های ما” گوانگژو را chief operating officer ادی Meng گفت: در مصاحبه ای با پست. “ما فقط بی خانمان ما کل آموزش پایه به سعی کنید به این بچه ها از راه آسیب است.”

این چنگدو شکارچیان تنها سرپرستی تیم با یک فهرست کامل از سرزمین اصلی چین باقی خواهد ماند در این کشور برای شروع فصل. افزایش محدودیت های مسافرتی خارج از کشور ممکن است باقی مانده وجود دارد و قابل دفاع است. شرکت های هواپیمایی لغو پروازهای خارج از چین و تیم یک مسابقه در سئول اولین آخر هفته ماه مارس است.

سرپرستی لیگ, معاون رئیس جمهور, Jon Spector گفت: هیچ لیگ دستور برای این تیم به نقل مکان و اضافه کرد او با اعتماد به نفس تیم در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن بازیکنان امن است. بعدی برنامه ریزی شده مطابقت در چین نخواهد بود تا ماه ژوئن و از صبح روز جمعه شده است وجود دارد هیچ تصمیمی به عنوان زمانی که کجا و چگونه این لیگ را تا لغو مسابقات.

ویزا بیشتر وضعیت را پیچیده کند. چینی بازیکنان و کارکنان در تمام سه تیم در حال حاضر در کره جنوبی — اتهام اژدها و جرقه — نمی قادر خواهد بود برای پیوستن به سازمان های خود را وجود دارد مگر اینکه آنها به دست آوردن آنها. به طور مشابه هر برنامه ای برای برگزاری لغو مسابقات خارج از چین, نیاز, چینی تیم برای تضمین ویزا که به احتمال زیاد هل جدول زمانی برای تغییر زمان آن مسابقات به بعد در این فصل است.

Meng گفت: کره کنسولگری در چین بسته شده, تاخیر در روند صدور ویزا که در این تیم کار کرده است با لیگ برتر فوتبال روز-به-روز, در واکنش به تحولات مربوط به virus.

“ما می خواهیم به انجام بهترین های ما برای به دست آوردن این حق قبل از ما قفل در هر برنامه” Spector گفت. “آن باقی مانده است واقعا مایع در وضعیت فوق العاده مجموعه ای پیچیده از مسائل.”

این حرکت برای حفظ تیم اعضای امن پیوست آمده با چند هزینه به franchises. برای مثال در حالی که در سئول اتهام را “دولت از هنر” آموزش امکانات در گوانگژو خواهد شد استفاده نشده.

“ما سرمایه گذاری خیلی به شدت به حمایت از تیم ما در خانه ما منطقه” Meng گفت. “این یک مرکز بزرگ همه آماده رفتن به, اما آن را فقط رفتن به بسیار سخت به تکرار است که [در حالی که در کره جنوبی].”

در حالی که تیم های امن یک مرکز آموزش در سئول دوشنبه شب و از سرگیری تمرین این هفته به جابجایی و اقامت موقت در این شهر غیر منتظره هزینه ها. شیوع این بیماری نیز مجبور به لغو سه گوانگژو پنج برنامه ریزی homestands. اگر آنها نمی, را در گوانگژو در برخی از نقطه در این فصل و یا اگر حق رای دادن جبران است در برخی از راه های دیگر این تیم ممکن است در از دست سه فرصت های پول.

“به سرپرستی مسابقات لیگ برتر در چین شده اند که در مقابل خانه های بسته بندی,” Meng گفت. “این ناامید کننده بود زیرا ما واقعا به دنبال به جلو به گرفتن تیم ما در مقابل طرفداران ما.”

در عمل مشکل

سرپرستی تیم های لیگ صرف دو فصل گذشته انکوبه آفتابی در بربنک کالیفرنیا و برگزاری تقریبا تمام فصل به طور منظم مسابقات در کولاک آرنا — یک محل که برای لیگ تصمیم گرفتند به تمدید اجاره نامه خود را در این سال است. با تیم پراکندگی به خانه خود را در بازار وجود دارد به وجود آمد به ظاهر کوچک مسئله ای است که مانع دو تیم تصمیم گرفت که آنها نمی تواند غلبه بر اگر آنها ساخته شده کمپ در اروپا به عنوان اصل پیش بینی.

با توجه به فاصله طولانی بین اروپا و لیگ تیم ها در شرق ایالات متحده جلسات تمرین را تبدیل به تقریبا غیر ممکن است به دلایل ناشی از بازی زمان تاخیر و زمان سفر مکیدن تا در دسترس ساعت. برای کمک به کنار آمدن لندن اسپیت فایر و پاریس ابدی در حال بدست گرفتن تا حدودی رویکرد رادیکال — آنها را هر دو زندگی می کنند و آموزش در نیوجرسی نه لندن و پاریس برای شروع فصل.

زمان تمرین خواهد بود یک آرزو کالا در این فصل است. مربیان و بازیکنان از سراسر لیگ گفته اند پست آنها پیش بینی زمان عمل خواهد بود نصف کاهش نسبت به فصل گذشته است. Esports بر خلاف سنتی, ورزش در جلوگیری از بیماری, یک بازیکن می تواند برای ساعت ها در پایان بدون خستگی جسمی اما جدید سفر خواستار قطع خواهد شد در زمان.

“در پایان روز کسی که شیوه های بسیاری است که معمولا بهترین” بازیکن سابق و سرپرستی لیگ مفسر جیک لیون گفت. “هیچ کس وجود دارد من فکر می کنم که مجنون[ly خوب] واقعا قوی واقعا سازگار و تمرین نیست یک تن.”

تیم شیوه اغلب شامل scrimmages با دیگر franchises در لیگ. بازیکنان نمی باید در همان محل اما بیشتر از هم جدا دو تیم در این مرحله از شانس بیشتری برای تاخیر — تاخیر در زمان پاسخ از کنترل بازی. زندگی در نیوجرسی هر دو Spitfire و ابدی خواهد شد که سود باقی مانده در همان زمان در منطقه به عنوان شش franchises دیگر به مرحله قبل از homestands. اگر آنها در اروپا بر اساس لندن Spitfire مدیر کل رابین لی گفت: تیم های دیگر احتمالا نمی خواهید برای تمرین در برابر آنها.

ماندن در نیوجرسی نیز حذف آنها را از خود اختصاص داده صفحه اصلی بازارهای اما می پرسد و می توان لندن و پاریس طرفداران برای حمایت از یک تیم است که تماس های قاره های دیگر خانه برای بسیاری از فصل — حتی اگر هر دو تیم میزبان خود را homestands در لندن و پاریس به عنوان برنامه ریزی شده. به این منظور آن چیزی است که از نوری چیز عجیب و غریب در لیگ چشم انداز بزرگ برای ایجاد منطقه ای برای حمایت از تیم.

Spector گفت: آن را به تیم نه سرپرستی لیگ به تصمیم می گیرید چه بهترین برای آنها رقابتی در این فصل است. لی گفت: Spitfire خواهد بود مستقر در لندن ملاقات با طرفداران در طول دو homestand تعطیلات آخر هفته.

“سال 2020 در بسیاری از جهات یک گام بزرگ رو به جلو برای لیگ با این حوادث در سراسر جهان” Spector گفت. “هر تیم باید در این انتقال سال را به مجموعه خود را برای موفقیت چیزی است که ما راحت هستید.”

Spector اضافه شدن اولویت برای سازمان ها در اطراف لیگ قرار دادن در بهترین homestand مسابقات ممکن است برای طرفداران. بازیکنان و مربیان دو تیم اروپایی صحبت کرد که با این پست و پیدا کردن این تصمیم به چادر زدن در نیوجرسی یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای رقابت در لیگ.

“بدون توجه به جایی که ما زندگی می کنند, آن را به بود با من خوب. بدون توجه به جایی که پرواز من است آن را به بود با من خوب” پاریس ابدی را هریسون “Kruise” برکه گفت.

مقابله سفر

سازماندهی 2020 مسابقات در بازارهای محلی در سراسر سه قاره — و سفر مورد نیاز برای رقابت تیم تزریق یک چالش بزرگ برای تمام لیگ فرانچایز اما یکی که اجتناب ناپذیر بود با توجه به لیگ نهایی طراحی شده است. Spector و لیگ از نزدیک با تیم به کاهش یک برنامه به طور بالقوه دلهره آور سفر نیاز به چیزی بیشتر قابل کنترل است.

اگر بازدید از بازیکنان بودند به بازگشت به خانه پس از هر homestand سفر مانند یک NFL حق رای دادن تیم را حداکثر 105,000 کیلومتر — تقریبا چهار بار دور زمین — دور-سفر بیش از 27 هفته فصل است. لیگ بلافاصله شناسایی این به عنوان یک مشکل. برای کمک به سهولت بار آن را به شکل برنامه شبیه به نرم افزار ورزشی لیگ که ارسال تیم در یک West Coast road trip با هم گروه بندی مسابقات در یک منطقه خاص (مانند غرب آسیا) تا تیم می تواند اقامت در این منطقه برای هفته بعد یا دو به جای بازگشت به خانه. این کار کاهش می یابد که حداکثر رقم بیش از نیمی از. هنوز لیگ تیم ها را سخت بازپرسی کردن مقدار زیادی از مایل هوا در سال 2020 است.

“بله, وجود دارد بسیاری از سفر های درگیر در ساخت یک لیگ جهانی کار” Spector گفت. “اما منظور از قدر کمتر و قابل کنترل تر از بسیاری شده است که گزارش در مورد آن.”

ابدی خواهد بود در میان لیگ ترین سفر تیم برای سال 2020 فصل حتی پس از امید بستن برای نیوجرسی بیش از پاریس. با بازی در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی این تیم سفر خواهد کرد 52,000 کیلومتر برای مسابقات بیش از 19 تعطیلات آخر هفته با توجه به تیم و لیگ تخمین می زند. سفر هوایی است که تقریبا معادل 21 پرواز از نیویورک به لس آنجلس.

2014, مقاله در تخته سنگ های ارائه شده به طور متوسط برای عمده آمریکای شمالی طرفدار ورزشی لیگ NBA پیشرو در 46,800 مایل برای آن فصل به طور منظم. NHL (44,100) و MLB (38,180) مشابه بودند.

“ما بسیار تصدیق حتی 52,000 کیلومتر برای پاریس که بسیاری” Spector گفت. “ما باور داریم که آن را به ارزش آن … به منظور اجرای یک لیگ که واقعا خاص و جهانی است.”

برخی از تیم ها با استفاده از طبیعت مدولار از برنامه ریزی برای راه اندازی پایگاه های اصلی در قاره های دیگر در نقاط مختلف در طول فصل به جای بازگشت به خانه. لندن Spitfire طرح می شود بر اساس در سئول در طول یک سری از مسابقات در آسیا است. این مسئول در حال آماده سازی برای ماندن در دالاس در حالی که سفر در سراسر شمال امریکا است. دالاس سوخت به حال برنامه ای برای multiweek اقامت در گوانگجو در میان آن برنامه ریزی شده چین مسابقات; کسانی که برنامه شده است اوراق به دلیل coronavirus.

در این فصل به عنوان یک steppingstone به فرمت نهایی اما 2020 فصل ویژگی های نامتعادل برنامه که در آن تیم میزبان حداقل دو آخر هفته طولانی homestands استقبال بین سه و هفت بازدید تیم برای یک سری از مسابقات است. کسانی که franchises با دو homestands خواهد ذاتا بود در جاده ها بیشتر است, بنابراین برای همه فرانچایز مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد.

برخی از تیم ها مانند واشنگتن عدالت نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد راه اندازی اردوگاه در جایی در سراسر جهان است. عدالت میزبان پنج homestands این فصل سفر فقط 12 تعطیلات آخر هفته در مجموع 21,000 کیلومتر رفت و برگشت.

کسانی که با بیشتر اعتبار پیش رو در حال آماده سازی درآمده است. برخی از بازیکنان در حال خرید ویتامین برای حفظ سیستم ایمنی بدن خود را قوی و در طول پروازهای طولانی. دیگران در حال سرمایه گذاری در گردن بالش مسافرتی دنده و نینتندو سوئیچ. مربیان ذکر است سفارش قرص برای بررسی مطابقت نوار در حالی که هوابرد. زکری “ZachaREEE” Lombardo از دالاس سوخت گفت: پست او شروع آخرین اگه بازی تا زمانی که او شروع می شود سفر با این تیم است.

سوخت سر مربی هارون “Aero” اتکینز گفت: این تیم با استخدام یک مدیر عملکرد فیزیکی به کمک بازیکنان مدیریت jet-lag در این فصل است.

“هدف این است که ما در مقابله با نه تنها در بازی بلکه در خارج از بازی خارج-از-بازی بودن خیلی بیشتر مالیات این فصل” اتکینز گفت. حتی پس از حسابداری برای اوایل فصل فسخ در چین این تیم در سفر به خارج از ایالات متحده چهار بار به سئول پاریس و دو بار به ونکوور.

“من احساس می کنم واقعا خوب در مورد برنامه ریزی که ما برای این سال” Spector گفت: در این هفته. “ما می دانیم که وجود دارد در حال رفتن به برخی از چالش ها در اطراف برخی از سفر.”

چگونه لیگ انتخاب برای رسیدگی به این چالش های لجستیکی در آینده فصل باقی مانده است دیده می شود. گسترش لیگ اضافی فرانشیز در غرب اروپا می تواند یک گزینه است. لیگ قبلا گفته شد هدف آن منطقه خود را برای موج بعدی جدید تیم بیان یک هدف در نهایت با اضافه کردن هشت تن از franchises برای 28 تیم لیگ در برخی از نقطه در آینده است.

“اضافه کردن یکی دیگر از هشت تیم اجازه می دهد تا به شما برای اضافه کردن بیشتر تیم ها به خصوص در بخش هایی از جهان که در آن شما باید برای سفر بیشتر” Spector گفت: پست.

مقامات لیگ نیست که اظهار نظر در هر گونه برنامه های خاص برای توسعه پس از سال 2020 فصل است. ایجاد سخت تر از خوشه های تیم در چند بخش می تواند کمک به کاهش زمان سفر و فاصله و حل تمرین و مسئله در مواجهه با پاریس و لندن. این امر نیز نیاز به اضافی چند میلیون دلار سرمایه گذاری از صاحبان جدید.

مقابل خانه

در یک فصل پر از موانع برای سرپرستی لیگ یک آن بیشتر نیاز به روشن است که موفقیت آن فرد homestands. میزبان تیم مسئول هزینه های مربوط به انجام این وقایع اما همچنین می توانید درو 100 درصد از درآمد حاصل از فروش بلیط امتیازات و دیگر از لحاظ مالی سودآور فرصت های معمولی و سنتی رویداد ورزشی.

اما برخی از franchises دیده اند این وقایع به عنوان در معرض خطر بیشتری نسبت پاداش در سال 2020 که ممکن است به همین دلیل برخی از تیم ها ترجیح داده به میزبان حداقل دو homestands در مقایسه با حداکثر پنج.

آن هزینه های زیادی از پول را به میزبان یک homestand,” فلوریدا ضرب وشتم مدیر کل آلبرت یه گفت. “شما امیدوارم که شما در حال رفتن به فروش مناسب است ؟ اما واقعیت این است که شما در واقع نمی دانند و در عین حال تا زمانی که آن اتفاق می افتد. اگر شما برای اولین بار دو homestands رفتن نیست به خوبی و به شما بیشتر میاد؟”

جاش “استقلالی” Wilkinson بوده است سرپرستی لیگ کاستور از آغاز. در مصاحبه ای در ماه گذشته گفت: این ترفند برای موفقیت در homestands خواهد ساخت این مسابقات یک تجربه بزرگتر که incentivizes بینندگان به حضور در فرد و نه تنها در خانه که در آن مسابقات انجام خواهد شد در لیگ وب سایت و یوتیوب. لیگ برتر منحصر به فرد چندین ساله توافق برای جریان آن حقوق با گوگل در اواخر ماه ژانویه است. از نظر این قرارداد اعلام نشده است.

“شما باید به فروش طرفداران در یک تجربه” ویلکینسون گفت. “از آنجا که در غیر این صورت آن را به یک اتاق و یک صفحه نمایش است.”

واشنگتن عدالت مالک علامت Ein در آغوش گرفت که چالش های خاص نقاشی بر روی خود تجربه reimagining سی سیتی را باز مسابقات تنیس در سال 2019. عدالت را تقسیم آن پنج homestands بين دو با مشخصات بالا به تازگی ساخته شده در مکان های دی سی — سرود تئاتر و سرگرمی و ورزشی آرنا که به طور خاص طراحی شده با esports حوادث در ذهن است. این سالن دارای ظرفیت 6000 و 4000 بود.

“به من که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است” Ein گفت: در طول یک ماه نوامبر مصاحبه. “ما به این دلیل به اعتقاد ما در این شهر مبتنی بر مدل برای esports و ما می خواستیم به عنوان محتوا به خانه ما بازار ما به عنوان احتمالا می تواند. … من مطمئن هستم که چرا تیم های دیگر نیست. من فکر می کنم شاید آنها می خواهند به شیب پا در آب است. اما ما تا به حال مقدار زیادی از اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به قادر به قرار دادن در یک نمایش بزرگ است.”

نیویورک Excelsior و دالاس سوخت را باز فصل با دو homestands در شهرهای مربوطه می باشند. مقابل دفتر ستاد برای هر دو تیم گفت: پست آنها بر این باورند که حوادث به فروش خواهد شد. این لیگ در حال حاضر چندین اعدام موفق homestand تعطیلات آخر هفته در دالاس و آتلانتا و لس آنجلس در فصل گذشته و همچنین دو قهرمانی حوادث است که به فروش می رسد بروکلین بارکلیز سنتر و فیلادلفیا ولز فارگو سنتر.

با توجه به اضافه شدن حجم homestands در سال 2020 یک سوال برای بعد از آن در این فصل خواهد بود که چگونه فروش بلیط در ادامه به برگزاری برای دوم یا سوم homestands در یک شهر به خصوص در لس آنجلس که در آن سرپرستی طرفداران حال حاضر دسترسی به تیم برای دو سال. چگونه به خوبی تیم می تواند خود را بصورت پول در اوردن صفحه اصلی رویدادها — تعریف جنبه Actvision بلیزارد چشم انداز — ارقام به نور هدایت برای لیگ برنامه های فصل آینده است.

“ما فوق العاده هیجان زده برای این لحظه. آن چیزی است که ما آماده شده است برای” نیویورک Excelsior از بنیانگذاران و مدیر محصول افسر Rohit Gupta گفت. “قصد دارد به چالش می آید به بازیکن خستگی و مسافرت است. همه ما آن را تشخیص دهد و ما فقط نیاز به آماده می شود با هم.”

لیگ صاحبان و سرمایه گذاران اعلام کرده اند که بارها و بارها آنها درگیر با سرپرستی لیگ برای مدت طولانی نه فقط یک سال است. اما چگونه به خوبی لیگ هدایت 2020 فصل محوری مبارزات انتخاباتی مشخص شده با چالش های متعدد و تعمید با یک بحران در چین آمار و ارقام از اهمیت حیاتی برای حفظ رضایت خود را با این لیگ پیشرفت است.

“ما نشان داده ایم بسیار به وضوح بیش از سه سال گذشته در حال حاضر که ما یک لیگ که نوآوری و سازگار و گوش به بازخورد از بازیکنان ما ما صاحبان ما طرفداران شرکای ما” Spector گفت. “من انتظار می رود تا سال 2021 خواهد بود.”

پست جو فاکس و مایک هیوم کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im