لندن — یک مرد به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط ماموران پلیس پس از چندین نفر با چاقو در جنوب لندن محله در روز یکشنبه در آنچه که مقامات به نام “تروریستی مربوط به حادثه است.”

پلیس منتشر شد, مختصری مشورتی در این حمله از طریق توییتر هشدار مردم به دور ماندن از این منطقه است.

تعداد دقیق و وضعیت قربانیان ناشناخته باقی می ماند. پلیس متروپولیتن گفت: “ما معتقدیم که وجود دارد دو مجروح قربانیان. ما در انتظار به روز رسانی در شرایط خود را. صحنه شده است به طور کامل موجود است.”

این حادثه صورت گرفت بر خیابان اصلی تجاری در جنوب لندن Streatham محله در بعد از ظهر یکشنبه به وقت محلی.

بی بی سی گزارش داد که شاهدان گفت: در رسانه های اجتماعی که آنها شنیده ام سه اثر شلیک گلوله و آمبولانس در منطقه بودند.

Karker طاهر, که با این نسخهها کار در خیابان که در آن حمله صورت گرفت, گفت اخبار آسمان او را دیدم یک مرد در حال اجرا در پیاده رو به دنبال “دو یا سه” افسران پلیس با اسلحه.

“آنها مدام به او ‘توقف’, ” او گفت:. “و سپس من آنها را دیدم او شلیک سه بار.”

طاهر افزود: “یک افسر پلیس پس از او به ضرب گلوله او رفت و به او در حالی که او زنده بود. و سپس آنها به طور ناگهانی در بر داشت چیزی من فکر می کنم وجود یک بمب و یا چیزی. و آنها پشت پا. و این زمانی است که ما زد.”

“تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی” شهردار لندن صادق خان گفت. “اینجا لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق خواهد شد.”

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “افکار من با مجروح و تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است.”

سلاح سرد به دنبال یک رشته از تروریسم مربوط به حوادث در پایتخت مرکز.

در ماه نوامبر, انگلیسی-متولد القاعده الهام گرفته از مردی به نام عثمان خان چاقو پنج نفر قبل از او بود ٬ توسط اعضای عمومی و کشته شدن توسط پلیس. دو نفر از قربانیان خود را فوت کرد.

خان رایگان در آزادی مشروط با ردیابی الکترونیکی دستگاه در مچ پا خود را زمانی که او وارد یک کنفرانس با تمرکز بر بازسازی خشونت مجرم و تروریست ها است. خان که کاهش قربانیان خود را با چاقو و عینک جعلی انتحاری شده بود که قبلا به اتهام توطئه برای بمب گذاری در لندن نشانه.

در ماه ژوئن سال 2017, حمله سه نفر از مهاجمان شناسایی شده به عنوان هوادار دولت اسلامی منفجر پیاده با یک ون در یک پل بر روی رودخانه تیمز در مرکز لندن و سپس به دنبال قربانیان به چاقو. در آن حمله سه تروریست ها همچنین عینک جعلی انفجاری و جلیقه بودند به ضرب گلوله پس از کشته شدن هشت نفر و زخمی شدن 48.

در ماه مارس سال 2017, انگلیسی, شهروند خالد مسعود شخم زده ماشین خود را به عبور و مرور بر روی پل وست مینستر در طول رودخانه تیمز. مسعود شروع به پریدن کرد از خودرو و ضرب چاقو یک افسر پلیس قبل از کشته توسط افسران.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im