هفته مد لندن: انقراض شورش بلوک های جاده و خواستار رویداد به لغو

انقراض شورش ساخته شده است که مخالفت خود را در هفته مد لندن کاملا روشن برگزاری تظاهرات خواستار این مراسم لغو شود.

جنبش زیست محیطی مسدود شدن جاده ها در خارج از محل برگزاری این دوسالانه رویداد مد در روز شنبه.

شرکت کنندگان در این تظاهرات حاضر به ترافیک اجازه عبور در یک تقاطع شلوغ منجر به این رشته در وست مینستر لندن مرکزی.

رانندگان در جاده ها به طور فزاینده ای نا امید به عنوان آنها مانع از رانندگی باعث یک راننده تاکسی به فریاد “f***ing حرکت” را به عنوان آنها مجبور به ثابت باقی می ماند برای یک چهارم از یک ساعت.

قبل از اعتراض یک Facebook رویداد راه اندازی شد اطلاع رسانی به مردم که می خواست برای پیوستن به این تظاهرات را در محل.

این رویداد blurb اظهار داشت: “پیوستن به ما در خیابان ها در هفته مد لندن به تقاضا است که این فصل باید در ادامه زندگی بر روی زمین است.”

شرح این تظاهرات مشخص شده است که این روز آغاز خواهد شد “با ازدحام به دنبال خلاق, اقدامات, موسیقی, چاپ بلوک سخنرانی ها و فعالیت های خانواده”.

“اجازه دهید با استفاده از قدرت خلاقیت به چشم انداز یک دنیای بهتر” آن را اعلام کرد.

این گروه توضیح داد که صنعت پوشاک “حساب برای 7 درصد از جهانی انتشار گازهای گلخانه ای تقریبا همان است که کل تولید گازهای گلخانه ای اتحادیه اروپا”.

این جنبش افزود که آنها مایل به “چالش صنعت به توقف چرخه تولید بیش از حد و overconsumption را تهدید می کند که کسانی که حداقل به آن کمک” کرد و گفت که این اصرار صنعت مد خود را به استفاده از “قدرت اجبار برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و بحران زیست محیطی در معنی و فقط راه”.

در طول تظاهرات معترضان انجام پلاکارد که به عنوان خوانده شده “هیچ کاذب بیشتر مد” و “هیچ مد در یک سیاره مرده” با پوشیدن لباس های ساخته شده از زنجیر.

سارا آرنولد که کمک به سازماندهی این رویداد گفت که در حالی که لندن “خانه به لبه برش از پایدار و اخلاقی طراحی” هفته مد لندن “عقب”.

“و با وجود داشتن یک فعال سیاسی تعامل برنامه شما انجام داده اند و تقریبا هیچ چیز به لابی برای سیاست های زیست محیطی و بدون که با انتقال به فوریت نیاز داریم این است که به سادگی غیر ممکن است” Ms آرنولد گفت.

“ما تمام نشد اما در حال حاضر رادیکال رهبری مورد نیاز است. ما نیاز شما British Fashion Council, عنوان, منصوب, صنعت مدیران برای پیدا کردن قدرت و شجاعت به مرکز رویایی روند و پروتکل بدون تاخیر.”

خانم آرنولد اظهار داشت که اگر BFC نمی انصراف از آینده در هفته مد لندن در ماه سپتامبر انقراض شورش را “ساخت فشار” و “تشدید” اقدامات آن است.

آنجلا دانکن یک سخنگوی رفاه حیوانات کمپین گروه حیوانات شورش خطاب به فعالان در این تظاهرات گفت که خرده فروشان باید یک “مسئولیت” برای حفاظت از محیط زیست است.

“ما باید در مورد اینکه خلاق و نوآور با لباس های ما نه تنها در سبک اما در تولید لباس” خانم دانکن اعلام کرد.

“این جایی است که به عنوان مثال منجر شود و تغییر راه ما درک مد. نیست که به خودی خود رویایی برای هنرمندان؟”

در اوایل این هفته انقراض شورش در نامه ای به انگلیسی مد انصراف از درخواست این سازمان برای لابی گری قانون را متوقف صنعت مد را “بهره برداری از سیاره انسانها و حیوانات”.

نامه ای به امضا رسید دیگر پیشرو تغییر آب و هوا فعالان از جمله Livia فرث محیط زیست-سن Safia companies list MBE و سیمون Cipriani اخلاقی مد ابتکار.

علاوه بر تظاهرات در لندن هفته مد انقراض شورش است, همچنین, برگزاری, آلودگی, اعتراض امروز در فرودگاه گاتویک.

یک گروه از فعالان وارد فرودگاه به استقبال مسافران رونمایی آگهی پیراهن و مدالها.

تظاهر کنندگان دست از جزوات به مسافران عذر خواهی کرد که برای اختلال در, اما همچنین اظهار داشت: “ما به کمک شما نیاز دارند.”

این تظاهرات در حال نظارت کارمندان امنیتی فرودگاه که صحبت با فعالان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de