خدمات پارک های ملی روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به آغاز مذاکرات ملی با لینک کلیک کنید اعتماد در دراز مدت اجاره نامه به کار شرق پوتوماک راک کریک و Langston گلف با هدف داشتن یک توافق در محل بعد از سپتامبر. 30. این زمانی است که خدمات پارک قرارداد با صاحب امتیاز گلف Specialists Inc., که خدمات ارائه شده در هر سه دوره از سال 1989 مجموعه به اتمام می رسد. پارک خدمات صدور درخواست برای پیشنهاد به پیدا کردن طولانی مدت اپراتور از دوره های گذشته جولای.

McCartin طراحی دوره های عمومی و خصوصی در سراسر جهان, اما آخرین پروژه خود که یک رویا به حقیقت می پیوندند و او است که قطعا واجد شرایط به انجام. 39 ساله زندگی می کند که در کاپیتول هیل آموخته به بازی گلف در شرق پوتوماک پارک فارغ التحصیلی از par-3 قرمز البته به نه سوراخ سفید و البته در نهایت 18-سوراخ آبی ، او به توسعه علاقه در زمین گلف طراحی در سنین پایین به دست آورده و کارشناسی ارشد خود را در رشته معماری منظر در دانشگاه گرجستان است. پایان نامه کارشناسی ارشد خود را با عنوان “ساخت یک مدل شهری تسهیلات: یک مطالعه موردی از شرق پوتوماک پارک.”

“همه چیز را با هم می آیند, چرا که من یک تاریخ گسترده در این دوره و آنها معنی دار مکان ها در زندگی من” McCartin گفت. “این باعث به نوعی منعکس کننده بیش از همه از این که در حال حاضر و آن را قطعا یک احساس سرد.”

به عنوان McCartin استدلال در پایان نامه خود را مقرون به صرفه گلف و البته جالب طراحی متقابلا منحصر به فرد نیست. ملی لینک کلیک کنید اعتماد در نظر دارد به “سرمایه گذاری قابل توجهی در جامع مرمت و احیا” از سی سه دوره در حالی که نگه داشتن سبزی هزینه های میان حداقل گران قیمت در این منطقه است. این کمک می کند که چند تن از NLT را برای شرکای این پروژه از جمله برخی از بزرگترین نامها در زمین گلف و طراحی و متعهد به چشم پوشیدن به طور منظم خود را هزینه.

هنگامی که اجاره نامه نهایی است, تام Doak رنسانس گلف طراحی که برای آن McCartin مشغول به کار به عنوان یک همکار و مستقل پیمانکار برای بیش از یک دهه منجر خواهد شد و تلاش برای احیای شرق پوتوماک پارک. گیل Hanse و Jim Wagner از Hanse گلف طراحی خواهد شد مقابله با راک کریک که در آن نه بازگشت به سوراخ بسته شده اند و برای بیش از یک سال است. کمال Welling است که بخشی از این تیم در تایگر وودز TGR طراحی خواهد نوسازی تاریخی Langston گلف در Benning جاده NE که باز به عنوان یک تفکیک تسهیلات برای آمریکایی های آفریقایی تبار در سال 1939.

تمام سه دوره کاهش یافته است به خرابی بیش از چند دهه گذشته و آینده مستأجر را به ارث می برند میلیون ها نفر در معوق تعمیر و نگهداری از جمله مسائل مربوط به زهکشی. خدمات پارک های ملی ممنوع گلف متخصصان از ساخت پایتخت بهبود خواص به این دلیل که صاحب امتیاز همیشه برگزار کوتاه-مدت قرارداد.

شرق پوتوماک پارک بود که در ابتدا تصور می شد به عنوان یک “مدل زمین بازی است.” نه سوراخ زمین گلف طراحی شده توسط والتر تراویس باز برای بازی در سال 1920. دوم نه طراحی های مختلف معمار, باز در سال 1923 و امکانات میزبانی دومین عمومی آمریکا لینک قهرمانی بعد از آن سال. یکی از ویژگی های شرق پوتوماک پارک اصلی که McCartin می خواهم برای دیدن و ترمیم آن است برگشت پذیر طراحی به دلیل برگشت حلقه ارائه تنوع بیشتر و گسترش ساییدگی و پارگی در این دوره است.

“اگر شما در حال رفتن به بازسازی stuff — سبزی و پناهگاه آن نیست هزینه بیشتر برای ساخت چیزی است که متفکر و جالب و متفاوت از آنچه وجود دارد قبل از” McCartin گفت. “در مورد این سی دوره های آموزشی که می تواند به معنای آوردن آنچه از دست داده بود از بازگشت در روز است.”

NLT پیشنهاد همچنین شامل وعده به گسترش گلف فرصت برای جوامع محروم ترویج گلف جوانان برنامه ها و به اشتراک گذاری تاریخچه سه دوره. این گروه قصد دارد به همکاری با سه راه اول بیشتر واشنگتن و گلف. آینده من. من بازی ، یک سازمان غیر انتفاعی که پرورش تنوع بیشتری در این ورزش است.

“هر سه دوره در سی شگفت انگیز برای خود تاریخچه و افرادی که در بازی وجود دارد,” McCartin گفت. “شما می توانید چیزی خنک برای همه به تجربه و نه فقط افرادی که به اندازه کافی خوش شانس به آن را ندارند. وجود دارد بسیاری از دلایل که مردم مانند گلف, اما من احساس می کنم مانند ورود به سطح دوره های همیشه نوع از شات برای کمترین بار از یک زمین گلف چشم انداز و نتواند که یکی از کسانی که قلاب به مردم هیجان زده در مورد گلف. این دوره می تواند شرکت شما و شما می خواهید برای رفتن به عقب و بازی است.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات