زندگی بدون ورزش خواهد ما چیزی در مورد چقدر ما واقعا به آنها نیاز دارید

بقیه این سال احتمالا یک آزمایش است که هیچ یک از ما تا به حال فکر می کردم ما را ببینید: در پایان ماه با هیچ زندگی می کنند ورزشی در همه. در این مطالعه کنترل شده من فقط برای رفتن به یکی دیگر از ماوس در ما بزرگ ورزش-رایگان قفس رعایت خودم به عنوان همه ما به تماشای یکی دیگر. چگونه خواهد شد و این به نوبه خود ؟ چه خواهد شد ما خودمان مورد جایگاه ورزش در زندگی ما و حتی این که آیا ما می خواهیم بیشتر کمتر و یا همان که ما مصرف می شود قبل از covid-19?

یک سیاره گسترده و همه گیر در حال رفتن به ترک یک علامت در هر بخشی از جامعه است. در شش ماه تا یک سال هر آنچه در آن است که ما تشخیص دهد که در آن ما هستند. اما همه چیز خواهد بود کمی متفاوت است. برخی از چیزهایی که بسیار متفاوت است. را ورزش یکی از آنها باشم ؟

اما همه چیز لذت بخش می تواند نمایی بیش از حد — از جمله سرگرمی های ورزشی, به طور مداوم در حال رشد برای حداقل یک قرن پررونق همراه با تلویزیون در گذشته 70 سال است. آیا انسان گله در برخی از نقطه تبدیل به تلقيح به بازی — با هر کس که در معرض مبارک سرایت به عنوان امکان پذیر است — تا زمانی که برخی از خستگی رخ? می کند که در نهایت منحنی صاف ،

چه چیزی می تواند تسریع چنین ظریف, تغییر در عادات ؟ شاید یک بیماری همه گیر.

شاید من کامل خوکچه هندی. من در عشق با ورزشی که وجود دارد تنها چهار کانال های تلویزیون در سی ما شاهد سناتور بازی اما تنها یک ملی لیگ اصلی بیس بال “بازی از هفته” در روز شنبه. ما نیز شاهد وطن ما NFL تیم در روز یکشنبه. اولین استادان پخش در سال 1956 بود که در تلویزیون برای 2½ ساعت گسترش بیش از سه روز. مارس جنون ؟ به هیچ وجه. فقط یک تاخیر پخش از عنوان بازی. برخی از شهرستانها حتی نمی آن را نشان می دهد; دیگران تا به حال آن را در گذشته نیمه شب تاخیر نوار.

در حال حاضر من کابل سیستم می شود 46 کانال اختصاص داده شده به طور انحصاری به ورزش است. و یا آن را 70? بستگی به آنچه شما حساب و یا پرداخت هزینه برای. اما من می توانید به تماشای کریکت برجسته کاری esports, اسب, مسابقات اسکی, مسابقات المپیک, مسابقه اتومبیل رانی, بازی بولینگ, فوتبال, در زبان های متعدد میدانی, بوکس, کشتی کج, تنیس, بزرگ ده ACC SEC و پنج کانال ESPN (هیچ ارزش خیلی زیاد) به علاوه هر “اصلی” ورزشی خود را در آن 24/7 کانال.

داده های متراکم وب سایت هایی که جلوه های ویژه گرافیکی در اطراف هر, ورزش, یک معدن طلا یا گودال bottomless. وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که شما می توانید یاد بگیرید که آیا واقعا ارزش تجزیه و تحلیل و یا نه. را بستند از MLB, NFL, NBA و حتی گلف آمار مجذوب من. اگر Corsi و فنویک من تماس بچه ها با straitjackets.

ما خیلی اشباع شده با ورزش و آرزو برای بیشتر که اگر من mutt مک می توانند یاد بگیرند به حقه بازی دو سگ بیسکویت او را به خود کانال.

در حال حاضر به طور ناگهانی در زمان واقعی زندگی می کنند اقدام تازه خام ورزشی گوشت که همه تعطیل. اما شما می توانید به تماشای بزرگترین بازی ها و یا بزرگترین برنده در ورزش های مختلف — ’round the clock — برای روزی شما. یا در مورد اعتیاد “تعمیر و نگهداری.”

من نمی شما قاضی جونز. من خود برنامه ریزی کنید به پا زدن آنها را تا کنون. آنها مرکزی برای من. من خسته شدم خانواده من با این: هرگز رها کردن هر چیزی و یا هر کسی که شما را دوست داشت زمانی که جوان به دلیل, به عنوان سن شما, شما نمی اضافه کردن جدید به اندازه کافی احساسات و دوستان برای جبران همه چیز شما معمولی دور انداخته می شود.

که امر به ورزش است. اما من می خواهم به نگه داشتن تمام این فایل پیوست? در همان مقدار ؟ من شده است بازی اضافه ساعت در هر سال است. زمان به توازن?

تا کنون به نظر می رسد پاسخ به “نه فقط رتبهدهی نشده است.”

من به تماشای یک خلاصه ای از 1978 MLB فصل و هر زمین از Bucky دندانه بازی; برخی از بازیکنان مانند دندانه فشرد تا پنج اینچ در بت و من هرگز متوجه است. من تماشا کرده ام Stephen عشق را اولین استفان عشق پنج-RBI رقص-در-این-ستاره شرق بازی و تمام پنج استفان عشق اکتبر برنده است.

من تماشا کرده ام دور نهایی از یک generic 2019 PGA Tour رویداد فقط برای دیدن یک صفحه نمایش پر از چمن سبز. من به تماشای “Who” برخی از, که بدان معنی است که من تماشا کرده ام بی پایان را-از-بازی-زمینه dunks و treys از ESPN NBA بایگانی همه آنها را 98 درصد مانند همه دیگر dunks و treys. به عبارت دیگر “Who” تغییر نکرده اما در حال حاضر آن را فقط نوار از طاق.

اما چه مدت می تواند به این تاریخ و زمان آخرین ؟ برای حفظ زندگی انسان ها تنها نیاز به غذا و لباس و سرپناه نه 17 رویدادهای ورزشی به تماشای در ساعت 2 بعد از ظهر روز پنج شنبه. در سال 1846 هنری دیوید تورو به جنگل رفت و به تنهایی خارج کنکورد, Mass., با چند ابزار. او ساخته شده است خانه اش گرفتار و یا رشد مواد غذایی خود را — و نه غذاهای کل. او بیرون آمد و دو سال و دو ماه بعد هیچ بدتر و احتمالا خیلی بهتر با این مواد برای “والدن.” او ringtone بود که یک قورباغه — یک واقعی.

“در حال حاضر من یک sojourner در متمدن زندگی دوباره,” او نوشت.

وجود ندارد یک ذره از تورو من. من نمی تواند ساخت یک لگو جعبه. اما بعد از 10 هفته یا بیشتر با ما ورزش مورد علاقه reruns فرسوده به یک تکه ما در حال رفتن به به reacquaint خودمان را با حداقل تعداد کمی از چیزهایی است که مردم در 200,000 بشر سال قبل از Stephen A. Smith و مل Kiper جونیور

زمانی که ورزش باز می شود درهای خود را دوباره مطمئن شوید که به پوشیدن زره چون من گمان می کنم ما می شود طوفان ورودی به تشویق و شادی. خواهد شد و یا ما ؟

هر محصول عمده صرف سال پس از آن در دهه های ساختمان خود را به رسمیت شناختن نام تجاری و افزایش آنچه بازاریابان تماس “ذهن به اشتراک بگذارید.” آخرین چیزی که هر شرکت می خواهد برای شما به سعی کنید برخی از نام تجاری دیگر. شما ممکن است آن را دوست دارم بهتر است.

در حال حاضر قیمت برای یک خانواده چهار برای رفتن به یک NFL, NBA و NHL بازی — با میانگین بلیط پارکینگ, هات داگ, آبجو/سودا و سوغات — حدود $1,000, $490 و 425 دلار بود. حتی MLB ($235) خوب به نظر می رسد تنها نسبتا. اگر ما متوجه شدم چقدر مسخره گران قیمت این واقع است ؟

و یا شاید که دقیقا رو به عقب. شاید مقید کردن تقاضا و احیا روحیه کمک خواهد کرد MLB مجموعه سوابق حضور و غیاب به عنوان آن را در سال 1919 پس از پاندمی آنفلوانزا از سال 1918 کشته و 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

شاید سر و صدا از جمعیت هرگز صدا به طوری سمفونیک آبجو خط هرگز احساس خیلی قابل تحمل و Yankees fan پشت سر شما هرگز به نظر می رسد بنابراین شایسته همدردی برای تیم خود انتظار طولانی (نسبت به پریمیر لیگ در انگلستان’) از آن گذشته عنوان شده است.

هفته به هفته و یا ماه به ماه, ما به شما تماشای خودمان و یکی دیگر. چقدر ورزش سرمایه گذاری خواهد بود که مقدار مناسب برای هر یک از ما ؟ وحشتناک بار مانند جنگ جهانی اول می تواند بیرون کشیدن یک اشوبگرانه عصر جاز. اما آنچه در مورد یک ویروس است که می آید سریع و ضربات سخت اما همچنین برگ ؟ شاید که حملات آمریکا به مانند یک, سریع, سخت داشتن باعث می شود ما soberer و بیشتر احترام از حقایق ؟ و کمتر اهل تفریح و بازی ،

ما فقط نمی دانم. اما ما نمی تواند کاملا مشابه در ارتباط ما با بازی ها یک پیوند است که خیلی شدید و مصرف تنها دو هفته پیش. نه زیاد در مورد یک بیماری همه گیر آموزنده است. اما چگونه ما استفاده از زمان ما در پی آن جایی که ما سرمایه گذاری اشتیاق ما — حتی اگر ما فقط تغییر شیب از سر ما با چند درجه در راه نگاه ما به جهان خواهد بود آموزش و پرورش به ما. هر کدام در راه خود ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>