لیورپول مقابل وستهام زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از لیگ برتر ثابت امشب

دنبال تمام عمل زندگی می کنند به عنوان قهرمانان منتخب لیورپول خوش آمدید, لیگ برتر stragglers West Ham به آنفیلد.

Jurgen Klopp طرف در حال حاضر تقریبا غیر قابل عبور 19 نقطه روشن در بالای جدول در حرکت بود در نهایت لرزاند اتلتیکو مادرید در اول خود را در لیگ قهرمانان کراوات سه شنبه گذشته.

West Ham حال تحمل بدبختی اجرا از فرم داشتن در حال حاضر هفت بازی بدون پیروزی در تمام مسابقات و در حال حاضر نشسته در منطقه سقوط. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

لیورپول 1 – 1 وستهام

48 mins: Roberto Firmino می شود اولین فرصت از نیمه دوم. یال میکشد Ngakia با او را به عنوان او می سازد یک اجرا به جعبه ترک سمت چپ از جعبه باز است. الکساندر-آرنولد عبور توپ به شکاف و Firmino اجرا می شود بر روی آن شاخه, اولین بار قرار می دهد و توپ به هدف.

West Ham ایجاد یک تغییر یک Soucek به نظر می رسد که برداشت بد گویی کردن. او را جایگزین Fornals.

لیورپول 1 – 1 وستهام

نیمه دوم: هیچ تغییری در نیمی از زمان. وجود 13 گوشه ها در نیمه اول با قطعات مجموعه ای از هر دو طرف باعث بزرگترین مشکل برای مخالفان. از همان در بعد 45 دقیقه لطفا…

لیورپول برنده در هر بازی در آنفیلد در این فصل اما وستهام باعث آنها را کمی مشکل امشب.

خواهد لیورپول غلبه بر این چالش به عنوان آنها انجام داده اند تمام فصل و یا می توانید وست هام باعث ناراحتی?

تبلیغات

نیمی از زمان

لیورپول 1 – 1 وستهام

45+1 دقیقه: لیورپول اجرا کردن ساعت تا شکستن. هر دو گل آمد از هدر و دروازه بان اشتباهات در نیمه اول به عنوان تیم رفتن به شکستن در شرایط سطح.

West Ham نشان داده اند به اندازه کافی برای ارائه یک تهدید به لیورپول اما می تواند که در گذشته برای یکی دیگر از 45 دقیقه ؟

لیورپول 1 – 1 وستهام

45 دقیقه: وجود خواهد داشت فقط یک دقیقه اضافه شده در پایان نیمه اول. وستهام خواهد بود که شادتر از دو طرف آنها قطعا هنوز هم در این مسابقه.

لیورپول 1 – 1 وستهام

42 mins: علامت شریف ناشیانه را بیرون می کشد Fabinho در مقابل ویژگی های منطقه است. لیورپول دریافت رایگان و پا زدن و Jurgen Klopp پرسش که چرا خود نبود کارت زرد نشان داده شده است. West Ham پرتاب خود را در لیورپول استقبال فیزیکی پردازد و دفاع هست.

تبلیغات

لیورپول 1 – 1 وستهام

39 mins: لیورپول یکی دیگر از ضربه آزاد. شده است وجود دارد بسیاری از مجموعه قطعات در این بازی تا کنون است. الکساندر-آرنولد می شود توپ را از طریق دیوار و اندکی انحراف قرار می دهد توپ را به گوشه ای.

لیورپول راست به عقب توپ را می فرستد به شش حیاط جعبه van Dijk بار خود را اجرا و جهش برنده هدر و بازدید میره.

لیورپول 1 – 1 وستهام

36 mins: الکساندر-آرنولد می فرستد یک ضربه آزاد به West Ham شش حیاط جعبه که در آن یال و van Dijk سعی کنید در پایان آن است. آنها نمی و توپ پرش به صلاح در پشت پست. آن را دشوار است به کنترل و صلاح تلاش می کند تا سر آن را به وسط منطقه است اما ناموفق بود و توپ می رود از بازی.

لیورپول 1 – 1 وستهام

33 mins: West Ham برنده و در عین حال یکی دیگر از گوشه. می آید به Ogbonna که موفق به دریافت چیزی بر روی توپ و آن دست کشیدن پایین به Soucek. او سر آن به سمت پست دور که در آن آرسنال در انتظار است به آن ضربه بزنید در قبل از آفساید پرچم مطرح شده است.

تبلیغات

لیورپول 1 – 1 وستهام

30 دقیقه: لیورپول برنده توپ بالا تا زمین و تصویب آن را به Firmino. او اجرا می شود آن را به سمت جعبه می گذارد و آن را از طریق به الکساندر-آرنولد از نزدیک شدن به حق. او شاخه های بار اول می فرستد و توپ به عقب در سراسر جعبه به سمت گوشه ای دور اما نتواند.

لیورپول 1 – 1 وستهام

27 mins: Firmino طول می کشد یک پیچش یا حلقه زنی به ضرب گلوله از خارج از جعبه. آن می رود بر روی نوار. Firmino نشده گل در آنفیلد برای 11 ماه در حال حاضر بنابراین انتظار می رود با صدای بلند تشویق اگر او یکی می شود امشب.

لیورپول 1 – 1 وستهام

24 mins: آنتونیو تقریبا باعث می شود استفاده از یک جو گومز اشتباه است. او برنده توپ لیورپول مدافع و سنگین لمس می فرستد توپ به سمت جعبه. Alisson طول می کشد یک لحظه به تصمیم می گیرید اگر او را به رفتن به توپ و سپس مجموعه ضرب و شتم آنتونیو به آن را به عنوان آن می رسد لبه منطقه. او smothers این مقدار برای تسکین گومز.

تبلیغات

لیورپول 1 – 1 وستهام

21 mins: الکساندر-آرنولد صلیب رهبری دور توسط یکی از بازیکنان در یک پیراهن سفید من می توانید ببینید که در یکی اما نجیب دارای اختیار و پایین آورده است نزدیک به خط نیمه راه برای وستهام و پا زدن رایگان.

لیورپول 1 – 1 وستهام

18 دقیقه: همانطور که انتظار می رود لیورپول تا به حال بیشتر در اختیار داشتن اما West Ham شده اند تعجب آور خود را با حمله به بازی است که در یک تضاد کامل به راه آنها بازی برابر منچستر سیتی آخرین بار ،

چکش برنده شدن یکی دیگر از گوشه Snodgrass ارائه آن به جعبه اما لیورپول قادر به شکستن بر روی ضد حمله و Fabinho برنده گوشه سمت خانه.

لیورپول 1 – 1 وستهام

15 دقیقه: وست هام اعتماد به نفس به نظر می رسد افزایش است با این هدف است. آنها در حال ارتکاب مردان به جلو زمانی که آنها را به توپ و پرسیدن چند سوال از لیورپول دفاع.

Declan برنج می دهد یک ضربه آزاد دور با یک چالش در Fabinho. رابرتسون عبور توپ به داخل جعبه و وست هام سر آن را به عقب. لیورپول انتخاب کنید تا توپ را به سرعت و با تصویب آن را به صلاح.

صلاح به ارمغان می آورد توپ به لبه سمت راست از جعبه و شاخه مجبور Fabianski به نکته توپ بیش از بار و برای یک گوشه.

تبلیغات

هدف!

لیورپول 1 – 1 وستهام – آرسنال

12 دقیقه: هدف! West Ham تساوی تقریبا بلافاصله! آنها برنده و گوشه و Snodgrass قرار می دهد توپ را به نزدیکی پست. آرسنال ضربه گومز در هوا و سر آن goalwards فشردن توپ در بین Alisson و پست. دروازه بان نمی خواهد خوشحال می شود که با یک.

هدف!

لیورپول 1 – 0 West Ham – Wijnaldum

9 mins: هدف! صلاح Firmino و کیتا در ترکیب به کار با توپ را در جعبه. Firmino صلیب مسدود شده و توپ را به الکساندر-آرنولد در بال. Cresswell آهسته به او و لیورپول راست عقب است قادر به دریافت صلیب را در جعبه. Wijnaldum می شود در مقابل Snodgrass و برنده هدر ارسال آن به سمت هدف است. Fabianksi با یک دست به توپ اما قادر به متوقف کردن آن رفتن را به هدف.

لیورپول 0 – 0 West Ham

6 mins: رابرتسون برنده اولین کرنر بازی برای لیورپول است. الکساندر-آرنولد شلاق توپ را در جعبه اما غرب هم قادر به پاک کردن.

van Dijk ارسال بلند توپ به داخل جعبه و صلاح باعث می شود که اجرای آن را جمع آوری. Cresswell می رود با او و سر توپ را به گوشه دیگری.

توپ در می آید به نزدیک پست است و رهبری دور است. صلاح است با توجه به توپ و او از آن عبور می کند به رابرتسون در لبه جعبه. او قرار می دهد توپ را به روی پای چپ و شاخه اما ضربه می رود گسترده است.

تبلیغات

لیورپول 0 – 0 West Ham

3 دقیقه: Keita باعث darting اجرا به سمت راست از جعبه و صلاح تلاش می کند برای پیدا کردن او با یک پاس از جناح. Soucek بازگشت به دفاع از او کاهش در مقابل لیورپول به برنده توپ.

لگد کردن

لیورپول 0 – 0 West Ham

لگد زدن: West Ham دریافت در جریان مسابقه با یک توپ بلند به جلو است که van Dijk برنده و چکمه های دور برای Lvierpool.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ برای بارگذاری.

پیش بازی

چه زمان است که لیورپول مقابل وستهام?

مسابقه آغاز و در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت تهران.

چگونه می توانم در تلویزیون است ؟

این بازی خواهد بود در تلویزیون نشان داده شده در انگلستان را می توان در آسمان ورزش رویداد اصلی و آسمان ورزش, لیگ برتر.

آیا من می توانم آن جریان آنلاین ؟

اگر شما از Sky Sports مشتری و سپس شما می توانید به تماشای این اقدام در آسمان در وب سایت های ورزشی و در آسمان رفتن برنامه.

خط-یو پی اس

لیورپول: Alisson الکساندر-Arnold, گومز, van Dijk, رابرتسون, Fabinho, Wijnaldum, Keita, یال صلاح Firmino

West Ham United: Fabianski, Ngakia, دیوپ Ogbonna, کرسول, برنج, شریف, Soucek, Snodgrass, Anderson, آنتونیو

پیش بینی?

لیورپول 3-0 وست هام. در حالی که چکش باید مقدار زیادی به بازی برای لیورپول به احتمال زیاد به بیرون آمدن آتش از آنجا که در اواسط هفته شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im