لیورپول در مقابل چلسی نتیجه: رتبه بندی بازیکن از لیورپول’ برنده شدن در rollercoaster لیگ برتر ثابت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول

Alisson – 6: ذخیره خوبی از Willian در محدوده نزدیک قبل از اینکه توپ متاسفانه سقوط لیورپول به نمره. می توانید کمی در مورد اهداف دیگر.

ترنت الکساندر-آرنولد – 8: دو برابر تیم خود را منجر شود با فوق العاده را در نیمه اول با ضربه آزاد و کمک Firmino terrifically.

جو گومز – 5: نه به خصوص جامد نشان میدهد. Comically ضربه به Van Dijk جلوتر از چلسی را, سوم, شد و در توپ سست در زمان.

ویرژیل van Dijk – 5: به طور مشابه به خود centre-back شریک بود به دور از خود را بهترین.

لیورپول جشن Naby Keita چشمگیر پایان (Liverpool FC طریق گتی ایماژ)

اندرو رابرتسون – 6: یک عملکرد مخلوط از چپ به عقب. تلاش بر Pulisic ورود اما پشت سر هم رو به جلو برای کمک به اکسلاد-چمبرلین در اواخر.

Naby کیتا – 8: اساسا محرومان Willian قبل از شلیک یک موشک از نوار و در بازکن.

Fabinho – 6: تشکیل شده در پایه قرمز’ هافبک در نیمه اول بود اما در پشت سمت چپ تا حدودی به چلسی برداشت تا سرعت در دوره دوم.

Georginio Wijnaldum – 7: تقریبا راه اندازی یال در نیمه اول با یک کاملا وزن, کوتاه توپ را به چلسی جعبه. Pounced در سست توپ به چکش در لیورپول سوم.

Mohamed Salah – 7: نگاه ویژه متمرکز و با انگیزه, هاردکور, چالش چلسی مطرح شده. فاقد بالینی لبه ،

روبرتو Firmino – 8: به طور معمول فداکارانه عملکرد از برزیل که گل رز بالاترین به سر منزل یک صلیب در نیمه دوم در نهایت به ثمر رساند در آنفیلد در لیگ.

Sadio Mane – 6: برنده ضربه آزاد برای الکساندر-آرنولد به لیورپول منجر شود اما از دست می دهد یک نقطه برای غواصی به طرز وحشتناکی به انجام این کار.

الکس اکسلاد-چمبرلین – 7: در زمان لیورپول پنجم هدف با ذوق.

چلسی

Kepa Arrizabalaga – 6: زیاد نمی توانستم برای جلوگیری از هر گونه لیورپول اهداف, اما به احتمال زیاد خواهد انتقاد به هر حال.

Reece جیمز – 7: عالی تحویل به صورت کوه در اوایل اند کمک اگر ملاقات با یک هدر بهتر. ساخته شده برخی از کلید interceptions در پشت و marshalled یال خوبی در جادوها.

کسر Azpilicueta – 5: یک شب خسته کننده برای کاپیتان چلسی.

Kurt Zouma – 5: نبود بسیار قانع کننده اما چالش صلاح خوبی برای حفظ scoreline در نیمه دوم.

مسیحی Pulisic به ثمر رساند و با ثبت یک کمک برای چلسی پس از آمدن در نیمه دوم (2020 استخر)

آنتونیو Rudiger – 4: صرف بیشتر از عصر خود را تعقیب صلاح سایه.

مارکوس آلونسو – 6: فوق العاده تاسف برای دیدن یک ضربه آزاد تعلق می گیرد در برابر او پیش از گل دوم که یال شیرجه – چالش خود بود و در واقع فوق العاده است.

Georgie – 4: افتضاح تلاش در پاکسازی یک گوشه مجاز Wijnaldum به سر و صدا در لیورپول’ گل سوم. بود و سمت چپ برای مرده توسط رابرتسون برای لیورپول پنجم.

Mateo Kovacic – 5: دیگری که تا حدی مسئول برای سومین هدف – تا به حال به پرتاب خود را در گوشه ای اما به طور موثر از راه ducked به جای.

Willian – 6: گرفتار شد و در اختیار لیورپول را باز کن اما نیمه به کمک لیورپول با وادار کردن ذخیره از Alisson در سکته مغزی از نیمه وقت.

ماسون کوه – 7: از دست رفته در یک فرصت مناسب و معقول برای قرار دادن بلوز جلو در لحظات اولیه پس از یک ماهواره عبور از جیمز. بود به سختی رد گل توسط آفساید پرچم بعد از آن. مسلما تیم خود را درخشان ترین حضور تا Pulisic در آمد.

آرسنال – 6: رهبری Anfield هوایی برای کمک به راه اندازی Wijnaldum برای سوم لیورپول, هدف, اما به زودی پس از چاقو در خانه فرصت طلبانه به طرف او یک فرصت است.

مسیحی Pulisic – 8: آمد کردن زمین برای راه اندازی ابراهیم هدف در scintillating مد پس از آن نشان داد کنترل خونسردی و بی رحمی آن را 4-3.

Tammy ابراهیم – 7: نمیشد و حالا پس از Pulisic مربع فقط متری از لیورپول هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im