لیورپول جایزه نمایش زنده: لیورپول آسانسور در لیگ برتر در Kop

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول به آسانسور لیگ برتر جایزه در Kop پس از نتیجه نهایی خود را در صفحه اصلی دیدار مقابل چلسی.

Jurgen Klopp طرف باید امن باشگاه عنوان برای اولین بار در 30 سال هر چند هیچ طرفداران خواهد بود در حضور و غیاب با توجه به اقدامات صورت گرفته پس از Covid-19 بیماری همه گیر.

دنبال همه آخرین به روز رسانی از آنفیلد به لیورپول در نهایت دست خود را بر روی ظروف نقره آنها گاهی ترین در حالی که وجود خواهد داشت به روز رسانی از بازی قبل:

هدف!

61 دقیقه: هدف! لیورپول 4 – 2 چلسی – (ابراهیم)

چلسی در حال رفتن بی سر و صدا. Pulisic فشار گذشته Fabinho و الکساندر-آرنولد پس از آن کاروان گومز به عنوان او می شود را در جعبه. او مربع توپ را به ابراهیم که شیپور خاموشی در.

SUBS

57 دقیقه: Tammy ابراهیم کلوم Hudson-Odoi و مسیحی Pulisic همه در آمد برای چلسی. آنها به جای آرسنال میسون کوه و Willian.

هدف!

55 mins: هدف! لیورپول 4 – 1 چلسی – (Firmino)

آن را گرفته و او تمام فصل اما بابی Firmino در نهایت او Anfield هدف است. الکساندر-آرنولد ارائه با دقت اشاره کردن به جعبه Firmino معافیت از طریق خطوط و سر آن را به خانه. لیورپول خود را گسترش منجر به سه.

تبلیغات

54 دقیقه: Rudiger پاک یک توپ از رابرتسون و لیورپول برنده شدن در یک گوشه. آن را به صلاح است که از دست می دهد Azpilicueta و شاخه های او در اولین زمان اما ضربه است راست, در Kepa او جلب توپ.

51 دقیقه: چه صلاح است انجام می دهند در اینجا ؟ گومز پخش توپ در زمین صلاح برگ آن برای Firmino و نوبت گذشته Rudiger, Firmino او عبور می کند توپ به عنوان او می سازد راه خود را به جعبه. یال است در آینده از سمت چپ اما صلاح می رود برای هدف می فرستد و آن را به خوبی و گسترده است.

48 mins: چلسی با فشار بالا تا زمین تحت فشار قرار دادن در لیورپول پشت خط به عنوان آنها سعی می کنند ot بازی توپ را از پشت. به یاد داشته باشید چلسی فقط نیاز به یک رسم برای تضمین جایگاه خود را در لیگ قهرمانان.

تبلیغات

نیمه دوم: لیورپول ما در جریان در آنفیلد. آنها 45 دقیقه به دور از بلند کردن اجسام لیگ برتر جایزه.

لیورپول اهدا خواهد شد جایزه برتر لیگ در پایان این بازی اینجا را در everything شما نیاز به دانستن در مورد این مراسم در آنفیلد:

تبلیغات

نیمی از زمان

45+3 دقیقه: خبر خوبی برای لستر و منچستر یونایتد به لیورپول در حال ضرب و شتم چلسی با سه گل به یک در نیمی از زمان.

که بدان معنی است که تنها یک نقطه جدا طرف به نهایی روز یکشنبه بازی با دو لیگ قهرمانان مکان برای grabs.

هدف!

45+3 دقیقه: هدف! لیورپول 3 – 1 چلسی – (لیورپول)

Willian یک شات از داخل جعبه ذخیره شده توسط Alisson اما توپ پرش به بالا و لیورپول است و در دست به آن ضربه بزنید به پشت خالص برای حفظ چلسی در این مسابقه.

تبلیغات

45 دقیقه: سه دقیقه توقف بازی برای رفتن تا زمانی که نیمی از زمان.

هدف!

43 دقیقه: هدف! لیورپول 3 – 0 چلسی – (Wijnaldum)

صلاح برنده یک گوشه و رابرتسون نوسانات آن را در جعبه. چلسی نمی مقابله با اولین توپ می آید و آن را به Wijnaldum که بازدید آن در شلیک و انفجار آن گذشته Kepa. 3-0 به لیورپول.

42 mins: James قرار می دهد یک صلیب به مرکز کادر. لیورپول دعوا کردن گومز برای دریافت سر خود را به توپ اما او تنها هدایت آن را در Alisson که جلب آن را با خیال راحت.

تبلیغات

هدف!

38 دقیقه: هدف! لیورپول 2 – 0 چلسی – (الکساندر-آرنولد)

ترنت الکساندر-آرنولد طول می کشد تا ضربه آزاد او فر آن را بیش از کوه در دیوار می یابد و بن بالا. Kepa Arrizabalage حتی نمی حرکت می کند.

36 mins: Kovacic برنده توپ به او می پردازد یال و یال پایین می رود نمایشی به حداقل می گویند برنده یک ضربه آزاد.

33 mins: میسون کوه قرار می دهد توپ در پشت خالص پس از آفساید پرچم بالا می رود در برابر او. VAR چک آن را و آن را بسیار نزدیک است اما کوه است فقط در مقابل الکساندر-آرنولد بنابراین هدف ایستادن نیست.

تبلیغات

30 دقیقه: Fabinho پخش توپ به یال که در می یابد Wijnaldum در لبه جعبه. او چیپس توپ به منطقه به عنوان یال خود را ادامه می دهد اجرا شود. Azpilicueta می آید و یال اجرا می شود به او و پایین می رود. هیچ مجازات می گوید: آندره Marriner.

27 mins: نوشیدنی شکستن بلافاصله به دنبال هدف و چه یک هدف است. آن را گرفته ام چیزی شبیه به آن برای شکستن این بن بست.

چلسی شده اند تهدید اگر و آنها قطعا می توانید پیدا کردن یک اکولایزر. Willian قرار می دهد توپ را در جعبه اما گومز تخلیه آن است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای به روز رسانی به بار

لیورپول خواهد آسانسور لیگ برتر جایزه در یک سخنرانی در آنفیلد پس از آخرین بازی فصل مقابل چلسی امشب.

بارسلونا, Jordan Henderson بلند خواهد شد این عنوان برای باشگاه خود را برای اولین بار 30 سال در یک مراسم در Kop که برای باشگاه خرج کرده اند در اطراف £1m.

طرفداران اجازه داده نخواهد شد برای حضور در این رویداد به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس اما میلیون ها نفر از هواداران لیورپول به تماشای این رویداد تاریخی در سراسر جهان است.

پس از بازی برابر پاریسنژرمن در 22 ژوئیه یک مراسم برگزار خواهد شد به افتخار آخرین مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان که در برگزاری 21-نقطه استفاده بیش مکان دوم منچستر سیتی.

قرمز افسانه سر کنی دالگلیش مدیر باشگاه که آخرین آنها برنده این عنوان در سال 1990 خواهد بود یک عضو از جایزه ارائه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de