لیورپول انتقال اخبار: Jurgen Klopp نشان می دهد پیچیده معیارهای پشت, تابستان, اهداف

Jurgen Klopp دارای جزئیات پیچیده وضعیت لیورپول نیاز به حرکت در این تابستان و فراتر از آنها به عنوان تلاش برای تقویت تیم است که دارای “بهترین در جهان” وضعیت.

این قهرمانان اروپا که در حال بسته شدن در پایان دردناک سه دهه منتظر لیگ افتخارات تعیین می شود نه به خیانت استخدام اصول کمک کرد که بازگرداندن آنها به عنوان یک نیروگاه.

به عنوان نشان داد در یک شیرجه عمیق توسط مستقلاین باشگاه نمی خواهد صرف مگا پول یک بازیکن مگر اینکه آنها در نظر گرفته خبره gamechanger در قالب ویرژیل van Dijk و Alisson به خصوص که آنها انتظار نداریم که برای صرفنظر کردن هر هسته استعداد در این تابستان.

لیورپول اهداف خواهد شد در نتیجه باید مشابه مشخصات به امثال روبرتو Firmino و Sadio یال زمانی که آنها ساخته شده سوئیچ به Anfield – خوب سن و ظرفیت برای تبدیل شدن به کلاس جهانی با یک خستگی ناپذیر تمایل به بهبود است.

است و درک وجود دارد که چنین براکت بازیکن گران تر می شود در حال حاضر نزدیک به £50 متر از £30m – اما مهم تر از هر پتانسیل های دریافتی نیاز به بیمار برای دریافت منظم دقیقه در برنده شدن در ماشین.

برخی از هیجان انگیز ترین نام در جهان فوتبال مانند Kylian Mbappe و تیمو ورنر عموم بوده در مورد لیورپول با دومی طولانی در رادار از Merseysiders – اعلام آنها “بهترین تیم در جهان در حال حاضر”.

در حالی که تیمهای نیست به خصوص مانند برچسب – “من واقعا نمی آن را دریافت کنید. آن را به خوبی زمانی که مردم می گویند آن را بهتر از اگر آنها می گویند شما در حال بدترین تیم در این صورت بدیهی است که” — او آن را می پذیرد می تواند در انتقال مذاکرات است.

“این ساده تر اگر بازیکنان شما را به عنوان که” زیدان گفت. “اگر آنها را مشاهده کنید شما موفق به آن را آسان تر به مذاکره با بازیکنان است. اما در طرف دیگر آن مشکل تر بهتر تیم خود است زیرا آنها سوال بپرسید مانند ” که در آن و زمانی که من بازی؟’

“ما نیاز به بازیکنان که می خواهند به بخشی از این کار است که می خواهند به مبارزه برای خود نقطه ای که می خواهید را به مرحله بعدی هم با ما که می خواهند به توسعه و بهبود پس از آن. ما باید به این بازیکنان و هر کس می خواهد برای پیوستن به ما نیاز دارد که دقیقا این نوع از نگرش است.

“که CV آسان است به انجام برسانند. گروه سنی تیم ما خوب است در حال حاضر. در دو یا سه سال شاید آن می تواند متفاوت باشد اما برای لحظه ای آن را خوب است. آن بستگی دارد آنچه شما می خواهید – آن را خوب سن برای فروش ؟ احتمالا نه. اما آن را خوب سن برای انجام? بله. بنابراین بسیاری از چیزهایی که ما باید به فکر کردن در مورد. جالب آن دوره است.”

تیمهای rewinded به تابستان سال گذشته انتقال پنجره که در آن به غیر از جایگزینی Simon Mignolet با آدریان به عنوان back-up دروازه بان لیورپول را ندارد ارشد ثبت.

Sepp van den Berg, 18 و فوق العاده با استعداد هاروی الیوت, 16, تنها دیگر استخدام پیش نویس به تیم ملی با این باشگاه لغو سوپر جام باشگاه, جام جهانی و با بهره گیری از بهترین تا کنون لیگ کمپین با وجود حداقل کسب و کار.

تیمو ورنر شده است باز در تحسین خود را برای لیورپول (گتی)

“در تابستان گذشته ما Sepp هاروی و آدریان و مردم خوشحال بودند که ما نمی هر گونه بیشتر از این است چرا که آنها فکر می کنم ما نیاز داریم این است که در اینجا و وجود دارد” گفت: Klopp. “خواهیم دید که اگر ما می توانید تصمیمات درست دوباره. آن را نمی کند ما بستگی دارد به تنهایی این بازار آن است که چیزهایی که در اطراف آن نفوذ داشته باشد.

“این است که ما در حال رفتن دیوانه در مورد آنچه که در خارج وجود دارد – ما می خواهیم حق پخش ما نه تنها نشانه ای از هر یک.”

زیدان اذعان کرد که لیورپول را به شکل باور نکردنی در فصل های اخیر به بالا این باشگاه به عنوان مقصد ایده آل و همچنین کمک به محافظت از آنها را از فوتبال شکارچیان راس.

“من فکر می کنم برای برخی از بازیکنان اگر بارسلونا یا تماس واقعی آن سخت است برای گفتن ‘نه'” آلمان گفت. “من فکر می کنم برای تمام جهان لیورپول یکی از بالا, بالا بالا, بالا, باشگاه. اما در آمریکای جنوبی بخشی از جهان دیگر دو بیت معروف تر است که باعث می شود حس و زبان و فرهنگ و عاقلانه.

“این که چرا تماس از آنها همیشه می تواند باعث برخی از مشکلات اما جدای از آن وجود ندارد و 500 باشگاه است که می تواند خرید بازیکنان از ما.”

زیدان معتقد است که اسپانیایی غول خواهد بود به صورت خودکار فکر کردم مربوط به اصطلاح “بهترین در جهان” در حالی که تیم ملی خود را باید متفاوت کیفیت. او با استفاده از 1-0 نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست اتلتیکو مادرید به نشان دادن نقطه خود را.

“آنچه که من دوست داشتم از تیم من در اتلتیکو این است که ما بازی نمی کند مانند بهترین تیم در جهان ما جنگیدند مانند دیوانه برای دریافت از طریق آن,” او گفت:. “نگرش ما در این بازی استثنایی بود. این یک دور بازی ما به یک گل زود هنگام دور با یک set-piece آنها تا به حال چند ضد حمله را صدمه دیده است که کیفیت آنها غیر قابل باور است و برای 95 دقیقه ما در آتش و سعی کنید و سعی کنید و امتحان کنید. وجود دارد نه یک ثانیه جایی که ما ایستاده بود فکر ‘چه کنیم؟”

“و این چیزی است که مردم درک زمانی که آنها سازمان دیده بان ما: شدت پسران قرار داده و حتی زمانی که آن را دشوار است. معمولا اگر افراد ذکر ‘بهترین تیم در جهان’ شما فکر می کنم رئال مادرید از چند سال پیش بارسلونا از چند سال پیش مرد شهرستان از دو سال گذشته و چیزهای شبیه به این. تیم ما است که در مورد نگرش رفتن و رفتن و رفتن – مخلوط با واقعا خوب بازیکنان فوتبال.

“ما برای اطمینان بیشتر انتقادی از ما اجرای زیرا آنها تنها دیدن نتایج که در حال استثنایی – بدون شک در مورد آن – اما ما نمی بینیم خودمان را در بهترین در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im