بازیکنان لیورپول تحت coronavirus تست به عنوان بازگشت به لبه نزدیک تر

لیورپول تحت coronavirus تست پروتکل های روز یکشنبه با 40 بازیکنان و کادر swabbed جلوتر از پتانسیل بازگشت به آموزش در روز سه شنبه اگر پروژه راه اندازی مجدد پیشرفت به عنوان برنامه ریزی شده.

درایو توسط فرایند انجام شد در باشگاه آکادمی پایه در لیورپول با تمام افراد پس از رسیدن مبهوت بار اجتماعی را حفظ فاصله اقدامات است.

آزمون انجام شده توسط هنگ کنگ مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت Prenetics به عنوان بخشی از “پروژه” صفحه برنامه را تعیین خواهد کرد اگر یک فرد این ویروس در حال حاضر و نه در صورتی که قرارداد آن در گذشته است.

این قهرمانان اروپا را دریافت نتایج خود را در بعد از 24 تا 48 ساعت است که بسیار مهم دوره لیگ برتر با این طرح به دنبال بوندسلیگا سرب و سر فصل.

یک ویدیو کنفرانس با نمایندگان تمام 20 باشگاه است که برای برنامه ریزی 10:30صبح روز جمعه که در آن رای گیری خواهد شد مورد نیاز برای اجرای فاز اول آموزش که گروه کوچکی از بازیکنان کار با هم در یک استریل غیر-تماس با محیط زیست است.


حداقل 14 مصوبات مورد نیاز برای بازیکنان برای بازگشت تحت این شرایط در روز سه شنبه.

همه باشگاه ها را انجام Covid-19 تست با پایان تعطیلات آخر هفته با گرگ kickstarting فرایند دوشنبه گذشته.

این مجموعه به انجام دو بار در هفته به انگلستان پرواز بالا تلاش با خیال راحت به پایان مبارزات انتخاباتی. با توجه به مقیاس معاینه تا به 1600 آزمون در هر هفت روز – در حال انجام در سراسر لیگ برتر و نتایج مثبت و تعجب آور نخواهد بود.

اگر یک فرد نشان داده علائم و آزمایشات مثبت برای coronavirus آنها باید خود جدا برای یک هفته قبل از نیاز به swabbed دوباره.

اگر آنها نشان داده ایم, علائم, اما تست منفی برای coronavirus آنها باید به دنبال همان بخشنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im