فوتبال بازگشته است. استادیوم ممکن است خالی از تمرينات سخت و ویروس تست های مکرر اما پس از سه ماه غیبت, لیگ برتر انگلستان بازگشت. پول, اما نه.

خالی اساس ميانگين هیچ فروش بلیط. بیشتر قابل توجه است پخش درآمد که در فوتبال به زبان انگلیسی بخش بالا نشان دهنده دو سوم از باشگاه درآمد. در حالی که بی حوصله استرالیایی ها ممکن است از جان گذشته برای یک سخنرانی تلویزیونی دوز لیورپول در مقابل اورتون در روز یکشنبه شب — جمعیت و یا هیچ جمعیت این Covid-19 انجام شده است تقریبا به پایان رسید امید برای جهش رشد در ارزش پخش ، (که لیورپول دربی است که نشان داده free-to-air ممکن است به خودی خود می تواند نشانه ای از زمان های مختلف.)

تلویزیون پول در حال حاضر نشان داده شده است نشانه هایی از plateauing قبل از coronavirus. از زمان آغاز آن در سال 1992 که لیگ برتر را پخش درآمد افزایش یافت بیش از 60 بار به 3 میلیارد پوند ($3.7 میلیارد دلار) یک فصل است. اما در تازه ترین پخش معامله برای 2019 تا 2022 فصل قیمت از حقوق داخلی کاهش یافت و برای اولین بار در 15 سال افست تنها با افزایش ارزش در خارج از کشور حقوق.

مذاکرات به صورت سه بعدی-سال تلویزیون داخلی بسته آن را اجرا خواهد کرد از سال 2022 به سال 2025 شروع خواهد شد در چند ماه آینده پیش از حراج در سال آینده. باشگاه امیدوار است که به خوبی با حروف بزرگ جریان آنلاین شرکت هایی مانند Amazon.com Inc. و لن Blavatnik را DAZN خواهد با فشار بالا قیمت در مناقصه برابر امتیازهای Comcast Corp. آسمان واحد و BT.

این ویروس قرار است پرداخت شود به آن رویاها. ورزشی خاص جریان آنلاین خدمات را ضربه سخت شده در طول بیماری همه گیر. در حالی که پرداخت برای ایستگاه های تلویزیونی اغلب کراوات مشتریان خود را به قرارداد اینترنت streamers عمل در یک ماه به ماه بر اساس, بنابراین تحمل آنها به مراتب بالاتر مشتری زیان هنگامی که وجود دارد هیچ ورزشی نشان داده می شود. DAZN یک شرکت انگلیسی است که لوایح خود را به عنوان Netflix بکشد از ورزش شده است تقلا امن بودجه جدید پس از ارتکاب میلیاردها دلار حقوق.

آخرین دور لیگ برتر موفق به فروش دو بسته های کوچک از بازی ها به آمازون. ایده این بود برای تیز کردن e-commerce غول اشتها با نشان دادن چگونه فوتبال می تواند درایو اشتراک جدید به آن آمازون نخست خدمات. ظاهرا این تلاش به نظر می رسد به یک موفقیت بوده اند. آمازون گفت: آن امضا شده تا میلیون ها نفر از مشترکین جدید پس از بازی آن را نشان داد در ماه دسامبر.

اما که ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن جف بزوس شرکت به چلپ چلوپ کردن میلیاردها دلار در عمده بسته های زبان انگلیسی بازی (آمازون صرف فقط 90 میلیون پوند در هر سال در آن زمان حقوق). چرا که لیگ برتر فوتبال بیشتر از یک مشتری کسب ابزار برای آمازون از یکی از احتباس: آن متقاعد مردم به ثبت نام برای نخست و امید این است که آنها چوب در اطراف هنگامی که آنها را ببینید نتیجه مزایای مانند ارزان و تحویل کالا از آمازون و فراوان تلویزیون مجموعه جعبه و فیلم.

بزوس واقعا نیاز به یک بسته از بازی های که در سراسر امتداد یک کل فصل او فقط نیاز به اندازه کافی برای متقاعد کردن مردم به نخست سعی کنید یک بار. بنابراین در حالی که آمازون ممکن است دوباره برای یکی دیگر از بسته بندی در سال آینده آن را به احتمال زیاد به یکی دیگر از یکی کوچک. امکان یک رقیب tech بازیکن ورود به بازار — Netflix, Inc., Facebook, Inc., اپل و یا حروف الفبا, Inc.’s گوگل به نظر می رسد حداقل است. با هر بازی هزینه 9 میلیون پوند به نشان می دهد که بیشتر ارزش سرمایه گذاری در محتوا با ماندگاری طولانی. قسمت از Netflix بکشد تاج را جذب مخاطبان برای سال در راه است که روز چهارشنبه 0-0 قرعه کشی بین استون ویلا و شفیلد یونایتد نمی خواهد.

لیگ برتر را 20 تیم احتمالا خود تجمعی درآمد افت 17 درصد در این سال به 4.3 میلیارد پوند Deloitte تخمین می زند. حدود 500 میلیون پوند است که از دست فروش پس از یک فاصله ممکن است به نام مگا-هزینه انتقال و مگا-حقوق و دستمزد. لیگ برتر ممکن است در حال حاضر به تصویب اوج آن است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Alex Webb است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش اروپا فن آوری ارتباطات و رسانه صنایع. او قبلا تحت پوشش اپل و دیگر شرکت های فن آوری برای خبری بلومبرگ در سان فرانسیسکو.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات