لیورپول دروازه بان, مربی تیم را تحسین کرد Alisson را شهامت و بی باکی خود را به عنوان تعریف کیفیت

لیورپول مربی دروازه بان جان Achterberg صحبت کرده در مورد Alisson کیفیت بین پست و شناسایی برزیل را شجاعت به عنوان مشخصه که او را جدا از ترین دروازه بان.

Alisson تکمیل £65 میلیون حرکت به آنفیلد از رم در سال 2018 و برنده دستکش طلایی لیگ برتر و لیگ قهرمانان در فصل اول خود را با لیورپول.

این shotstopper نیز حیاتی در این فصل در لیورپول افزایش نسبت به اول لیگ برتر عنوان در 30 سال و Achterberg گفته است Alisson اعتقاد و شهامت و بی باکی است که او را از هم جدا.

“او یک دروازه بان است که هیچ ترس – اگر او چیزی او چوب به تصمیم خود” Achterberg گفت: لیورپول باشگاه سایت.

“در ذهن خود او می داند که چه باید بکنید و او دریغ نکنید. که طبیعی است دروازه بان – بدون داشتن ترس خواندن بازی و تصمیم گیری.”

Achterberg همچنین اظهار نظر در مورد چگونه Alisson, 27 است به شدت درگیر در لیورپول حمله به حرکت می کند.

“اگر علی را دریافت توپ او همیشه به دنبال مقابله و راه اندازی مجدد بازی به سرعت در همراهی با ما راه بازی” Achterberg گفت.

“Mo [صلاح] و علی تا به حال تماس با چشم آنها به دنبال در هر یک از دیگر و علی می داند که او ساخته شده حرکت می کند و سپس با کیفیت برای قرار دادن توپ را به مسیر خود را.

“هنگامی که علی کاهش یک گوشه و یا عبور از اولین چیزی که او به دنبال این است که اگر امکان دارد از یک راه اندازی مجدد سریع با یک پرتاب و یا یک طرف-volley.

“یکی از نقاط قوت بزرگ این است که آرامش در فشار بالا لحظات و آنچه مانند نگاه آسان گیری, اما آنها آسان نیست چرا که شما همیشه نیاز به راه حل های مناسب و تصمیم گیری. این کیفیت او دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>