Jurgen Klopp شده بود در انگلستان برای دو سال زمانی که او برای اولین بار مواجه می شوند مقیاس و شدت آن ‘که می تواند بحث برانگیز ترین فوتبال ،’ چرخش چرخه.

در 13 دسامبر 2015 لیورپول امن یک تساوی 2-2 وست برومویچ آلبیون در حساب یک منحرف فرتونگن اعتصاب در 90 دقیقه در آنفیلد.

هنگامی که سوت پایان بازی رفت مدیر – یک خشم مشت پمپاژ زمانی که هدف در رفت – هیجان خود را مونتاژ بازیکنان راه رفتن آنها را به سمت Kop با سلاح های پیوسته

لیورپول ادای احترام کردند طرفداران خود را و دریا از انتقاد و آب گرفتگی در. زیدان بود دارای برچسب “یک بیت از یک ادم سفیه و احمق” هر مترادف ننگ و متهم از کاهش این باشگاه به جشن بی معنی نتیجه در برابر یک تیم باید آنها را ضرب و شتم.

آن مورد بحث قرار گرفت در چاپ بیش از امواج رادیو و تلویزیون و بر روی صفحه نمایش تلویزیون برای روز, اما آلمان گفت: تیم ملی خود را و کارکنان به ‘خاموش کردن صدا.’ نشان از وحدت نیست برای دوربین و نه برای صاحب نظران آن را به پرورش روح قدردانی و نزدیکی بین تیم و هواداران است.

یک ماه زودتر Klopp متحمل اولین شکست لیورپول به کریستال پالاس زمانی که اسکات دان هدر قرار دادن بازدید کنندگان 2-1 در Merseyside هشت دقیقه از زمان است.

هدف ترویج طرفداران خانه برای خروج از آنفیلد یکهو نشان دادن وجود دارد عدم اعتقاد به بازیکنان از تراس, اما همچنین با اشاره به کسانی که در زمین به اندازه کافی اعتبار خود را.

“هشتاد و دو دقیقه—بازی بیش از” تیمهای ارزیابی در زمان. “من برگشتم و احساس کردم خیلی به تنهایی در این لحظه. ما باید به تصمیم گیری زمانی که آن را بیش از.”

منشاء هر ایمیل های نا اواخر تلاش در برابر وست بروم بود بنابراین توسعه قابل توجهی در لیورپول در مسیر.

“من واقعا می خواستم از روز اول که مردم در مورد خود اهمیت” زیدان توضیح داد.”ما می دانیم که بدون آنها ما نمی خواهد بازی در بالاترین سطح ، وجود دارد یک سوء تفاهم بزرگ در برابر وست بروم.

“من می خواستم به می گویند با تشکر از شما برای حمایت پس از آن, بنابراین من در زمان من تیم نسبت به Kop برای انجام آن وجود دارد و یک بحث در همه جا در مورد آن. برای من آن بود که ‘چرا ما باید حتی بحث که ؟

“من می خواستم به نشان می دهد که ما واقعا ما یک واحد 100 درصد یک واحد است.”

لیورپول نمی تواند این صحنه در برابر بوروسیا دورتموند و بارسلونا و نه مست سعادت شوچنکو پارک و میدان فلیپ دوم عطف قرمز بدون آن نوع از لحظات اولیه.

تیمهای تسلط هنر از ساکت کردن خارجی نظرات و حفر به باشگاه که صداهایی که مهم ترین فوتبال در Melwood.

زمانی که روبرتو Firmino بود که skewered برای نمره به اندازه کافی Klopp پاسخ داد: “چی؟! او بهترین بازیکن بدون نمره با چگونه به خوبی او را می خواند بازی به نفع دیگران است. برجسته! اما پس از آن اگر او شروع به فکر کردن ‘من نیاز به اهداف بیشتر و شروع به عکسبرداری از همه جا که معمولا او را بازی هوشمندانه توپ و ایجاد یک اجرا برای باز کردن فضا ؟

“وجود دارد نیاز به یک طرح, یک صدا, یک باور است. آن را نمی خواهد همیشه کامل باشد چرا که ما کامل نیست, اما از آن است که راه ما.”

تیمهای لیورپول را باید مورد انتقاد قرار گرفته است قبل از (خبرگزاری گتی ایماژ)

در ماه اوت سال 2017, زمانی که لیورپول بودند غرق شدن در فشار به ثبت نام در یک مرکز به عنوان یک جایگزین برای ویرژیل van Dijk با ساوتهمپتون خودداری او را به فروش او که در تابستان پس از بهره برداری تا حادثه تیمهای حاضر به “خرید یک مدافع فقط به خاطر آن است. من تا به حال به تصمیم گیری و تصمیم پسران ما هستند و نه بدتر از آنها.”

باشگاه بودند تمسخر اما عزم خود را به صبر در Van Dijk و همچنین سرمایه گذاری ایمان در جو گومز و جوئل Matip شده است بیش از توجیه.

لیورپول گفته بود jeopardising فصل خود را زمانی که آنها به فروش می رسد Philippe Coutinho در ژانویه 2018 اما رسیده نهایی لیگ قهرمانان در کیف.

که به عنوان تنها شات بودن قهرمانان اروپا در آینده نزدیک, اما آنها برنده نمونه ممتاز ویژه نمایش یک سال بعد.

هنگامی که آنها از دست رفته در لیگ قهرمانان اروپا به منچستر سیتی با یک نقطه در 2018-19 آن مورد بررسی قرار گرفت به عنوان نزدیک ترین آنها می خواهم برای پایان دادن به خود را به عنوان خشکسالی است.

که مشاهده شد سمان زمانی که لیورپول صرف نمی کند در تیم ارشد در تابستان آنها را به یک لبه بیش از پپ گواردیولا را نیروی عظیم منهدم کننده.

در حال حاضر دو پیروزی به دور از بلند کردن اجسام خود را برای اولین بار مسابقات قهرمانی لیگ در 30 سال – یک صفوف متوقف شد توسط یک coronavirus-اجرا تعلیق فوتبال 96 روز – Klopp توانایی برای خاموش کردن صدا دوباره یک مهارت مفید.

صحبت از ستار و پیروزی کمتر تاثیرگذار در پشت درهای بسته این است که مطمئن شوید که برای تقویت شود.

که تنها بر عظمت لیورپول پیشرفت در بخشی به دلیل امتناع از اذعان خارجی صدای بیش از خود را دارند.

در سال 2015 زیدان شد, التماس بازیکنان خود را به تصمیم می گیرید که بازی ها را بیش از و آنها را در حال حاضر مجموعه ای از روایت در آنچه به عنوان وسیله ای برای باشگاه.

کلمه “آلوده” می تواند به اطراف پرتاب شده و به تهوع افراط و اما لیورپول به وضوح نمی خواهد گوش دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات