ولع مصرف آدرنالین زنده فوتبال بازی ؟

خوب بلاروس, بوروندی, نیکاراگوئه و تاجیکستان باید شما را تحت پوشش — با وجود این واقعیت است که آن را ممکن است قرار دادن بازیکنان در خطر است.

بعید کوارتت به نظر می رسد تنها کشورهایی که در ادامه به مجوز لیگ فوتبال به رقابت حتی به عنوان بسیاری از نقاط جهان وارد coronavirus ناشی از مستندات.

نیکاراگوئه 10-تیم فوتبال, لیگ, لالیگای Liga de نیکاراگوئه شاهد افزایش بینندگان در سراسر جهان با توجه به آژانس خبری رویترز. بازی بازی خالی در استادیوم و پخش به صورت محلی و آنلاین.

“ما می توانیم بگویم از نظارت این چیزهایی که بیشتر مردم توجه به خصوص در سایت های شرط بندی” دبیر کل از نیکاراگوئه, فدراسیون فوتبال, خوزه ماریا Bermudez و گفتگو کرد. “این هیچ تاثیری بر ما از لحاظ مالی — مردم برنده شوید و یا از دست دادن پول نداریم پول بیشتری دریافت کنید — اما ما می توانید ببینید که مردم هستند پس ما چرا که ما یکی از معدود کشورهایی که در آن فوتبال است که هنوز هم در جریان است.”

اما همه بازیکنان دوست داشتن نوظهور شهرت.

“ذهنی شما در حال تمرکز بر روی بازی شما همیشه در حال فکر است که مخالفان ممکن است این بیماری” کارلوس مسقورا یک دروازه بان با Deportivo لاس سبنس گفت: عصر ایران.

برخی از بازیکنان به رویترز گفت آنها مشورت در مورد تصمیم گیری که در این بازی باید بر روی بروید. دولت به رهبری استبدادی جمهوری دانیل اورتگا را فراهم می کند پرداخت غرامت به برخی از صاحبان باشگاه ها و لیگ های.

در تاجیکستان رئیس جمهور از دو دهه مجاز بخش بالا به رقابت بپردازند در حالی که همه انکار حدس و گمان است که این کشور هر coronavirus موارد است.

بلاروس و بروندی که به طور مشابه به حکومت استبدادی رهبران نیز به دنبال بازی کردن تهدید و پروژه یک روکش از کنترل است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که coronavirus اغلب انتقال از طریق قطرات تنفسی که شدید تنفس فعالیت هایی مانند آواز خواندن و در حال اجرا می تواند در یک مقدار بالاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات