زنده به روز رسانی: کاخ سفید می خواهد هر کس که در سمت چپ N. Y. C. منطقه به خود قرنطینه; تهمت هل می دهد به سهولت محدودیت اواسط ماه آوریل در برابر مشاوره

رئیس جمهور تهمت شنبه گفت که او می خواهد به کشور “باز” در عید پاک — 12 آوریل — به عنوان او ادامه داد: به فشار مورد که ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس شیوع بیشتر آسیب رساندن به اقتصاد از آن را به ارزش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بیان نگرانی هایی است که دستورالعمل های فدرال اجتماعی دورى از جمله بسته شدن برخی از کسب و کار و دیگر مراحل را برای کاهش شیوع بیماری می تواند بیش از حد با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی است که این محدودیت ممکن است نیاز به اقامت در محل برای هفته ها.

“من دوست دارم به کشور باز و مشتاق برای رفتن عید پاک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال پخش از باغ گل رز در کاخ سفید است. عید پاک می افتد در تاریخ 12 آوریل این سال است.

“مردم ما پر از vim و قدرت و انرژی است. آنها نمی خواهید به قفل شده است به یک خانه یا آپارتمان و یا برخی از فضا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این برای کشور ما هستند و ما ساخته شده است که در راه است.”

در حین پخش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با اکراه به برکت و رحمت خود را به کاخ سفید استراتژی اجتماعی فاصله به “سرعت گسترش” ویروس برای 15 روز و تصریح کرد او خواهد بود reevaluating حکمت است که رویکرد در روزهای آینده.

“من آن را دو هفته,” او گفت: با توجه به قاب زمان منقضی خواهد شد در اوایل هفته آینده. “ما در ارزیابی که در آن زمان.”

او پیشنهاد کرد عواقب وخیم اگر حداقل برخی از بخش های اقتصاد در حال بازسازی نیست.

“ما در حال رفتن به از دست دادن بیشتر مردم با قرار دادن یک کشور وارد رکود اقتصادی یا افسردگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم دیگر شما در حال رفتن به خودکشی توسط هزاران نفر در, شما در حال رفتن به همه نوع از همه چیز اتفاق می افتد, شما در حال رفتن به بی ثباتی است. شما نمی توانید فقط می آیند و می گویند بیایید جلو ایالات متحده آمریکا بزرگترین و موفق ترین کشور در جهان تا کنون.”

صحبت از اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “سریع تر و بهتر از آن خواهد بود.”

پیش از آن در تاون هال معاون رئیس جمهور پنس ظاهر می شود به طور جداگانه خواست بینندگان به ادامه رعایت کاخ سفید فاصله ارشاد باقی مانده از 15 روز است. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او خواسته است coronavirus وظیفه توصیه هایی را در مورد “چه در آینده.”

پنس گفت: در مرحله بعدی دولت فدرال باقی خواهد ماند متمرکز بر “آسیب پذیر” در حالی که پیدا کردن راه هایی برای باز کردن امریکا به بالا.”

“رئیس جمهور پرسید: تیم ما برای پیشنهادات در مورد چگونه ما یکی و یا دیگر اما چگونه ما هر دو” پنس گفت. “در طول ماه های آینده ما تمرکز بر روی ما آسیب پذیر اما قرار دادن امریکا و بازگشت به کار را نیز به عنوان یک اولویت به عنوان رئیس جمهور گفت: در هفته ها و ماه نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>