زنده به روز رسانی: ایالات متحده را به حالت تعلیق در تمام سفر از انگلستان و ایرلند;, فرانسه, بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیویورک اعلام کرد بعد از ظهر شنبه آن را لغو تمام توده ها آغاز مارس 14 میان لنت یکی از مهم ترین و مقدس فصل برای کاتولیک ها. تصمیم می آید یک روز پس از قلمرو مذهبی اسقف اعظم توصیه های کشیش نشین خود را به استفاده از بهترین قضاوت در مورد اینکه آیا برای حضور در خدمات در طول شیوع کروناویروس که باعث شده بیش از 500 مورد در دولت است.

قبل از شنبه را اعلام, قلمرو مذهبی اسقف اعظم اشاره کرد که کلیسا همیشه معاف از جرم حضور کسانی که با “جدی مسائل پزشکی” و یا در مواقع اضطراری است. کلیساها باز خواهد ماند برای فردی نماز و بسته خدمات خواهد بود زندگی جریان زمانی که ممکن است.

در سراسر ایالات متحده و جهان — خانه عبادت متعادل هستند نقش خود را به عنوان مکان هایی برای مشارکت و حمایت معنوی با غذای بهداشت عمومی دستورات است که شامل اجتماعی فاصله و دستور دولت برای توقف همه تجمع جرم.

از مانیل به رم به مکه دینی تعطیل شده و یا دسترسی محدود به کلیساها و مساجد و کنیسه ها و دیگر شلوغ سایت های مذهبی که در آن ویروس می تواند گسترش. یک شرکت-بسته ناجی کلیسای در کره جنوبی برای مثال به کمک جرقه این کشور به بیماری همه گیر. روسیه و کلیسای ارتدکس یونان, اما, گفت: آن را نمی خواهد متوقف برگزاری خدمات حتی اگر coronavirus شیوع وجود دارد بدتر روسیه اینترفاکس خبر داد.

“من به شما بگویم که برای مطمئن شوید که ما نه بستن کلیساها و نه لغو خدمات” شهری Hilarion سر Synodal بخش خارجی کلیسا روابط گفت: روسیه اخبار کانال با توجه به اینترفاکس.

کلیسای ارتدکس یونانی نیز حاضر به توقف یک مراسم عشای ربانی که در آن بندگان جرعه از همان قاشق نگهبان گزارش شده است.

ایران نیز تحت انتقاد برای بسته شدن احترام زیارتگاه ها و مساجد در شهر مقدس قم در مرکز کشور و در حال حاضر گسترده تر منطقه – شیوع.

در ایالات متحده, که در آن کلیساها و معابد و مساجد در حال توقف خدمات تغییر است هر دو به لحاظ اجتماعی و معنوی اخلال.

42 سال زندگی با شوهرش و پنج فرزند در خارج از سیاتل که در آن اسقف اعظم کاتولیک در روز چهارشنبه شد برای اولین بار در کشور به حالت تعلیق همه توده ها. Bartel معمولا حضور جمعی سه بار در هفته. نه به این که مراسم مذهبی در تماس با خدا هفتگی یا روزانه به خصوص در طول لنت, عمیق, از دست دادن, او گفت:.

“ما اعتقاد داریم که عیسی مسیح زندگی و مرگ و قیامت هستند و در رمز و راز از انبوه آن را در قلب ما زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>