زنده به روز رسانی: آمریکا و نرخ بیکاری افزایش 3.8 میلیون; Fauci تایید ramped تا coronavirus واکسن تلاش

ایرباس اروپا حمل و نقل هوایی غول پیکر, گزارش یکشنبه نگران ضرر و زیان در سه ماهه اول مارک تیز معکوس برای هواپیما ساز را تهدید می کند که به علت جدی اثرات موج دار شدن در سراسر اروپای غربی و ایالات متحده است.

“ما در حال حاضر در میان بدترین بحران صنعت هوافضا تا کنون شناخته شده” گیوم Faury این شرکت اجرایی در بیانیه ای گفت:.

این هواپیما تولید کننده اصلی رقیب بوئینگ, فروش هواپیما قبل از همه گیر سریع تر از آن می تواند آنها را.

اما به عنوان coronavirus عملا تعطیل و مسافرت های بین المللی, آخرین چیزهایی که اکثر شرکت های هواپیمایی باید بیشتر هواپیما به بیکار نشستن بر روی باند فرودگاه. چند حامل سعی کرده اند به تاخیر در پرداخت به ایرباس این شرکت اعلام کرد و آن را قادر به ارائه ده ها تن از هواپیماهای خود را در سه ماهه اول سال 2020 است.

کسانی که تاخیر می تواند به اثبات ویرانگر به این شرکت است که هزینه های به مراتب بیشتری برای پرداخت به کارکنان و تامین کنندگان قطعات از آن است که دریافت از مشتریان. پس از سود خالص $43 میلیون در سه ماهه اول سال گذشته ایرباس ضرر و زیانی در حدود $522 میلیون سال جاری است.

این شرکت در مذاکرات با مقامات در مورد دریافت پشتیبانی برای هواپیما تحویل Faury کرد و گفت: با توجه به رویترز. در هفته گذشته خبر داد او گفت: کارکنان این شرکت را بقا بود در سوال بدون اقدام فوری.

ایرباس که اصل مالکیت است که تقسیم میان فرانسه و آلمان و اسپانیا دارای گیاهان در سراسر اروپا و در موبایل علا. قبلا در این شرکت گفت: این امر آهسته تولید حدود یک سوم کسانی که امکانات.

بوئینگ بیش از حد مواجه شده است و پیامدهای جدی با توجه به همه گیر. روز چهارشنبه ایالات متحده بر اساس تولید کننده گفت: این امر کاهش بیش از 14 ، 000 شغل به عنوان پایه جت و متوقف مسافرت هوایی saps این شرکت از میلیاردها دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im