زنده به روز رسانی: آمریکا و افزایش شاخص سهام در امیدوار است که یک محرک معامله قریب الوقوع است

اواخر شب دوشنبه سنا رهبری و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمد و نزدیک به یک توافق پس از یک روز آتشین مبادلات در آمریکا هستند. به عنوان مذاکرات پیچیده شده درست قبل از نیمه شب رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin نشان داد که یک توافق می تواند به عنوان به زودی به عنوان صبح روز سه شنبه.

هر چند برخی از جزئیات در شار این قانون را ارائه مستقیم پرداخت 1200 $برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی و یکی دیگر از $500 برای کودکان. آن را نیز ایجاد حدود 850 میلیارد دلار وام و کمک برنامه های برای کسب و کار ایالات و شهرستانها و افزایش هزینه برای بیمه بیکاری برنامه و همچنین بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

اوایل روز دوشنبه تغذیه, راه اندازی یک بی سابقه تلاش برای نگه داشتن پول به شرکت ها و خانواده ها و شهرستانها با خرید مقدار نامحدود از آمریکا Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. پاسخ فراتر از هر بانک مرکزی در طول بحران مالی 2008 و می آید به عنوان کسب و کار بیشتر شاتر روز به روز و در انتظار است که میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود.

“ما در حال حاضر دیده می شود فدرال رزرو پرتاب سینک آشپزخانه در این بحران و در حال حاضر سرمایه گذاران به دنبال به کنگره و وزن تاثیر این قریب الوقوع بسته نجات” گفت: Nicole Tanenbaum رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Chequers مدیریت مالی. “هنگامی که یک محرک معامله رسیده است در حالی که نمی توان آن را گلوله نقره ای برای جلوگیری از شیوع ویروس آن را با ارائه برخی از مقدار مورد نیاز وضوح و آنچه نهایی مسیر بهبود اقتصادی ممکن است مانند نگاه.”

به اعلام بانک مرکزی باعث مختصر افزایش در بازار دوشنبه پس از آن سرمایه گذاران تمرکز خود را به کاپیتول هیل. سنا دو بار موفق به پیشبرد محرک لایحه هل دادن داو نزدیک به 600 امتیاز پایین تر یا 3 درصد به نزدیک در 18,591. S&P 500 با کاهش حدود 3 درصد و نزدک نوک پایین 0.3 درصد است.

در سراسر جهان چرخش نیز جریان بود سه شنبه ها رو در بخش های محرک امید در ایالات متحده است. در اروپا و بریتانیا FTSE 100 صعود 4.9 درصد و آلمان در داخ 7.1 درصد است. معیار Stoxx 600 رز 5.56 درصد است.

در آسیا ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن رسید 7.1 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ 4.46 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>