زنده به روز رسانی: ایالات متحده, سهام و قیمت نفت رکود به عنوان coronavirus می رسد در تمام 50 ایالت

داو را غوطه در ادامه یک هفته از شایع با نوسانات گسترده ای شاخص بسته تا بیش از 1 ، 000 امتیاز سهشنبه کردن اخبار از $1 تریلیون محرک پیشنهاد از کاخ سفید است. قیمت نفت غرق به 17 سال کم در اوایل معاملات به عنوان کالا بود walloped توسط cratering تقاضا در میان گسترده محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله. قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار پایین بود بیش از 5.7 درصد به تجارت در $27 در هر بشکه رسید.

“اگر در سال 2008 بحران مالی بزرگ این ویروس بزرگ بحران” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “این همه در یک بار سلامت در بحران, بحران مالی و بحران اقتصادی است. ما نیاز به تعمیر بهداشت بخشی از آن را قبل از ما آن را حل اما ما می توانیم مالی و مالی مراحل بلانت اثرات آن است. ما شروع به انجام این کار در حال حاضر.”

کاهش می آیند با وجود افراطی مداخله دولت با هدف ثبات اقتصاد در برابر coronavirus سوخت رکود است. فدرال رزرو شروع این هفته با کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و احیای یک بحران مالی دوران “برنامۀ تزریق پول” و در روز سه شنبه بانک مرکزی اعلام کرد قصد دارد برای یک صندوق ویژه برای حفظ اعتبار جریان در طول شیوع کروناویروس.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین اعلام کرد که کاخ سفید به دنبال دادن مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها به عنوان بخشی از $850 میلیارد بسته محرک اقتصادی که دولت امید خواهد stanch اقتصادی سقوط آزاد ناشی از کوروناویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به حمایت از یک مالیات حقوق و دستمزد تعطیلات اما روز سه شنبه گفت که آن را بیش از حد طولانی برای ارائه کمک به آمریکایی ها است.

بازارهای اروپایی نیز در چهار شنبه به دولت معرفی جارو خالی-بررسی محرک حرکت برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را با معیار Stoxx 600 شاخص پایین تر از 4.3 درصد در ظهر تجاری. آلمان و اسپانیا و انگلستان را به راه انداخته صدها میلیارد در بسته نجات مالی. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی رفت تا آنجا که به قول می دهم که هیچ شرکت اجازه خواهد داشت به دلیل این که از coronavirus تاثیر و گفت: دولت در ارائه کمک از طریق وام تاخیر در پرداخت مالیات و یا حتی ملی صنایع آنها را شناور نگه دارید.

“مردم وحشتزده گفت:” نانسی Tengler از Tengler ثروت مدیریت. “اگر بیش از حد محرک و سپس بازار را چیز باید واقعا بد است. و اگر به اندازه کافی وجود ندارد پس از آن هیچ رهبری است. مردم بدترین-مورد-سناریو-ing آن است.”

در روز سه شنبه تمام 50 ایالت به حال تایید موارد این ویروس در حالی که تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان رخنه گذشته 200,000.

صنایع شده است که سخت ترین ضربه از شیوع مانند خطوط هوایی کازینو و هتل در حال لابی کردن برای کمک به دولت است. ایالات متحده انتظار می رود که به از دست دادن 4.6 میلیون مسافرت مربوط به شغل در این سال به عنوان coronavirus شیوع عوارض دلار 809 میلیارد دلار به اقتصاد تکان دهنده بینی سه شنبه منتشر شد توسط ایالات متحده در انجمن سفر. 4 میلیون شغل حذف شده است در حال حاضر و یا در آستانه از دست داده و در چند هفته آینده آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>