زنده به روز رسانی: آمریکا آتی سهام چنگ می زنند پس از بدترین بحران در 30 سال

بازارهای آسیایی شد همه جا توصیه نمی evincing بسیار راحتی از آنچه به نظر می رسد کاهش virus گسترش است. آن روز تاریک برای ژاپن Nikkei 225 که به دنبال وال استریت به یک خرس در بازار پنج شنبه. شاخص Nikkei در ژاپن غرق شد یکی دیگر از 6.08 درصد از رفتن به تعطیلات آخر هفته.

کره جنوبی Kospi سقوط بیش از 3.4 درصد در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ به عقب کشیده 1.5 درصد است. فناوری های سنگین شانگهای کامپوزیت به پایان رسید هفته پایین تر از 1 درصد است. چین بازگشایی شد آخرین 42 فروشگاه های اپل که تا به حال بسته در طول ماه گذشته عظیم خاموش کردن.

از سوی دیگر استرالیا سهام دوباره به شدت جمعه به جلو بیش از 4 درصد پس از پایین به اندازه 8 درصد پیش از آن در روز. که به اندازه کافی برای بلند کردن آنها را از بازار داشته که آن را وارد این هفته است.

اروپایی بهبود بازارهای سهام روز شنبه پس از یکی از بدترین روز در تاریخ, تقویت برنامه های مداخله از بانک مرکزی اروپا. معیار Stoxx 600 شاخص شد تا نزدیک به 8 درصد در ظهر تجاری. آلمان داخ نیز شروع به پریدن کرد و نزدیک به 8 درصد در حالی که بریتانیا FTSE 100 و شاخص CAC 40 در فرانسه صعود 8.3 درصد است.

مبادلات در اروپا دیدم دو رقمی کاهش پنج شنبه پس از معامله گران شدند blindsided توسط رئیس جمهور تهمت اروپا ممنوعیت سفر. بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور را نیز برانگیخته و فروش در اوراق قرضه ایتالیا با بدون مقدمه سخن گفتن پنج شنبه بانک مرکزی اروپا نگران بود نه در مورد افزایش هزینه های بودجه برای برخی از منطقه یورو به دولت. او بعد از اصلاح نظرات او در مصاحبه ای با CNBC.

“VIX نوسانات شاخص نشان می دهد بازار به عنوان وحشت زده و عصبی شده اند در هر زمان پس از بحران مالی” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل نوشت: در تفسیر جمعه. “محرک از مقامات استرالیا و ایالات متحده به $5 تریلیون تزریق پول نقد بیشتر نشانه هایی که بانک مرکزی آماده به انجام همه چیز آنها می توانند به بازگرداندن آرامش. تنظیم کننده نیز با دخالت انگلستان از تنظیم کننده های مالی ممنوعیت سرمایه گذاران از اتصال کوتاه برخی شاخص های سهام اروپا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>