زنده به روز رسانی: آمریکا قصد دارد جدید تخلیه پرواز به عنوان coronavirus موارد در چین با رشد بیش از 1 ، 000 در هر روز

چین روزانه

ایسنا

کارگران را حفاظتی مناسب در یک کارخانه به عنوان کشور ضربه توسط یک اپیدمی جدید کروناویروس در چهو استان آنهویی چین, Jan. 28 سال 2020.

ایالات متحده اعلام کرده است جدید پرواز برای تخلیه شهروندان آمریکایی به دام افتاده در ووهان مرکز رشد شیوع کروناویروس در چین است.

سازمان بهداشت جهانی خواهد reconvene آن کمیته اضطراری روز شنبه برای تعیین اینکه آیا شیوع کروناویروس به مقدار اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی به عنوان مجموع تعداد افراد آلوده در سرزمین اصلی چین پیشی گرفته و کسانی که مبتلا به سارس در طول 2002-2003 بیماری همه گیر.

کارشناسان می گویند یک واکسن برای ویروس است که هنوز هم یک راه طولانی ، مدارس در پکن بسته اند به طور نامحدود و خارجی شده اند که تخلیه از ووهان شهرستان در کانون شیوع شروع به وارد در کشورهای خود و یا موقت در سایت های غربالگری از جمله از طریق پروازهای چارتر برای ژاپنی ها و شهروندان آمریکایی است.

بسیاری از کشورهای در حال محدود کردن پروازها به مقصد چین با American Airlines تعلیق چندین مسیرهای برنامه ریزی شده برای ماه فوریه و مارس. بریتیش ایرویز و آلمانی حامل لوفت هانزا نیز به حالت تعلیق پروازها را هواپیمایی در هند و قزاقستان. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● مرگ و میر افزایش یافته است به 170 در چین با بیش از 7,7 دیگه تایید موارد عفونت از صبح روز پنجشنبه به وقت محلی — افزایش بیش از 1500 در روز قبل. دیگر کشورهای منطقه نیز گزارش بیشتر افراد آلوده — تقریبا همه آنها بازدید کنندگان از چین است.

● حداقل 96 موارد ثبت شده در خارج از سرزمین اصلی چین و سه کشور دیگر گزارش داده اند که فرد به فرد انتقال ویروس است.

● حدود 200 آمریکایی از تخلیه ووهان فرود در کالیفرنیا در روز چهارشنبه. پس از تخلیه 206 مردم از ویروس کانون صبح روز چهارشنبه ژاپن آماده یک دوم پرواز چارتر را بیشتر از شهروندان است. سه ژاپنی evacuees تایید شد آلوده با coronavirus وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

● هند و فیلیپین گزارش اولین موارد در روز پنج شنبه. کره جنوبی همچنین گزارش دو مورد جدید آوردن آن در مجموع به شش, در حالی که استرالیا اعلام کرد که یکی از جدید آوردن آن را به هشت.

● عفونت نیز تایید شده است در فرانسه, هنگ کنگ, ژاپن و نپال و کامبوج سنگاپور و امارات متحده عربی و ویتنام و تایوان و کانادا و سریلانکا است. ما در حال نقشه برداری از گسترش در اینجا.

4:54 AM: آمریکا ارسال های اضافی پروازهای به تخلیه ووهان ویروس کانون

دلار هنگ کنگ — دولت آمریکا تنظیم بیشتر پروازها به مقصد تخلیه آمریکایی ها به دام افتاده در شهرستان چینی در کانون مرگبار شیوع کروناویروس.

اضافی پروازهای خواهد بود گذاشته و در آغاز و یا در مورد Feb. 3 خواهد بود و باید ظرفیت “در reimbursable اساس” خصوصی شهروندان که مایل به ترک ووهان وزارت امور خارجه گفت: در یک پیام به شهروندان ایالات متحده در چین در روز پنج شنبه.

کسانی که سفر در پروازهای خواهد بود موضوع را به غربالگری سلامت مشاهدات و نظارت این اداره گفت.

توسعه پس از برخی از آمریکایی ها به دام افتاده در ووهان ابراز نا امیدی در مورد ناکافی ارتباطات از ایالات متحده دیپلماتیک مقامات در میان بحران بهداشت و درمان.

توسط: David Crawshaw

4:33 AM: در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم نسبت به دولت

دلار هنگ کنگ — به بازگشایی مغازه ها در هنگ کنگ روز شنبه پس از سال جدید قمری, فرار هزاران نفر در حال گذراندن خود صبح در صف در داروخانه ها, امید به گرفتن دست خود را در ماسک ها و لوازم دیگر در بسیار کوتاه عرضه است. محلی رسانه های خبری نشان داد snaking خطوط در محله در سراسر شهرستان. اکثر داروخانه ها تنها تعداد کمی از ماسک دیگران تا به حال هیچ یک در همه مجبور شدند به نوبه خود به دور از مردم که تا به حال شده است در انتظار برای ساعت.

جاستین چانه

بلومبرگ

مشتریان ترک با جعبه های تازه خریداری شده ماسک محافظ در Bonjour Holdings Ltd. فروشگاه در هنگ کنگ, چین روز پنج شنبه, ژان. 30, سال 2020 است.

هنگ کنگ است به خصوص اضطراب به این دلیل این شهرستان خرس زخم از شیوع بیماری سارس در سال 2003 که در آن برخی از 300 درگذشت. بیش از یک هزار نفر بیشتر آلوده شدند. منتقدان می گویند آن را باید اساسا راه این شهرستان با نزدیک شدن به بهداشت عمومی و غیره در حال تعجب که چرا دولت نکرده این منابع در دسترس است.

شیوع این بیماری نیز آمده است در یک زمان فوق العاده کم اعتماد به مقامات پس از ناآرامی های سیاسی که را لرزاند شهرستان بیش از ترس است که هنگ کنگ است که از دست دادن استقلال خود به پکن.

هنگ کنگ رهبر کری لام وعده داده است که او تنها نظر در برخورد با این موضوع است و “بهداشت عمومی” و “هیچ عامل دیگر” است که در تصمیم او به تنها بخشی از حد مسافران از سرزمین اصلی است. در عین لام نمی تواند فرار از اتهامات که او در خدمت به سرزمین اصلی مقامات و قادر به قرار دادن نیازهای او خاک ،

“اگر آن را سیاسی نیست, پس از آن من می توانم پیدا کردن یک دلیل برای اقدامات او گفت:” الکس لام رئیس یک گروه پشتیبانی برای سارس بازماندگان در هنگ کنگ است. “همه چیز که کری لام است, انجام, او برای گرفتن تایید از رئیس خود.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا: در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم

توسط: Shibani Mahtani

4:22 AM: استرالیا گزارش جدید کروناویروس مورد آوردن مجموع به هشت

دبی — مقامات استرالیا ویکتوریا دولت اعلام کرده اند که یک مورد جدید پنجشنبه از coronavirus در یک ميانسال بازدید از چین هوبئی — کانون شیوع.

آخرین مورد به ارمغان می آورد کل برای استرالیا به هشت و سه به تنهایی در ویکتوریا دولت است.

در این بیانیه از وزارت بهداشت و درمان گفت: این زن نه هر گونه علائم و رفت و به یک دکتر مراجعه کنید و در مورد سرفه. او بلافاصله مراجعه کننده به بیمارستان.

او در حال حاضر در انزوا در رویال Melbroune بیمارستان و تایید شد مثبت پس از یک سری از آزمایشات است. تماس نزدیک از او در حال نظارت برای این بیماری و همچنین به عنوان مناطق او آباد در ملبورن.

توسط: Paul Schemm

4:04 AM: کره جنوبی گزارش 2 اخبار coronavirus مورد از جمله یک قرارداد به صورت محلی

سئول — کره جنوبی تایید دو مورد جدید از عفونت کروناویروس در روز پنج شنبه که یکی از آنها معتقد بود که در اولین مورد از انسان به انسان انتقال در کشور است.

آخرین موارد اعلام شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) به ارمغان آورد تا ملی شمارش از عفونت به شش.

56 ساله قرارداد coronavirus پس از او آمده بودند در تماس با فرد آلوده در کره جنوبی با توجه به KCDC.

مرد دیگری در 30s خود را که در حال بازگشت از ووهان در روز جمعه تایید شده است به آلوده شده توسط virus.

توسط: Min Joo Kim

4:00 AM: فیلیپین گزارش اولین عفونت کروناویروس یک زن که از ووهان

مانیل — فیلیپین مقامات تایید اولین مورد از رمان coronavirus در روز پنج شنبه.

زن بیمار 38 آمد از ووهان چین در ژانویه. 21 و از آنجا بستری شده است به یک ناشناس بیمارستان دولتی. او بدون نشان دادن هیچ تب یا سایر نشانه های بیماری و بستری شد و پس از گزارش یک سرفه خفیف.

مقامات بهداشتی در حال نظارت بر شهرستانها از سبو و Dumaguete در مرکزی فیلیپین که در آن زن بازدید کردند. حدود 29 سایر بیماران تحت بررسی با 18 موارد مشکوک در مانیل.

فیلیپین را متوقف کرده است و صدور ویزا به محض ورود به گردشگران چینی اما رئیس جمهور رودریگو Duterte ابراز بی میلی نسبت به کل سفر بان کی مون. چین یکی از فیلیپین’ top منابع گردشگران با بیش از یک میلیون ثبت بازدیدکننده داشته است در سال 2018 است.

این کشور همچنین اعلام کرد این امر بازگرداندن فیلیپینی در ووهان کانون شیوع. وزارت امور خارجه برآورد وجود دارد حدود 300 فیلیپینی در هوبئی استان حدود 50 از آنها می خواهید به بازگشت. هر عودت خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.

توسط: Regine Cabato

3:50 AM: چین خواستار کشاورزان به سطح شیب دار بالا تولید مواد غذایی در میان شیوع

دبی — چین وزارت کشاورزی نامیده می شود برای افزایش تولید مواد غذایی و محصولات کشاورزی در میان شیوع کروناویروس که به کشته شدن دست کم 170 نفر در کشور آلوده به بیش از هزاران.

حداقل 54 میلیون نفر شده اند محدود به منطقه خود را در کانون شیوع و وجود داشته است نگرانی بیش از منابع غذایی در میان وحشت خرید توسط ساکنان است.

در این بیانیه گفت: کشاورزی مواد مانند خوراک کود و بذر و سموم نیاز به تحویل داده می شود بی درنگ برای اطمینان از تولید مواد غذایی همچنان apace.

در این بیانیه اضافه شده در مناطق روستایی نیاز به تحصیل بیش از چگونه به مبارزه با شیوع بیماری از طریق بلندگو, اس ام اس و WeChat برای گسترش “مربوط به بیماری پیشگیری از دانش است.” با بسیاری از تمرکز و منابع در چین شهرستانها شده اند وجود دارد نگرانی در مورد گسترش بیماری در گسترده تحت ذوات مناطق روستایی است.

توسط: Paul Schemm

3:25 AM: هند گزارش اولین coronavirus مورد در بازگشت از چین

دهلی نو — هند گزارش اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus به مناسبت ورود این بیماری در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است.

این مورد شامل یک دانشجو در دانشگاه ووهان که در بازگشت به جنوب ایالت کرالا, با توجه به بیانیه ای از هند به وزارت بهداشت ، دانش آموز پایدار است و در انزوا در یک بیمارستان وزارت گفت.

هندی مقامات تهیه شده است برای موارد ممکن است از این ویروس تا کنون از آن پدید آمده به چشم های عمومی در اوایل این ماه. دولت تعیین کرده است تا متمرکز اتاق کنترل برای نظارت بر پاسخ به این ویروس و خواست مردم که به تازگی از چین به منزوی کردن خود در خانه برای دو هفته.

دولت هند نیز در حال آماده شدن برای تخلیه برخی از شهروندان خود را از هوبئی استان بسیاری از آنها دانش آموزان در ووهان.

توسط: Joanna اسلاتر و Niha Masih

3:20 AM: کامبوج رهبر می گوید بدون نیاز به ممنوعیت پرواز به چین و یا تخلیه شهروندان

دلار هنگ کنگ — کامبوج نخست وزیر کامبوج روز پنج شنبه گفت: هیچ نیاز به ممنوعیت پرواز های از انگلستان به چین ترس آن خواهد صدمه دیده این کشور در صنعت گردشگری و گفت که او نمی خواهد تخلیه اهل کامبوج که در حال حاضر در شهر ووهان.

او برخلاف روند بسیاری از کشورهای دیگر در منطقه که آورده اند به شهروندان خود در بازگشت به خانه در منشور خصوصی هواپیما در روزهای اخیر. Hun Sen نمی شد با پوشیدن یک ماسک به عنوان او صحبت کرد.

“توقف پروازها از چین به معنی کشتار کامبوج اقتصاد” گفت: در یک کنفرانس خبری پخش در Facebook صفحه با توجه به اخبار محلی گزارش. وی افزود: “در زمان خوب ما با هم بمانند. اما در شرایط دشوار ما اجرا دور [از چین]?”

کامبوج است که حدود 16 میلیون نفر دارای یکی از بالاترین ناخالص داخلی محصولات در منطقه است. تحت Hun Sen رهبری این کشور نقل مکان کرد و دور از غرب و در آغوش چین که حمایت 67 ساله رهبر با وجود سرکوب حقوق بشر و ثابت حرکت می کند به تضعیف دموکراسی در کشور است. Hun Sen است که طولانی ترین در جهان حاکم نخست وزیر.

در سال های اخیر کامبوج بوده است به شدت متکی به چین حمایت سیاسی و اقتصادی است. صدها نفر از هزاران نفر از اتباع چینی رنگی به شهر ساحلی سیهانوکویل در سال های اخیر به کار در آن رونق صنعت قمار است که شامل هر دو قمار آنلاین مراکز پذیرایی به بازار چین و قمار در شهر, اما پس از ممنوعیت قمار آنلاین در سال گذشته, بسیاری از را ترک کرده اند.

کامبوج تا کنون تایید یک مورد از coronavirus 60 ساله چینی توریستی در سیهانوکویل.

توسط: Shibani Mahtani

3:00 AM: کره جنوبی رهبر خواستار آرامش در میان تظاهرات از امکانات قرنطینه

سئول — کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در روز پنج شنبه خواستار حفظ آرامش در چهره “خبر جعلی” و “ungrounded ترس” در مورد شیوع کروناویروس. کره جنوبی شهرستانها که تا به حال راه اندازی امکانات قرنطینه سایت دیدم گرم تظاهرات توسط ساکنان است. در Jincheon معترضان حلیم مقامات با بطری های پلاستیکی و لیوان های کاغذی.

ماه گفت: مدیریت سایت برای شهروندان از بازگشت از چین “در یک مهر و موم شده به شیوه ای” به آدرس نگرانی ساکنان را.

سئول قصد دارد به ارسال یک اجاره هواپیما به ووهان در اواخر روز پنجشنبه به تخلیه شهروندان کره جنوبی از شهرستان چینی. کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha به خبرنگاران گفت که چین اجازه داد تا تنها یکی از چهار پروازهای برنامه ریزی شده در حال حاضر. وجود حدود 700 کره ای ها در شهرستان.

جنوبی و کره شمالی در عین حال می خواهد تعلیق عملیات از بین کره ای دفتر رابط در شهرستان مرزی کائسونگ. کره جنوبی وحدت وزارت روز پنجشنبه گفت مقامات دو کره توافق کرده اند به کار بسته تا coronavirus خطرات به طور کامل موجود است.

توسط: Min Joo Kim

2:30 AM: چین اجازه ووهان ساکنان به پرواز بازگشت به ویروس-آمار شهرستان از خارج از کشور

توکیو — چین هوانوردی موافقت کرده است که اجازه می دهد چارتر پرواز به ویروس-آمار شهر ووهان به ساکنان اجازه می دهد رشته در خارج از کشور برای بازگشت به خانه و برخی در حال انجام است تا دولت گزارش تلویزیون پنج شنبه.

تمام پروازهای داخلی و بین المللی از ووهان لغو شد پس از این شهر قرار داده شد تحت مستند در هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما دولت در شهرستان می گوید 5 میلیون نفر سمت چپ این شهر قبل از قرنطینه آمد و برخی ظاهرا می خواهید به بازگشت به خانه های خود.

دولت تلویزیون مرکزی چین (CCTV) گفت: برخی از پروازها در حال حاضر بازگشت از سنگاپور از Krabi, تایلند ماندالای در میانمار و اوزاکا در ژاپن

دوربین مدار بسته گفت: این کشور هوانوردی شرکت های هواپیمایی خواسته است برای متوقف کردن سالم ووهان ساکنان از پروازهای شبانه روزی.

در ضمن خارجی ها که می خواهند به ترک چین رو به رشد موانع. روز شنبه, آلمانی حامل لوفت هانزا اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از چین تا فوریه. 9 پس مشابه حرکت توسط بریتیش ایرویز خطوط هوایی آمریکا و چند آسیایی, حامل, رسانه های آلمان گزارش شده است.

توسط: Simon Denyer

1:46 AM: دیده بان حقوق بشر خواستار چین برای پایان دادن به سانسور و مقابله با تبعیض

توکیو — دیده بان حقوق بشر خواست دولت چین در روز پنج شنبه به اطمینان حاصل شود که حقوق مردم مورد احترام هستند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دولت چین در پاسخ به شیوع کروناویروس در ابتدا با تاخیر توسط اطلاعات خودداری از underreporting موارد عفونت کم اهمیت جلوه دادن شدت عفونت و رد احتمال انتقال بین انسان, دیده بان حقوق بشر در بیانیه ای گفت.

کارلوس گارسیا, Rawlins

ایسنا

مردم با پوشیدن ماسک صورت پیاده روی در خارج از ایستگاه راه آهن پکن به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید, در, پکن, Jan. 30, سال 2020 است.

از اواسط ماه ژانویه مقامات گرفته اند یک رویکرد تهاجمی تر, جلوگیری از بیش از 50 میلیون نفر از خروج از شهرهای مرکزی استان هوبئی که در آن ویروس سرچشمه در تلاش برای محدود کردن انتقال بیماری به بقیه چین است.

مقامات همچنین بازداشت مردم برای “شایعه-طلبی” سانسور آنلاین بحث از این بیماری همه گیر پیشتر رسانه ها گزارش و شکست خورده برای اطمینان از مناسب دسترسی به مراقبت های پزشکی برای کسانی که با ویروس علائم و دیگران با نیازهای پزشکی گروه حقوق گفت.

“Coronavirus شیوع نیاز به یک سریع و جامع پاسخ که به حقوق بشر احترام می گذارد” گفت: یقوی وانگ چین پژوهشگر دیده بان حقوق بشر. “مقامات باید تشخیص دهند که سانسور تنها سوخت عمومی بی اعتمادی و به جای تشویق جامعه مدنی تعامل و گزارش رسانه ها در این بحران بهداشت عمومی.”

این بیانیه همچنین با اشاره به گزارش های متعدد از هتل خارج هوبئی استان امتناع از اعتراف مسافران با ووهان یا هوبئی کارت شناسایی روستاها راه اندازی موانع مسدود کردن ماشین با هوبئی پلاک از ورود و مردم از هوبئی مورد آزار و اذیت در رسانه های اجتماعی.

“نقض حقوق دهها میلیون نفر از مردم در تلاش برای رسیدگی به شیوع کروناویروس معکوس خواهد شد” وانگ گفت. “شفافیت و تعامل با جامعه مدنی خواهد بود که به مراتب بهتر رویکرد است.”

توسط: Simon Denyer

1:30 AM: پکن تعطیل زیرساخت های ساخت و ساز در کارگران مهاجر ویروس ترس

توکیو — پکن شهر دولت با صدور اطلاعیه ممنوعیت زیرساخت های ساخت و ساز در این شهر قبل از Feb. 10, که نگرانی از بازگشت تعداد زیادی از کارگران مهاجر به پایتخت بعد از سال جدید قمری تعطیلات می تواند قیام در موارد coronavirus.

این بیانیه روز شنبه توسط شهرداری کمیسیون مسکن و توسعه شهری و روستایی گفت: کارگران مهاجر باید اجاره وسایل نقلیه به سایت های ساخت و ساز و خود را منزوی برای 14 روز پس از ورود در پایتخت.

AP

AP

در این روز شنبه, ژان. 28, 2020, عکس, کارگران ساختمانی خوردن یک وعده غذایی را در سایت Huoshenshan موقت بیمارستان صحرایی ساخته شده در ووهان.

اقدامات زیر خط استارک رو انتخاب حزب کمونیست چین بین سلامت شهروندان و اقتصاد است. حزب متکی بر رشد اقتصادی برای بسیاری از مشروعیت و مالیات بر درآمد به صندوق آن شبکه گسترده ای از نظارت و کنترل خطرات شیب دار قیام در عفونت اگر آن را اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی و مهاجرت مردم برای کار به رزومه کاری پس از تعطیلات دوره است.

توسط: Simon Denyer

1:22 AM: کشورهای جنوب شرق آسیا برنامه برای بازیابی شهروندان از ووهان

دلار هنگ کنگ — جنوب شرق آسیا دولتها از جمله سنگاپور و میانمار در حال تخلیه شهروندان خود از ووهان که نگرانی از این سفر مستند در محل وجود دارد می تواند بکشید.

میانمار دولت این است که تنظیم یک پرواز به بازیابی 63 دانش آموزان که در حال مطالعه در ووهان از کشور وزارت امور خارجه گفت: در روز پنج شنبه صبح.

میانمار در حال همکاری با مقامات چینی برای سازماندهی پرواز هر چند مقامات می گویند زمانی که آنها انتظار می رود آن را می گیرد. دانش آموزان خواهد شد به نمایش در آمد و توسط وزارت بهداشت و درمان و ورزش و به هنگام بازگشت به میانمار از دولت گفت: در آن بیانیه است.

به طور جداگانه 92 سنگاپور لمس کردن در سنگاپور در روز پنج شنبه صبح شده تخلیه از ووهان. آنها را از طریق غربالگری پزشکی در فرودگاه قبل از اینکه قرنطینه همراه با ماموران کنسولی که به همراه آنها با توجه به بیانیه ای از وزارت امور خارجه.

توسط: Shibani Mahtani

9:30 PM: سه ژاپنی evacuees تست مثبت برای coronavirus; دوم, زمین های پرواز

توکیو — سه نفر از شهروندان ژاپنی که در بازگشت از ویروس-آمار چین در شهر ووهان باید آزمایش مثبت مرگبار coronavirus وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه به عنوان دومین پرواز از شهر فرود در توکیو.

سه نفر از جمله دو که تا به حال نشان داده نشده است هر گونه علائم بیماری در میان 206 مردم به ارمغان آورد و در اولین پرواز که فرود در فرودگاه هاندا توکیو چهارشنبه Kyodo News agency گزارش.

خ

جیجی پرس/خبرگزاری گتی ایماژ

All Nippon Airways هواپیما, عامل دوم آن پرواز چارتر از چین در شهر ووهان به تخلیه شهروندان ژاپنی, زمین در فرودگاه هاندا در توکیو در Jan. 30, سال 2020 است.

در میان این دسته از عودت همه اما دو توافق کردند که به یک آزمون برای ویروس Kyodo گزارش شده است. کسانی که تست مثبت برای این ویروس خواهد بود جدا شده در یک بیمارستان در حالی که بیشتر از بقیه قرار داده خواهد شد تا در یک هتل به مدت دو هفته با پزشکی به طور منظم چک. سه نفر از این گروه اصرار بر بازگشت به خانه های خود که در آن آنها خواهد شد و نیز بازدید به طور منظم به مقامات گفت.

یکی دیگر از 210 evacuees آورده بودند از روز پنج شنبه با نشان دادن برخی از علائم مانند سرفه و دولت در حال حاضر ساخت ترتیبات برای سومین پرواز.

گروه اول انتخاب شد از زندگی مردم نزدیک به بازار غذاهای دریایی در ووهان فکر به منبع ویروس و همچنین زندگی مردم نزدیک به فرودگاه.

شهردار ووهان گفت: هفته گذشته که 5 میلیون نفر مجبور به ترک شهر قبل از یک مستند تحمیل شد.

توسط: Simon Denyer

7:45 PM: آمازون و مایکروسافت محدود کردن کارکنان در سفر به چین

سیاتل — هر دو سایت آمازون و مایکروسافت در حال خاموش کردن تقریبا تمام سفر از کارگران خود را به چین است.

“از فراوانی از احتیاط ما در حال محدود کردن کسب و کار سفر به و از چین تا اطلاع ثانوی” آمازون سخنگوی Jaci اندرسون گفت.

روز چهارشنبه e-commerce غول منع nonapproved کسب و کار سفر به و از چین و عطا تصویب تنها برای سفرهای حیاتی هستند که به کسب و کار شرکت اندرسون گفت. آمازون همچنین گفت که کسانی که سفر به یکی از استان را تحت تاثیر قرار از چین باید کار از خانه برای دو هفته پس از بازگشت خود را.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.

مایکروسافت در ضمن اشاره کرد که شیوع کروناویروس می تواند مانع آن سیستم عامل ویندوز کسب و کار. در طول سه ماهه خود را درآمد تماس شنبه, سرمایه گذاری رئیس امی هود به گسترده تر از حد معمول ارشاد برای بخش کسب و کار است که شامل مایکروسافت سیستم عامل ویندوز کسب و کار است که مبادرت به فروش آن به سازندگان کامپیوتر با استناد به “برخی از عدم قطعیت مربوط به بهداشت عمومی وضعیت در چین است.” این شرکت در حال حاضر انتظار دارد به تولید $10.75 میلیارد دلار 11.15 میلیارد دلار در مالی سه ماهه سوم درآمد حاصل از آن بیشتر محاسبات شخصی بخش در مقایسه با $10.68 میلیارد دلار در سال پیش دوره است.

مایکروسافت همچنین محدود کردن سفر کارکنان در چین است. این شرکت گفته است که کارمندان در این کشور به کار از خانه و لغو تمام غیر ضروری سفر کسب و کار تا فوریه. 9. این شرکت همچنین توصیه کارگران برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است.

توسط: Jay گرین

7:15 PM: تسلا انتظار تولید تاخیر بیش از این گسترش coronavirus

سان فرانسیسکو — اضافه کردن تسلا به لیست شرکت های انتظار کسب و کار بالقوه عواقب در چین است.

در درآمد این شرکت تماس شنبه تسلا رئیس امور مالی Zachary Kirkhorn گفته است که نظارت بر اثرات coronavirus در چین که در آن آن را به تازگی افتتاح شد شانگهای Gigafactory برای ارائه به صورت محلی ساخته شده مدل 3 خودروی سواری.

این شرکت در حال ساخت تا تولید خود را با ظرفیت پاسخگویی به بالا چینی تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی و تسلا انبوه سدان.

“در این مرحله ما در حال انتظار برای یک به یک-و-نیم-هفته تاخیر در رمپ شانگهای مدل 3,” Kirkhorn گفت این اثرات ممکن است “کمی تاثیر” این شرکت در سه ماهه اول سود دهی. “ما همچنین از نزدیک نظارت بر اینکه آیا وجود خواهد داشت و وقفه در عرضه زنجیره ای برای ماشین ساخته شده در فریمانت.”

توسط: فیض صدیقی

6:55 PM: چین تایید بیش از 1000 موارد اضافی از coronavirus و یکی دیگر از 38 مرگ و میر

واشنگتن — در میان دیگر بعد از افزایش محدودیت های مسافرتی و بین المللی, تخلیه و تلاش و تعداد موارد تایید شده از coronavirus در چین و تایوان همچنان به طور چشمگیری افزایش.

8:30 صبح روز پنج شنبه در پکن زمان, چینی, سازمان بهداشت و درمان تا به حال ثبت یکی دیگر از 1,658 تایید موارد یک شبه آوردن مجموع به 7,736 از جمله هشت در خود حاکم جزیره تایوان است. این حداقل دومین روز متوالی تعداد موارد تایید شده توسط بیش از 1500.

مرگ و میر نیز افزایش 38 به 170 با همه اما هشت نفر از کشته شدگان که از هوبئی استان, کانون بیماری با توجه به چوب خط حساب کردن از ملی و محلی کمیسیون بهداشت. یکی دیگر از 124 نفر درمان شده اند با موفقیت این سازمان گزارش شده است.

بیماران از ووهان که هنوز تحت بی سابقه قرنطینه را تشکیل می دهند بیش از سه چهارم از مرده.

رئیس جمهور چین تلقی وضعیت “پیچیده و قبر.”

توسط: Reis Thebault

5:45 PM: CDC می گوید هیچ جدید تایید موارد در ایالات متحده انتظار دارد که کارشناسان آن را به عنوان بخشی از تیم بین المللی به چین

واشنگتن — یک مقام ارشد در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هیچ جدید تایید موارد coronavirus. ایالات متحده دارای پنج مورد تأیید.

مقامات گفت: 97 نفر هستند تحت نظارت پس از 68 آزمایش منفی بودند و حکومت برای عفونت است.

CDC است که بسیاری از ویروس تنفسی کارشناسان نیز دعوت شده به بخشی از تیم بین المللی است که سازمان بهداشت جهانی است مونتاژ برای ارسال به چین برای کمک به شیوع بررسی است.

“اطلاعات ما در حال حاضر این است که ما دعوت به بخشی از این که ماموریت گفت:” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. “ما در حال کار از طریق خاص با چه کسی است. … برنامه ها شامل CDC به عنوان بخشی از این تیم است.”

توسط: لنا H. خورشید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات