زنده به روز رسانی: بازار آمریکا افزایش و سپس عقب نشینی پس از بدترین بحران از سال 1987

رئیس جمهور تهمت ممکن است به طور موقت به حالت تعلیق در پرداخت وام دانشجویی به عنوان بخشی از تلاشهای دولت برای کاهش تاثیر اقتصادی از coronavirus, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin روز جمعه گفت.

Mnuchin گفت: مشاوران اقتصادی رئیس جمهور در حال ارائه با یک لیست از حدود 50 اقدامات او می تواند به جلوگیری از رشد ذرات از شیوع بیماری از جمله توقف از پرداخت بدهی برای یک دوره کوتاه از زمان.

“که در لیست ما از 50 آیتم های مختلف ما در حال آوردن به رئیس جمهور برای تصمیم گیری. این چیزی است که ما به دنبال در” Mnuchin گفت CNBC. “من می توانم به شما اطمینان دهم, رئیس جمهور, همه چیز در مورد عمل عمل عمل.”

وزارت خزانه داری را بلافاصله بازگشت درخواست برای روشن شدن در مورد چگونه این برنامه کار می کنند. وزارت آموزش و پرورش می تواند تعلیق فدرال وام دانشجویی پرداخت و حاصل علاقه با استفاده از همان قدرت سناتور. الیزابت وارن (D-Mass) گفت: او را استخدام برای انصراف از آموزش و پرورش بدهی.

“ما در حال کار با ما بین همکاران در بهترین روش برای دانش آموز نمونه کارها وام در طول این زمان” آنجلا Morabito سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: در یک ایمیل.

بسیاری از وام دانشجویی فدرال برنامه در حال حاضر اجازه تاخیر و یا تحمل وام تحت شرایط خاص اما انجام این کار به طور معمول منجر به افزایش توازن به عنوان بهره تجمع می یابد. حدود 44 میلیون آمریکایی به بدهی وام دانشجویی, و اگر آنها گذاشته شده و یا خود را ببینید ساعت قطع با توجه به شیوع کروناویروس آنها ممکن است مجبور به افزایش خود را به طور کلی وام دانشجویی بار. آنها همچنین ممکن است سعی کنید برای دیدار با پرداخت های خود را برای جلوگیری از مجازات اما به عنوان یک نتیجه کاهش هزینه های سایر ملزومات.

برخی از دموکرات ها خواستار توقف پرداخت وام. دولت گفت: در حال حاضر آن است که با توجه به کم و یا صفر-بهره وام برای صنایع از جمله مهمان نوازی و سفر شده اند که ضربه سخت coronavirus مربوط به رکود.

این ایده احتمالا با حمایت دموکرات کنگره. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) در توییتر شناور تعلیق دانشجو پرداخت بدهی در طول شیوع کروناویروس. او و دیگر لیبرال نمایندگان مجلس از جمله بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) به نام برای آشکار لغو کل $1.6 تریلیون وام دانشجویی بار در امریکا است.

“مقدار زیادی از صنایع متاثر از coronavirus در واشنگتن درخواست کمک مالی اما بدهکاران دانشجویی باید برای حفظ پرداخت و حتی اگر ساعت خود را قطع میشوند” گفت: مارشال Steinbaum استادیار اقتصاد در دانشگاه یوتا و متخصص در بدهی های دانشجویی. “در بحران مالی 2008-2009 ما bailed بانک ها اما نه خانواده ها. … اجازه دهید که دوباره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مجبور به گریبان با اینکه به سابقه است که می تواند به افزایش فشار به نگاهی جسورانه مراحل را برای کمک به آمریکایی ها بر دوش با وام های دانشجویی. تعلیق پرداخت وام می تواند اثبات مفید در رئیس جمهور پیشنهاد برای انتخاب مجدد. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستیاران در حال حاضر یک طرح برای مقابله با بدهی های دانشجویی و افزایش هزینه تحصیلات دانشگاهی نگران کننده است که او هیچ چیز است که می تواند در رقابت با برنامه های گسترده از حزب دموکرات رقابت برای دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>