زنده به روز رسانی: ایالات متحده هایش با گسترش حمله به چین هشدار در مورد خطر ابتلا به عفونت های جدید

پرو و پاناما را صادر سخت قرنطينه با جنسیتی و تاب: مردان و زنان هر کدام خود را تعیین روز زمانی که آنها مجاز به ترک خانه و خرید ملزومات از جمله مواد غذایی و دارو است.

پاناما که در جای خود قرار داده این سیاست برای 15 روز چهارشنبه اختصاص شنبه, چهار شنبه و جمعه به زنان در حالی که شنبه سه شنبه و پنج شنبه ها متعلق به مردان است. در روز یکشنبه هیچ کس مجاز است به ترک.

آن را مخالف در پرو که اعلام محدودیت های جدید در روز پنج شنبه: مردان وجود دارد به جای آن باید طبق برنامه دوشنبه در سیاست مجموعه به گذشته از طریق مارس 12.

“ما باید به مردم کمتر می شود در خیابان ها هر روز” پرو جمهور مارتین Vizcarra کرد و گفت: در طول یک مجازی کنفرانس خبری با توجه به انتخاب.

Vizcarra در دفاع از این تصمیم به تقسیم روز به همراه یک جنس دودویی گفت: آن را آسان تر برای پلیس برای شناسایی متخلفان در این راه در مقایسه مثلا با تعیین برنامه بر اساس شماره سریال از اسناد هویت رویترز گزارش داد.

Vizcarra اما مشخص شده است که این محدودیت را ندارد و تجاوز به حقوق مردم تغییر جنسیت و متعهد شده است که نیروهای مسلح و پلیس خواهد بود ارائه دستورالعمل های روشن برای جلوگیری از حوادث تراجنسی, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

در پاناما, مردان و زنان تنها مجاز در خارج از خانه برای دو ساعت طول مربوطه خرید روز بر اساس شماره خود به هویت اسناد و مدارک. گروه های حمایت را گزارش کرده اند برخی از موارد اطلاعرسانی هدفمند بودن وجود دارد.

واکنش رسانه های اجتماعی مخلوط شد: برخی از گفت: اندازه گیری شد محدود به ایجاد مسائل جنسیتی-nonconforming مردم در حالی که دیگران در دفاع از آن را به عنوان ساده ترین راه برای تقسیم کشور به نصف.

در پرو برخی از ستایش از آن به عنوان دولت نخستین اذعان رسمی از ترانس هویت. و برخی از زنان آن را به نام یک رویا به حقیقت می پیوندند گفت: این خیابان در نهایت رایگان از مردان است.

تئو Armus کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im