زنده به روز رسانی: آمریکا coronavirus مرگ و میر می رسد 17 به عنوان فلوریدا گزارش اول مرگ و میر در خارج از سواحل غرب

چین عطف جزر و مد در آن coronavirus نبرد.

ملی مقامات بهداشتی اعلام کرد 99 موارد جدید در روز جمعه برای نخستین بار از زمان روزانه رقم کاهش یافته و به دو رقم پس از تجزيه و علنی در ماه ژانویه است.

حزب کمونیست در همین حال نیز روی ضد حمله برای قلب و ذهن.

حزب رئیس ووهان شهرستان در کانون شیوع روز جمعه گفت او را رول سراسر شهر بود “شکر آموزش و پرورش” کمپین به طوری که شهروندان می آموزند که به خود احساس سپاسگزار نسبت به چینی رهبر خلق چین و حزب کمونیست برای رهبری این کشور برای غلبه بر این بیماری همه گیر.

آموزش و پرورش کمپین ووهان, پارتی, منشی وانگ Zhonglin گفت: تولید “قدرتمند انرژی مثبت” — دولت چین صحبت می کنند برای ستایش و پشتیبانی, به جای انتقاد از حزب حاکم است.

این ووهان مبارزات انتخاباتی در یک زمان می آید زمانی که رهبری چین شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد هر دو در خانه و خارج از کشور برای آن آهسته پاسخ به شیوع بیماری در ماه ژانویه است. به این کشور می آید برای مقابله با ویروس, چینی, رسانه های دولتی و مقامات راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی به مشتری جلب کردن چین اقدامات موثر در کنترل گسترش آن.

در روزهای اخیر تلاش کرده رفته بیشتر به عنوان آن را به شدت کست حزب کمونیست هدایت در راس یک ملت و مستحق تحسین جهانی را برای آن تعیین کننده رهبری است. رسمی شین هوا اخبار آژانس چاپ یک مقاله در این هفته درخواست جهانی برای تشکر از چین برای کار خود را در حاوی ویروس و خواستار عذرخواهی از ایالات متحده برای انتقاد چین است.

چینی بازرسان باید پاک, مقالات از اینترنت است که محل مجرمیت برای بحران جهانی در چین در حالی که مقامات دولتی را به شدت ترویج این نظریه که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در کشورهای دیگر.

پس از ووهان دولت, روزنامه, گزارش وانگ پیشنهاد برای قدردانی آموزش و پرورش کمپین در روز جمعه در آن Weibo حساب خوانندگان بلافاصله تمسخر طرح و تعجب که چرا ووهان شهروندان باید تشکر یازدهم و حزب قبل از آنها تشکر پزشکی داوطلبان و در خط مقدم پزشکان که خود را در معرض خطر برای درمان این شهرستان است.

در عرض چند ساعت از نظرات ارائه شد نامرئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im