برلین — E. U. رهبران در حال انتظار برای تشکیل عملا در روز پنج شنبه برای بحث در مورد چگونه بلوک باید مقابله با هشدار دادند که coronavirus بحران قرار دادن ده ها میلیون نفر از مشاغل در معرض خطر در این قاره و می تواند باعث یک رکود طولانی مدت.

پس از بحث های مقدماتی در روز دوشنبه گزارش رویترز بعید است که هر گونه توافق نهایی در یک پتانسیل بازیابی صندوق اعلام خواهد شد در روز پنج شنبه ،

E. U. در حال حاضر مورد تایید $590 میلیارد اضطراری برنامه در اوایل ماه آوریل اما در مواجهه تجدید انتقاد در روزهای اخیر است که پاسخ آن به این بیماری همه گیر شده است کافی نیست. برخی از ویروس زده E. U. اعضا باید تلاش خود را برای تامین بودجه برنامه های اضطراری.

“کشورهای منطقه یورو باید شانه هزینه تامین مالی این بحران با هم, چرا که همه آنها به نفع ایستاده با انجام این کار” خواست بانک مرکزی اروپا و عضو هیئت مدیره فابیو پانتا در یک op-ed به صورت سیاسی در روز سه شنبه.

قاره 19 منطقه یورو اقتصاد می تواند قرارداد بیش از 10 درصد در این سال و بیشتر ویروس در کشورهای درگیر با استدلال کرده اند در برابر کوتاه مدت برنامه های کمک و تحت فشار قرار دادند برای دراز مدت پاسخ سازه از جمله به اصطلاح coronabonds.

تقاضا برای اوراق قرضه — که نیاز به مفصل صدور بدهی توسط اعضای منطقه یورو — که تا کنون رد شده توسط کشورهای اروپایی با یک نسبتا کم بار بدهی در این قاره شمال. در میان مخالفان است که منطقه یورو بزرگترین اقتصاد آلمان که در آن رهبران ترس است که این ابزار خواهد کراوات آنها را به بالا بدهی کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و منصرف ریاضت.

یکی از پتانسیل سازش می تواند اوراق قرضه صادر شده توسط E. U. با تکیه بر پول و کمک از سوی دولت های عضو — یک پیشنهاد است که هنوز هم به طور عمده با تکیه بر وجوه از همکاران اصلی مانند آلمان اما ممکن است حمل خطرات کمتری برای آن کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات