زنده به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus پزشک می گوید: مسافران در صورت ساعت تاخیر طولانی مدت در ایالات متحده فرودگاه

دبی — دو تا از خاورمیانه بزرگترین اقتصاد اعلام کرد بسته های مشوق بیش از آخر هفته به کوسن کسب و کار به ضرب و شتم توسط گسترش coronavirus.

امارات متحده عربی’ قرار دادن با هم 27 میلیارد دلار بسته اواخر روز شنبه با بانک مرکزی ساخت بودجه در دسترس برای به گسترش وام بانک ها به مشکل کسب و کار نهفته شیوع ویروس.

امارات متحده عربی تنظیم کننده بانک گفت: بانک ها بودند و با حروف بزرگ و همچنین اشاره کرد که از مارس دولت تا به حال $110 میلیارد دلار در ذخایر. آخرین بار درهم بسیج چنین بسته بود پس از سقوط مالی سال 2008 زمانی که 27 میلیارد دلار بود پمپ به اقتصاد است.

عربستان سعودی گفته است آن را به 13 میلیارد دلار در دسترس نیز برای وام به تلاش شرکت. محرک بسته نیز آمده است که به نفت وابسته به اقتصاد منطقه در حال ضرب و شتم اخیر سقوط قیمت نفت است.

آخر هفته نیز شاهد کشور در منطقه تشدید اقدامات خود برای جلوگیری از گسترش این ویروس توسط دلسرد عمومی mingling. کویت تعطیل مراکز خرید و مراکز تفریحی و تشویق مردم به دعا کردن در خانه.

در امارات متحده عربی که قبلا کمی وجود دارد نشانه ای از اقدامات برای مقابله با شیوع دولت بسته, سینما, جاذبه های فرهنگی مانند موزه لوور, موزه, پارک ها و سواحل در پایتخت ابوظبی. این اقدامات انتظار می رود برای ادامه برای دو هفته آینده.

در مرکز تجاری دبی همه “سرگرمی مقصد” دستور داده شده است به تعلیق عملیات ها و هتل ها خواسته شده است برای به تعویق انداختن اجتماعات بزرگ از جمله جشن عروسی. سینما نشده اند رسما بسته شده اما همه آنلاین رزرو شده اند به حالت تعلیق درآمد.

در حالی که پرواز ادامه از فرودگاه دبی یکی از شلوغ ترین در جهان درهم خواهد شد و دیگر در صدور ویزا از مارس 17 به بعد. عربستان سعودی در ضمن به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی برای دو هفته آینده.

در حالی که امارات متحده عربی تنها 85 موارد تایید شده از این ویروس تا کنون عربستان سعودی و فقط 103 دو کشور فقط در سراسر خلیج فارس از ایران که عمده شیوع در جریان است با بیش از 12000 موارد و 1400 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>