زنده به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر از اروپا به ایالات متحده آمریکا با توجه به کروناویروس; هل اقتصادی امداد

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز پنج شنبه دلار اعلام 11.4 میلیارد بسته محرک اقتصادی سعی در کاهش تاثیر coronavirus متمرکز بر کمک به کسب و کار از طریق اختلال.

موریسون گفت: او می خواست به خصوص مطمئن شوید که کوچک و midsized کسب و کار می تواند اقامت عملیاتی به عنوان global outbreak طول می کشد عوارض خود را بر اقتصاد استرالیا.

“این در مورد تزریق پول نقد به اقتصاد استرالیا است که پشتیبانی از کسب و کارهای کوچک و پشتیبانی از کسب و کارهای متوسط,” او گفت: “با توجه به استرالیا (australian Broadcasting Corporation.

در مورد 690,000 کوچک به متوسط کسب و کار به کارگیری برخی از 7.8 میلیون نفر خواهد بود واجد شرایط برای دریافت بین $1,300 و $16,000 برای کمک به جریان نقدی. کسانی که با کارآموزان می توانید بپرسید برای $14,000 به نگه داشتن آنها را در یک اندازه گیری است که انتظار می رود را در مورد 117,000 کارآموزان در کار است. دیگر تحت تاثیر کسب و کار قادر خواهید بود به درخواست برای یک $645 میلیون صندوق.

در مجموع 6.5 میلیون نفر از مردم در رفاه — از جمله کسانی که از دریافت یا از کار افتادگی جانبازان منافع و 2.4 میلیون سالمندان — ایستاده به دریافت یک پرداخت تقریبا 500 دلار در هر.

“بزرگترین ذینفع خواهد شد که بازنشستگان” موریسون به خبرنگاران گفت:. “آنها شامل حدود نیمی از کسانی که دریافت آن پرداخت اما آنها نیز تمدید خواهد شد به کسانی که در خانواده مزایای مالیاتی است که بدیهی است می رود به کسانی که در درآمد خانوار.”

ارزش این بسته معادل تقریبا 1 درصد از استرالیا, تولید ناخالص داخلی خواهد شد و “جبهه لود” را به مطمئن شوید که پول به اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است موریسون گفت.

برخی از استرالیا شرکت های مصرف آن را بر خود به تلاش برای مقابله با تاثیر این ویروس. Woolworths, پیشرو, مواد غذایی, فروشگاه های زنجیره ای روز پنجشنبه گفت که این امر با ارائه دو هفته مرخصی با حقوق برای کارکنان از جمله بازی گاه به گاه کارگران که نمی تواند به کار می آیند چرا که آنها باید برای رفتن به انزوا و یا در خانه بمانند و به دنبال پس از کودکان اگر مدارس بسته شده است.

Woolworths گفت: کارکنان مورد نیاز به غیبت از کار به دلیل coronavirus – یا با توجه به خود را خود به انزوا بیماری یا نیاز خود را برای مراقبت از دیگران – نباید محروم بر اساس وضعيت اشتغال و یا در دسترس بودن شخصی را ترک کنند.

“استرالیا به عنوان بزرگترین خصوصی, کارفرما, ما می دانیم ما باید یک نقش کلیدی بازی به عنوان بخشی از افکار عمومی بهداشت در پاسخ گفت: Caryn Katsikogianis, Woolworths, گروه ارشد مردم افسر روزنامه استرالیایی گزارش شده است. شرکت های دیگر از جمله Telstra پیشرو اپراتور مخابراتی در حال حاضر مقررات مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>