زنده به روز رسانی: تهمت نشانه لایحه برای اطمینان از مرخصی با حقوق برای بسیاری از آمریکایی ها به عنوان coronavirus upends بازار کار

آتن — یونان کثیف جزیره مهاجر اردوگاه های طراحی شده برای نگه داشتن 6,000 مردم به جای برگزاری 37,000. در بزرگترین این اردوگاه سه دولت پزشکان معامله تقریبا به طور انحصاری با غربالگری تازه واردان است. کمک به کارگران می گویند که اجتماعی فاصله — یا هر یک از دیگر گام های لازم برای جلوگیری از امکان شیوع کروناویروس — غیرممکن است. در بخش هایی از این اردوگاه وجود دارد تنها یک شیر آب برای هر 1,300 مردم و بدون صابون به گفته پزشکان بدون مرز.

هیچ مورد نشده است شناسایی شده در میان مهاجران در اردوگاه هر چند که ممکن است ناشی از عدم تست.

اما دولت یونان روز شنبه قرار اردوگاه تحت مستند محرومیت داوطلبان و بازدید کنندگان و دلسرد مهاجران — که زندگی در چادر تن به تن یکی در کنار دیگر — از حرکت در اطراف. در ضمن آن گرفته شده نه گام برای کاهش جمعیت و یا در حد تراکم حتی در حالی که ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر در بقیه کشور است.

یونانی کمک کارگران می گویند این اقدامات جدید در اردوگاه ها مشکل ساز هستند, آب بندی کردن انبوه سر می برند مکان های که در آن بیماری است که در حال حاضر گسترده و به ندرت آزمایش.

“حدود 80 درصد از مردم که ما می بینیم به ما می آیند با علائم تنفسی و تب” گفت: Siyana Mahroof-Shaffi بنیانگذار و مدیر Kitrinos بهداشت و درمان که در عمل در داخل بزرگترین اردوگاه شناخته شده به عنوان Moria. “این بسیار سخت است که بدانید که ممکن است مثبت باشد که هیچ coronavirus تست در اردوگاه.”

“اگر coronavirus بازدید از اردوگاه درصد زیادی از مردم آن را دریافت کنید. و تعداد زیادی از کسانی که ممکن است بمیرد. آن را مانند یک بمب ساعتی تیک تاک” Mahroof-Shaffi گفت. “اگر از آن بازدید اردوگاه وجود دارد هیچ راهی حاوی ویروس و آن را نیز به احتمال زیاد به یونانی جمعیت در این جزیره است.”

این Moria اردوگاه در جزیره لزبوس بیش از 19,000 مردم بسیاری از آنها زندگی در چادر است که باید به باغ های زیتون فراتر از رسمی کمپ دروازه.

یک مهاجر زهرا موسوی, 17, از افغانستان گفت که این اردوگاه ارسال شده است دستورالعمل در مورد چگونه برای جلوگیری از coronavirus اما که آنها غیر ممکن است به پایبندی به — از جمله یک گام به عنوان ساده به عنوان شستن دست.

خطوط برای مواد غذایی است که می تواند برای چند ساعت به دلیل اردوگاه ازدحام همچنین در حال حاضر یک مشکل است.

“ما در حال ایستاده در کنار یکدیگر گفت:” مصطفی Dahadori, 17, از افغانستان است. “برخی از مردم ماسک, اما من نمی دانم چگونه آنها را به آنها کردم. هیچ کس به ما ماسک و در خانواده ما یکی نیست. ما می دانیم که آن را خوب است برای دور ماندن از دیگران, اما این غیر ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>