زنده به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید قرنطینه برای نیویورک منطقه ‘نخواهد بود لازم است’; ایالات متحده coronavirus مربوط به مرگ و میر در دو روز

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) ستایش رئیس جمهور تهمت تصمیم به استناد دفاع تولید عمل می کنند به نیروی جنرال موتورز برای ساخت بیمارستان هواکش برای coronavirus بیماران است اما برای پیوستن به رئیس جمهور در انتقاد از این شرکت در زمان چرخش در دستگاه های.

“من این را تحسین رئیس جمهور بر استفاده او از دفاع تولید عمل در صحبت خود را در مورد جنرال موتورز” کومو گفت: در سی ان ان مصاحبه جمعه شب. “است که به او عضله قانون به شرکت در واقع پاسخ به تولید هواکش است که دقیقا آنچه ما می خواهیم.”

ایسنا میزبان Erin Burnett خواسته کومو اگر به اعتقاد او جنرال موتورز بود “به کشیدن پاهای خود را.”

“کشیدن پاهای خود را نشان می دهد تحقیر امیز,” کومو گفت. “هنگامی که شما با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند و شما باید این قانون را در کنار خود شما اساسا می تواند سفارش یک شرکت خصوصی برای انجام کاری به تولید یک محصول. آن را یک اقدام شدید شکی نیست اما این است که در یک زمان.”

وی افزود: “از رئیس جمهور نظر از آنچه که او گفت: جنرال موتورز بود و نه ارائه محصول و آماده سازی. و نگاه کنید اگر یک شرکت است که برخورد با آن را عادی قاب زمان است که آنها را مناسب که یک چیز است اما در اینجا رئیس جمهور است گفت: “من نیاز به این محصول و من باید آن را سریع.’ “

“این پنکه در حال رفتن به یک موضوع از زندگی و مرگ” کومو گفت: “و این که آیا آنها تحویل داده و در چهار ماه یا شش ماه یا 10 ماه یا 12 هفته شما در حال صحبت کردن ده ها هزار نفر از زندگی خواهد شد که با تکیه بر آن.”

به عنوان covid-19 مورد افزایش در نیویورک و در سراسر کشور, مقامات می گویند بیمارستان ها به سرعت در حال اجرا از هواکش به درمان بیماران با علائم شدید. بلندی کمبود هستند اما برخی به زور پزشکان را پر زحمت زندگی یا مرگ تصمیم گیری در مورد که بیماران آنها اتصال به دستگاه های.

در فراخوانی جنگ سرد-عصر قانون, تهمت متهم جنرال موتورز از “اتلاف وقت” و گفت که اقدامات خود را کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند. اما روشن نیست چه اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش را انجام دهید برای سرعت بخشیدن به تولید. جنرال موتورز در حال حاضر در حال عقد قرارداد با یک دستگاه تهویه, تولید کننده Ventec زندگی, سیستم, و اولین دسته از دستگاه ها انتظار می رود برای رسیدن در اواخر ماه آوریل به واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد.

جنرال موتورز در بیانیه ای گفت جمعه که در آن مشغول به کار بود “در سراسر ساعت برای بیش از یک هفته برای پاسخگویی به این نیاز فوری.”

“تعهد ما برای ساخت Ventec را با کیفیت بالا و مراقبت ويژه ونتیلاتور, VOCSN هرگز منحرف” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>