زنده به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای تغذیه کاهش نرخ دلار در coronavirus افزایش مرگ و میر; بازارهای چشم اقتصادی نجات

به عنوان رمان coronavirus خروشان در هوبئی استان در اوایل سال جاری دولت چین اعمال اقدامات سختگیرانه طراحی شده برای محدود کردن گسترش ویروس در سراسر کشور است.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان چین جدید پیدا کردن مشکلات ناشی از فاصله خارج از مرزهای آن.

رسانه های محلی گزارش روز دوشنبه که تمام هفت مورد جدید تایید شده در استان ژجیانگ وارد شده از ایتالیا که در آن وجود دارد در حال حاضر 2,036 فتح کرد گرفته شد موارد و 52 مرگ و میر.

یک منطقه ساحلی در چین و شرق ژجیانگ حال رشد برای تبدیل شدن به یکی از چین ثروتمندترین استان. برخی از 30 میلیون نفر زندگی می کنند در استان و شی جینگ پینگ رئیس جمهور چین بود, استان, پارتی, منشی, از سال 2002 تا 2007.

استان و به ویژه بندر و شهر صنعتی از Wenzhou لینک با شمال ایتالیا. در سال 2016 چین روزانه گزارش شده است که بسیاری از 321,000 چینی زندگی در ایتالیا بودند از ژجیانگ و یکی در پنج صاحب یک کسب و کار با چهره های برجسته مانند ژو Xiaoyan صاحب شرکت ارتباطات میلان Huaxia ،

با توجه به حساب های اخیر در رسانه های چینی وجود دارد حدود 200000 شهروندان چینی از Wenzhou و دیگر شهرستان Qingtian زندگی در ایتالیا. بیشتر مشغول به کار در صنعت رستوران ژجیانگ روزانه گزارش شده است.

هفت وارداتی موارد اعلام کرد روز شنبه پیدا شد در Qingtian یک شهرستان در شهر Lishui. کشف خود آمد و دو روز پس از 31 سال از لیشوی تا به حال آزمایش مثبت برای شیوع بیماری در روز یکشنبه دو روز پس از او وارد شده بود از ایتالیا.

تمام هشت مورد به کار کرده بود و در همان رستوران در برگامو, لمباردی Qingtian شهرستان اعلام کرد, در بیانیه ای. مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند شناسایی تعدادی از موارد از رمان coronavirus مربوط به شهرستان نهفته است که در بیشتر میلان منطقه است.

هیچ یک از هشت شده بود به هوبئی بیانیه ای گفت:.

تغییر خطوط انتقال نشان می دهد که چگونه به سرعت ماهیت شیوع تغییر کرده است. به عنوان coronavirus تا به حال برای اولین بار در سراسر چین و ژجیانگ قرار داده شد در مستند در فوریه. 2, دولت, رسانه ها گزارش دادند که شهروندان چینی ساکن در ایتالیا اهدا کرد 10,000 ماسک, 300 حفاظتی مناسب و 240 عینک به Wenzhou.

اما در فوریه. 27, Qingtian شهرستان خواست کسانی که زندگی در خارج از کشور به حالت تعلیق در چین محدود سفرهای وجود دارد مگر اینکه شرایط استثنایی, مشاوره کسانی که تا به حال آمده است که آنها می تواند قرار داده شده تحت آزمایشات پزشکی برای 14 روز.

یکشنبه گذشته 2,600 فولاد ماسک اهدا شده توسط Wenzhou عینک صنعت ارتباط بودند پرواز به ایتالیا. یک پوستر برای کمک اقدام می خواند “Wenzhou برای ایتالیا” در چینی ایتالیایی و انگلیسی است.

به عنوان مجموع تعداد موارد جدید کاهش یافته است نه استان خود را کاهش واکنش های اضطراری سطح به آنها فشار برای بازگشت به فعالیت های اقتصادی پس از تمدید ارامش با توجه به کوروناویروس. ژجیانگ است که گزارش 155 نفر و مرگ یکی از شیوع کاهش سطح آن از بالاترین برای دومین روز دوشنبه.

تیلور گزارش از هنگ کنگ و یوان گزارش از پکن است. لیو یانگ در پکن نیز به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de