زنده به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ممنوعیت سفر از اروپا; NBA تعلیق فصل

سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر سیگنالینگ شیوع سرپیچی کرده است و تلاش برای مهار آن و باعث زنگ از کسانی که در کشور کار نمی کند به سرعت و به شدت به اندازه کافی برای مبارزه با آن است.

“ما عمیقا نگران هر دو سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

که اعلام می کند ماشه هر بودجه جدید پروتکل و مقررات. اما از آن است که تشکر و قدردانی از واقعیت است.

برای سال در حال حاضر این است که تردید را اعلام دلیل کمی وجود دارد که حرکت صعودی و می تواند به ایجاد وحشت گسترده. “این ممکن است باعث ترس” Tedros گفت: در جلسه این ماه است.

اما در روز سه شنبه Tedros با اشاره به مقیاس از وقوع. “در حال حاضر وجود دارد بیش از 118,000 موارد در 114 کشور و 4,291 مردم از دست داده اند و زندگی خود را,” او گفت:.

“در روزها و هفته های پیش رو انتظار ما برای دیدن تعدادی از coronavirus موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار به صعود و حتی بالاتر است.”

Tedros هشدار داد که “همه گیر” است نه یک کلمه استفاده می شود به آرامی و یا سردستی — که اگر سوء استفاده از آن می تواند باعث بی دلیل ترس و یا خار استعفای مبارزه است منجر به درد و رنج غیر ضروری و مرگ است. اما او گفت که او تصمیم گرفت به استفاده از آن به دلیل برخی از کشورها عمل نمی کند و با سرعت به اندازه کافی و یا سعی و کوشش.

در گذشته کارشناسان بهداشت و درمان استفاده کرده اند “همه گیر” به عنوان یک سیگنال که تلاش برای مهار شیوع شکست خورده اند و این کشورها باید تمرکز تلاش های خود را بیشتر در کاهش اثرات آن از طریق اقداماتی مانند بيمارستان آماده برای رسیدگی به هجوم بیماران انباشت مواد و وضع اجتماعی-دورى سیاست.

این شیوع است رفتار متفاوت, اما و تاکید کرد در هفته های اخیر است که برخی از کشورها باید تمرکز بر مهار و حتی به عنوان آنها شروع ramping تا کاهش تلاش.

کار برای مهار این ویروس در مقایسه با تنها چند مورد می تواند کاهش سرعت گسترش و خرید زمان برای کار بیشتر بر روی کاهش استراتژی Tedros گفت.

“مخلوط و درک رویکرد باید ادامه … آن اشتباه خواهد بود به رها کردن مهار استراتژی” او گفت:. “ما باید قبل از هرگز دیده می شود یک بیماری همه گیر برانگیخته توسط یک کوروناویروس. و ما پیش از این هرگز دیده می شود یک بیماری همه گیر که می توان در همان زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>