نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که او و دیگر مقامات بالا را 20 درصد کاهش پرداخت برای شش ماه در یک صفحه نمایش همبستگی با افرادی که در حال از دست دادن درآمد به دلیل بیماری همه گیر.

“ما احساس می کنیم بشدت مبارزه است که بسیاری از زلاند نو جنوبی” protocol wine studio که برای انتخاب مجدد در ماه سپتامبر گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که بصورت زنده در Facebook. “اگر وجود داشت همیشه یک زمان برای بستن شکاف بین دو گروه از مردم در سراسر نیوزیلند در موقعیت های مختلف آن را در حال حاضر.”

Protocol wine studio سالانه حقوق و دستمزد 459,739 نیوزیلند دلار (در حدود US$279,000) معنی او را از دست 45,573 نیوزیلند دلار بیش از شش ماه دوره نیوزیلند هرالد گزارش شده است. وزرای دولت در protocol wine studio دولت و خدمات عمومی مدیران ارشد نیز معادل پرداخت کاهش موثر بلافاصله.

هر چند مقدار پول ذخیره شده بر روی حقوق خود را نمی خواهد تاثیر چندانی بر دولت را به طور کلی مالی سلامت “آن را در مورد رهبری” protocol wine studio گفت. “این بود که همیشه فقط برای رفتن به اذعان آمار که بسیاری از زلاند جدید خواهد شد در حال حاضر است.”

نیوزیلند شده است تحت سخت پناهگاه در محل سفارشات برای سه هفته است و انتظار می رود به آب و خرد اقتصادی از این بیماری همه گیر. صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که اقتصاد کشور کوچک خواهد شد با 7.2 درصد در این سال بزرگترین انقباض انتظار می رود در خارج از اروپا و ونزوئلا است.

اگر سختی مستند اقدامات در محل باقی می ماند گذشته تا پایان این ماه نیوزیلند وزارت خزانه داری پیش بینی می کند که یک چهارم ساکنان چپ می تواند بیکاری. Protocol wine studio نشان داده خواهد شد که دولت او تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش shutdown توسط مارس 20. “ما بسیار آگاه از نیاز به اقتصاد ما در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات