زنده به روز رسانی: Top رسمی که می گوید coronavirus مستندات به تنهایی کافی نیست به عنوان تایید موارد بالا از 300 ، 000 در سراسر جهان

The Rikers Island jail complex in New York, pictured in 2014.
این Rikers Island زندان پیچیده در نیویورک تصویر در سال 2014. (ست Wenig/AP)

حداقل 21 زندانی در شهر نیویورک زندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus برخی از آنها در Rikers Island, آژانس که نظارت این شهرستان در زندان خبر داد.

در نامه ای به دادستان و مقامات زندان هیئت مدیره از اصلاح نیز گفت: 12 اصلاحات کارکنان و پنج تادیبی خدمات سلامت کارگران تشخیص داده شد در هفته گذشته.

یکی دیگر از 58 نفر دیگر بودند که نظارت در این بیماری مسری و قرنطینه واحد هیئت مدیره موقت صندلی ژاکلین شرمن نوشت.

شرمن گفت: وضعیت شهرستان چپ زندان “در مواجهه با یک بحران” نامیده می شود و در اجرای قانون مقامات به انتشار پرخطر زندانیان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“آن است که به احتمال زیاد این افراد شده اند در صدها نفر از مناطق مسکونی و مناطق مشترک طی هفته های اخیر شده اند و در تماس نزدیک با بسیاری از مردم دیگر در بازداشت و کارکنان,” او گفت:. با توجه به شرایط شلوغ در زندان او گفت: تعداد بیماران مبتلا به “مسلم است افزایش نمایی.”

شرمن مقامات به سرعت در حال کاهش جمعیت زندان اولویت بندی افراد در معرض خطر ابتلا به عفونت از جمله کسانی که بیش از 50 یا افرادی با شرایط بهداشتی اساسی.

افراد بازداشت اداری دلایلی مانند نقض آزادی مشروط باید منتشر شود اول او نوشت: همراه با مردم خدمت کمتر از یک سال.

“مردم کمتر در زندان را نجات و به حداقل رساندن انتقال در میان مردم در زندان و همچنین کارکنان” شرمن گفت. “شکست به شدت کاهش جمعیت زندان را تهدید به پایمال شهر زندان’ سیستم مراقبت های بهداشتی و همچنین آن عملیات اساسی.”

وزارت اصلاحات را تایید کرد 12 عفونت در میان کارکنان خود داد اما کمی پایین تر شماره 19 برای تعداد افراد در بازداشت که تست مثبت است. بخش نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن اختلاف.

“سلامت و رفاه ما پرسنل و مردم در بازداشت اولویت ما است” این گروه در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im