http://www.washingtonpost.com/video/national/us-to-deny-entry-to-foreign-nationals-who-recently-visited-china/2020/01/31/daed586a-9da7-410b-b744-3958f5eef742_video.html

ایالات متحده آمریکا جمعه اعلام کرد این امر می تواند در نظر گرفتن اقدامات جدید برای مبارزه با یک شیوع کروناویروس از جمله انکار ورود برای اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر و تحمیل 14 روز قرنطينه در شهروندان آمریکایی از بازگشت از سرزمین اصلی چین است.

نزدیک به 10 ، 000 نفر تشخیص داده شده است با سرعت در حال گسترش ویروس و بیش از 200 نفر را در چین است. وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها به سفر وجود دارد و توصیه می شود کسانی که در حال حاضر وجود دارد به نظر می روم.

پس از قرنطینه منظور صادر جمعه که مقامات دولتی گفت: در آخرین مورد استفاده در 1960s evacuees برگزار شد در یک پایگاه در کالیفرنیا باید حرکات خود را شدیدا کنترل شده برای 14 روز پس از چپ چین به دلیل کارشناسان بهداشت و درمان هنوز نامشخص در مورد چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

●ایالات متحده صادر کرده است یک “سطح 4” مشاوره سفر به چین به بالاترین سطح خود از احتیاط بیش از این به سرعت در حال گسترش شیوع.

●آغاز پنج شنبه, ایالات متحده خواهد قیف تمام پروازها از چین به ایالات متحده از طریق هفت فرودگاه.

●آمریکایی از بازگشت به ایالات متحده که در چین هوبئی استان در مدت 14 روز به صورت اجباری قرنطینه. آمریکایی ها از بازگشت به ایالات متحده از دیگر قطعات از چین روبرو خواهد شد افزایش غربالگری و قرنطینه تا 14 روز.

●سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس جهانی بهداشت عمومی اورژانس نیاز متحده به سطح شیب دار تا پاسخ خود را.

●آیا شما در انزوا و یا قرنطینه به دلیل coronavirus? ما می خواهیم به شنیدن داستان خود را.

که اعلام اورژانس جهانی | آمریکا در گزارش اولین فرد به فرد انتقال | تهمت تحت فشار در حال رشد | آمریکا در فرودگاه صفحه نمایش مسافران | نقشه گسترش

5:50 PM: سابق غذا و داروی کمیسیون می گوید سیاست های آمریکا باید تمرکز بر جلوگیری از گسترش ویروس

واشنگتن — سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت مقامات باید فرض کنیم این ویروس در حال حاضر در حال گردش در ایالات متحده در سطوح پایین “بنابراین سیاست های متمرکز بر تلاش برای جلوگیری از معرفی آن ممکن است محدود تاثیر است.”

گوتلیب تاکید کرد که هدف باید تلاش برای جلوگیری از ویروس است که در حال حاضر در اینجا و غیر قابل تشخیص از در حال توسعه به بزرگتر شیوع است. پزشکان برای مثال باید خواست به بررسی بسیار غیر معمول و یا در موارد شدید از ذات الریه ویروسی, او گفت:, و اضافه کرد: “ما نباید تکیه بر سفر تاریخچه به تنهایی به نکته ما را به موارد بالقوه به دلیل برخی از گسترش در حال حاضر ممکن است اتفاق می افتد.”

توسط: لوری McGinley

5:45 PM: بالا اروپایی مدرسه موسیقی به حالت تعلیق دانشجویان از شرق آسیا بیش از coronavirus نگرانی

رم — معتبر سانتا سیسیلیا مدرسه موسیقی در رم در روز چهارشنبه طور خاص به “شرقی” دانشجویان و محرومیت آنها از کلاس بیش از coronavirus نگرانی.

دانش آموزان از شرق آسیا تحصیل در ایتالیا آموخته از حرکت در یک پیام از هنرستان مدیر روبرتو جولیانی به اعضای هیات علمی که ارسال آن از طریق ایمیل و واتساپ به کسانی که تحت تاثیر قرار است.

پیام خواسته شرقی دانش آموزان را به نشان می دهد تا برای حداقل یک هفته “با توجه به شناخته شده حوادث مربوط به بیماری همه گیر” و تحت معاینات پزشکی قبل از readmittance.

اعلام گیر افتاد, بسیاری از دانش آموزان ، مقامات هنوز به تایید یک مورد از این ویروس در ایتالیا.

اینجا بیشتر بخوانید.

توسط: Stefano Pitrelli و ریک Noack

5:35 PM: کالیفرنیا است و هفتمین فرد در ایالات متحده مبتلا به کروناویروس

واشنگتن — مقامات بهداشت تایید هفتم مورد رمان coronavirus در ایالات متحده این یکی در شمال کالیفرنیا که در آن یک مرد که به تازگی از سفر بازگشته به ووهان تشخیص داده شد جمعه.

مرد بازگشت و به شهرستان سانتا کلارا در Jan. 26 و “خود-جدا شده” در صفحه اصلی قبل از به دنبال مراقبت با توجه به سارا کودی شهرستان مدیر بهداشت عمومی. او گفت که او بیمار نیست به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود تا او باقی می ماند جدا شده در صفحه اصلی.

کودی گفت: مقامات بهداشت در حال بررسی این مرد را تماس با افراد دیگر اما او گفت که او تا به حال بسیار محدود تماس با افراد خارج از خانواده اش پس از بازگشت به خانه.

این سومین مورد تایید شده به گزارش را در کالیفرنیا و برای اولین بار در بخش شمالی کشور.

توسط: لری Aratani

5:25 PM: خطوط کروز ممنوعیت هر کسی که اخیرا به چین به عنوان coronavirus ترس گسترش

واشنگتن — خطوط کروز در حال قرار دادن اقدامات سختگیرانه در محل نگرانی در مورد رمان coronavirus از جمله جلوگیری از هر کسی که شده است در چین — به استثنای هنگ کنگ در برخی موارد در گذشته 14 روز از گرفتن در هیئت مدیره.

کروز صنعت انجمن تجارت گفت: در اواخر روز پنجشنبه که اعضای آن که شامل بزرگترین اپراتور تا به حال تعلیق خدمه حرکات از چین و انکار می کند شبانه روزی به هر عضو خدمه یا مهمان که از سفر و یا از طریق سرزمین اصلی در طول دو هفته قبل از.

مسافران می تواند به نمایش در تعدادی از راه های از جمله پرسشنامه و چک سفر خود اسناد و مدارک نشان می دهد که در آنها به تازگی بازدید کردند. برخی از خطوط کروز را نیز قرار داده و اجباری سلامت غربالگری اقدامات در محل برای برخی یا همه مهمانان قبل از آنها در هیئت مدیره.

توسط: هانا Sampson

4:55 PM: مقامات بهداشت عمومی نگران بهداشت و سلامت دیگر بحران می تواند بدتر به عنوان شیوع کروناویروس در امتداد

واشنگتن — به عنوان جهانی و ملی در پاسخ شروع به لگد زدن به دنده برای مقابله با رمان coronavirus کارشناسان بهداشت عمومی نگرانی در مورد دراز مدت تاثیر شیوع بیماری در بیماری های دیگر است که می تواند در از دست توجه و منابع است.

“اگر این همچنان ادامه دارد برای بیش از چند هفته ما باید پیش بینی که دیگر بهداشت عمومی فعالیت خواهد کمتر مورد توجه گفت:” بروس Ribner مدیر پزشکی بیمارستان دانشگاه اموری را جدی بیماری های مسری واحد. “تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم خارج وجود دارد [کار در این زمینه]. مردم کشیده از بخش های مختلف.”

وجود دارد به عنوان مثال هنوز هم در حال انجام ابولا بحران در شرق کنگو است. این دومین شیوع بیماری کشنده در کمتر از یک دهه. در طول شیوع بیماری در غرب آفریقا از 2014-2016 — بزرگترین ثبت نشده — Ribner گفت: هیچ یک قابل توجه افزایش بیماری های دیگر در منطقه است.

بسیاری از منابع که اختصاص داده شده به شیوع بیماری ابولا گفت که پرداختن به دیگر بیماری های مسری و مناطق از نگرانی مانند مراقبت های دوران بارداری برای زنان شد ثانویه نگرانی است.

توسط: مریم برگر

4:21 PM: برای مبارزه با کروناویروس ایالات متحده به انکار ورود برای اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر و قرنطینه برخی از بازگشت آمریکایی ها

واشنگتن — اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از coronavirus شیوع, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: رئیس جمهور تحمیل کرده است به طور موقت ممنوعیت ورود برای اتباع خارجی که به چین بوده است در 14 روز گذشته.

آمریکایی ها از بازگشت به ایالات متحده که در چین هوبئی استان در مدت 14 روز به صورت اجباری قرنطینه. دیگر آمریکایی ها از بازگشت به ایالات متحده از دیگر قطعات از چین روبرو خواهد شد افزایش غربالگری و قرنطینه تا 14 روز.

مقامات کاخ سفید گفت: شروع یکشنبه, آنها آغاز خواهد شد نصيبم همه پروازها از چین به ایالات متحده از طریق هفت فرودگاه که در آن وجود خواهد داشت افزایش غربالگری.

مقامات کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه گفت: خطر ابتلا به آمریکایی ها بود “کم” و آنها می خواستم به آن را نگه دارید که راه.

مقامات کاخ سفید گفت: آنها با در نظر گرفتن مراحل پیشرفته به دلیل آن یافت شده است که coronavirus گسترش می تواند توسط افرادی که نشان می دهد هیچ نشانه ساخت آن را بسیار سخت تر باشد.

توسط: اریکا ورنر

3:41 PM: کانادا تایید چهارم coronavirus در مورد کاری که در ابتدا آزمایش منفی

تورنتو — یک چهارم فرد در کانادا آزمایش مثبت برای رمان coronavirus کانادا مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه گفت.

این کاری است که یک دانشجو در 20s خود را در غربی دانشگاه در لندن, انتاریو, در بازگشت از سفر به ووهان در Jan. 23. پدر و مادر او بیمار بودند اما خود بیماری تصور می شد به “خفیف” بنابراین آنها نیست تست شده برای این ویروس در بیمارستان وجود دارد گفت: Chris مکی پزشکی مسئول سلامت برای میدلسکس لندن-واحد بهداشت.

زن بود و نه علامتی در او خانه پرواز و عینک “معادل یک فولاد ماسک” از فراوانی از احتیاط گفت: مکی. او احساس ناخوشی روز بعد و به لندن رفت و به بیمارستان دانشگاه. او آزمایش ویروس است و در انزوا در خانه که در آن او است “خوب در حال حاضر,” مکی گفت. او شده است در پس از بازگشت از چین و بهبود پس از سه روز او اضافه شده است.

آزمون coronavirus اجرا در انتاریو آمد منفی اما برخی از پنج آزمون اجرا در ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در این استان آمد به عنوان “ضعیف مثبت” با سطوح پایین ویروس در نمونه گفت: David Williams, افسر ارشد پزشکی سلامت برای انتاریو است. او سپس تغییر از منفی مورد به یک مثبت است.

مقامات نمی خواهد ارائه هر گونه اطلاعات درباره پرواز را به خاطر او بود نه علامتی در حالی که سفر و آنها همچنان به این باور هستند که این ویروس نمی تواند منتقل می شود اگر یک فرد دچار علائم.

بیمار با کانادا اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus مرخص شد از تورنتو Sunnybrook مرکز علوم بهداشت در روز جمعه و باقی خواهد ماند در نفس و انزوا در خانه با همسرش که او نیز مبتلا به این ویروس.

باربارا Yaffe انتاریو کاردانی افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: بیمار باید آزمایش منفی برای این ویروس در دو آزمون حداقل 24 ساعت از هم جدا بود از بیمارستان مرخص.

توسط: Amanda Coletta

2:55 PM: اسهال می تواند کمتر رایج بالقوه عفونی از ویژگی های رمان coronavirus

واشنگتن — دانشمندان می دانند که این رمان coronavirus عفونت سیستم تنفسی است. اما زیر مجموعه ای از بیماران آلوده نیز گزارش اسهال ترک دانشمندان نامشخص است که به علت و نتیجه این ناراحتی گوارشی.

اسهال به طور مشابه ارائه شده در برخی از بیماران مبتلا به سندرم حاد تنفسی (SARS) را از نزدیک مربوط به کروناویروس که باعث جهانی بحران بهداشت عمومی در سال 2003. دانشمندان حتی مشخص است که ویروس سارس می تواند روشن در مدفوع, ساخت فاضلاب بالقوه عفونت بردار گفت: Davidson آهوجا, استاد جهانی بهداشت و پزشکی در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت و دانشکده پزشکی.

“سارس می تواند آلوده به مخاط روده,” او گفت:. اما “خیلی زود به بگویید” این که آیا آن را نیز در مورد این رمان coronavirus او هشدار داد.

“اسهال ممکن است یک علامت است و بر اساس آنچه ما می دانیم از سارس وجود دارد می تواند ریختن این ویروس در دستگاه گوارش [گوارش] دستگاه اما ما نمی دانیم که برای مطمئن” آهوجا گفت.

دانشمندان می دانم بیشتر در مورد ویروس های دیگر که آلوده به دستگاه گوارش مانند بسیار مسری نورو ویروس و دیگر مانند آن محاوره گروه بندی می شوند به عنوان آنفولانزای معده است. تهوع و استفراغ شایع ترین نورو ویروس علائم و به دنبال آن مانند اسهال و درد شکمی و مدفوع شل.

وجود ندارد هر واکسن در برابر سارس یا این رمان coronavirus وجود دارد اما برای ویروس ها است که باعث آنفولانزا. مقامات بهداشت عمومی به شدت توصیه می شود این واکسن آنفولانزا هر سال برای محافظت در برابر آن است.

آنتی بیوتیک هدف باکتری ها به طوری که آنها کار نمی کنند در برابر ویروس ها. این باکتری می تواند در توسعه یک دستگاه تنفسی آسیب دیده توسط ویروس ها. برای عفونت هایی مانند ذات الریه ممکن است پزشکان توصیه می کنند آنتی بیوتیک ها همراه با داروهای ضد ویروسی.

توسط: مریم برگر

2:15 PM: بازار قطره بیشتر با داو کشویی بیش از 2 درصد

میانگین صنعتی داو جونز در روز جمعه سقوط بیش از 575 امتیاز و یا حدود 2 درصد به عنوان سرمایه گذاران از ترس گسترش coronavirus آورده است که چین به نزدیک متوقف خواهد غرفه رشد جهانی.

داو پاک آن سال 2020 سود و خاموش بود به بدترین شروع از یک سال پس از 2016. گسترده استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام بود به سختی حلق آویز در به دست آوردن برای ژانویه. شاخص Nasdaq composite باقی مانده تا راحت 2.3 درصد در سال با دو ساعت از معاملات باقی مانده در روز جمعه.

ویروس کشنده ارائه یک تهدید برای اقتصاد جهانی, به عنوان آن را تحت تاثیر چین نیروی کار و dampens قدرتمند خود در صنعت ساخت. آن را وادار جهانی شرکت های با ریشه در این کشور به توقف عملیات و به دنبال راه هایی برای تغییر جهت زنجیره تامین.

بیشتر بخوانید: “داو فرو 575 امتیاز در کاهش رشد coronavirus نگرانی”

توسط: Taylor Telford و توماس هیت

1:55 PM: ایران می پیوندد آمریکایی دلتا در لغو پروازها به مقصد چین

واشنگتن — ایالات شد سومین عمده ایالات متحده حامل برای توقف پروازها به مقصد چین با استناد به خطرات مرتبط با شیوع کروناویروس.

در بیانیه ای که جمعه بعد از ظهر هواپیمایی گفت که آن را به حالت تعلیق در تمام عملیات های بین hub شهرستانها در پکن چنگدو و شانگهای آغاز Feb. 6.

تا پس از آن شرکت هواپیمایی را ادامه خواهد داد به کار را انتخاب کنید و پرواز برای اطمینان از ایالات متحده خود را مبتنی بر کارکنان و مشتریان قادر به بازگشت به خانه. این شرکت هواپیمایی همچنان عامل یک پرواز روزانه بین سان فرانسیسکو و هنگ کنگ است.

ایران را به کار گیرند آن آخرین پرواز از چین به ایالات متحده در فوریه. 5. آخرین پرواز از آمریکا به چین خواهد بود 4 فوریه. شرکت هواپیمایی گفت: این انتظار به سر سرویس مارس 28 اما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت.

روز جمعه دلتا و آمریکا اعلام کرد که نمی خواهد دیگر ارائه خدمات به چین است. آمریکا شروع تعلیق پروازهای روز جمعه; دلتا گفت: آن را به توقف پروازها در اوایل فوریه. بسیاری از حمل بین المللی از جمله بریتیش ایرویز هوایی فرانسه, شیر هوا و لوفت هانزا گروه قبلا اعلام کرده بودند لغو پروازها به مقصد چین است.

هر سه آمریکایی حامل قبلا گفتند که کاهش تعداد پروازها به مقصد چین اما در روز جمعه آنها گفت: وزارت امور خارجه ایالات متحده تصمیم به افزایش آن به چین سفر مشورتی به سطح 4 که بالاترین سطح از احتیاط آنها را وادار به انصراف از خدمات در دسترس نباشد.

“مثل همیشه ایمنی از مشتریان و کارکنان بالاترین اولویت ما است و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت آن را به عنوان توسعه” ایران در بیانیه ای گفت.

توسط: لری Aratani

1:22 PM: ایالات متحده حکم قرنطینه برای 195 evacuees از ووهان

واشنگتن — مقامات بهداشتی آمریکا روز جمعه اعمال قرنطینه فدرال برای 195 evacuees که وارد از ووهان این هفته در یک پایگاه نظامی در کالیفرنیا وجود نگرانی در مورد شیوع کروناویروس در چین است.

مقامات ایالات متحده گفت: قرنطینه قدرت به ندرت استفاده می شود در ایالات متحده را محدود مسافران جنبش برای 14 روز پس از آنها به سمت چپ ووهان زیرا مقامات می خواهید برای ادامه نظارت بر آنها نشانه هایی از بیماری و نشانه های این ویروس است که بیمار نزدیک به 10 ، 000 نفر کشته و بیش از 200 نفر در چین است.

اکثر موارد در چین, اما شیوع گسترش به بیش از یک دوجین از کشورها از جمله ایالات متحده است که شش مورد تأیید. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس جهانی پنج شنبه.

نانسی r. schultze ، یک مقام ارشد در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که نظارت بر آمریکا coronavirus پاسخ گفت: مقامات اعمال قرنطینه به دلیل موارد جدید در چین را نیز به طور چشمگیری در طول هفته گذشته. او در گزارش ذکر شده است که گسترش ویروس از فرد به فرد و گاهی اوقات حتی قبل از اینکه فرد آلوده علائم نشان می دهد. این ویروس از طریق قطرات تنفسی مانند سرفه و عطسه.

“اگر ما را قوی اقدامات در حال حاضر ما ممکن است قادر به بلانت تاثیر این ویروس در ایالات متحده,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران جمعه. “ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی را انتخاب کنید.”

او افزود: “ما در حال آماده سازی به عنوان اگر غیر از این بود بعد از همه گیر اما ما امیدواریم که که نمی خواهد در این مورد است.”

ورودی پروازهای تجاری از چین قرار داده نشده تحت قرنطینه و r. schultze ، گفت که به دلیل ظهور شواهد از میزان و دامنه این بیماری همه گیر در چین و این واقعیت است که مسافران بودند که به طور مستقیم از کانون شیوع. او گفت که آژانس هنوز تعیین چه اقداماتی را برای مسافران خواهد شد که تخلیه توسط وزارت امور خارجه از ووهان آن آغاز خواهد شد در فوریه. 3.

تست های آزمایشگاهی از مسافران برگزار شد در پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا هنوز کامل نشده است اما r. schultze ، تاکید کرد که حتی یک نتیجه منفی خواهد حکومت نه از احتمال که آنها را به زودی مریض است.

“حتی اگر غربالگری اولیه آزمون می آید و منفی از CDC آزمایشگاه آن را تضمین نمی کند آنها را نمی مریض” r. schultze ، گفت:. “لطفا به یاد داشته باشید ما اعتقاد به یک نتیجه منفی در این تست به معنای کسی است که از خطر است.”

برای مثال یک فرد ممکن است asymptomatically انکوبه ویروس و ممکن است تشخیص داده نمی شود.

متحده نیز باید از این قدرت برای تحمیل قرنطينه اما مقامات فدرال شده است استفاده می شود در بیش از 50 سال است. آخرین استفاده از چنین بود که در دهه 1960 به دلیل مشکوک به آبله, مقامات گفت. فدرال قرنطینه استفاده می شود برای محدود کردن جنبش از افرادی که در معرض یک بیماری مسری و جلوگیری از آنها را از گسترش به دولت دیگر و یا خارج از کشور.

کسانی که تحت قرنطینه مورد نیاز خواهد بود برای باقی می ماند در پایگاه نیروی هوایی. وجود دارد هیچ تهدیدی برای ساکنان محلی است. مسافران دریافت خواهد کرد به طور منظم دما کنترل و مراقبت های پزشکی در اولین شروع علائم.

او همچنین هشدار داد در برابر ترس و نژاد پرستی. “فراموش نمی کنیم که هر کسی که از تبار آسیایی که آنها این کوروناویروس” او گفت:. “وجود 4 میلیون آمریکایی چینی در این کشور است.”

توسط: لنا H. خورشید

1:17 PM: وزارت دفاع مسائل coronavirus دستورالعمل به پرسنل

واشنگتن — وزارت دفاع ایالات متحده با صدور دستورالعمل برای پرسنل در جمعه تخمگذار توصیه برای کاهش خطر بالقوه پیمانکاری رمان coronavirus.

“وزارت دفاع همچنان به همکاری نزدیک با ما بین همکاران به عنوان ما به نظارت بر وضعیت و حفاظت از خدمات ما و اعضای خانواده های آنان است که بالاترین اولویت” وزیر دفاع Mark T. Esper در بیانیه ای گفت.

دستورالعمل ها را دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه های کلی برای اجتناب از ویروس ها مانند شستن دست حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون و به اجتناب از تماس نزدیک با کسی که بیمار است. این دستورالعمل همچنین به تاخیر CDC توصیه چه کسی احساس می کند که بیمار پس از بازگشت از چین در سال گذشته 14 روز و یا در آینده در تماس نزدیک با کسی که با رمان coronavirus باید ادامه دهید.

توسط: مریم برگر

12:53 PM: داو فرو بیش از 500 امتیاز

واشنگتن — میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 500 امتیاز جمعه به عنوان سرمایه گذاران از ترس گسترش coronavirus آورده است که چین متوقف خواهد غرفه رشد جهانی.

چین بازارهای در حال بسته برای تمدید تعطیلات اما هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 0.7 درصد است. اروپا را معیار Stoxx 600 شاخص پایین 0.4 درصد در ظهر تجاری و بریتانیا FTSE 100 بود خاموش 0.7 درصد در مدتها در انتظار رسمی بعد از Brexit.

التهاب طلیعه بازارهای ایالات متحده’ بدترین هفته از معاملات در سال 2020 ناامید کننده برای پایان دادن به آنچه که در غیر این صورت بوده است قوی ژانویه آورده است که داو در فاصله قابل توجه از 30,000. داو غرق 450 امتیاز جمعه پس از روز شنبه را آخرین لحظه بازیابی به هر سه های عمده خود بزرگترین روزانه دوباره بجای اول برگشتن از ماه اکتبر با توجه به داو جونز در بازار داده است. استاندارد & ضعیف است 500 پایین بود 1.2 درصد در ظهر. فناوری لادن نزدک شد توسط 1 درصد است.

بیشتر بخوانید: “داو فرو بیش از 500 امتیاز در کاهش رشد coronavirus نگرانی”

توسط: Taylor Telford و توماس هیت

12:33 PM: کاخ سفید با توجه به سخت تر چین محدودیت های مسافرتی

واشنگتن — کاخ سفید اعلام می تواند حتی سخت تر محدودیتهای سفر به و از چین به عنوان به زودی به عنوان جمعه در پاسخ به تهدید در حال رشد مطرح شده توسط coronavirus سه مقام ارشد دولت افغانستان ،

محدودیت های و یا حتی یک ممنوعیت آشکار در تمام چین سفر می مختلفه و گسترش فردی اطلاعیه که چندین شرکت هواپیمایی در حال حاضر ساخته شده است. تعدادی از نمایندگان مجلس شده اند فشار کاخ سفید به اعلام بلافاصله.

http://www.washingtonpost.com/video/politics/trump-says-us-is-working-with-china-on-coronavirus/2020/01/30/f2cd7f18-d722-48e1-9a78-93d559caaf8e_video.html

اعلام این خبر توسط رئیس جمهور تهمت می تواند به عنوان به زودی به عنوان بعد از ظهر جمعه, مقامات گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به فاش داخلی مذاکرات. این مقامات تاکید کرد که هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده بود که محدود کردن سفر یکی در میان گزینه های مورد نظر برای چگونه به پاسخ.

بیشتر بخوانید: “مغلوب ساختن پیشی جستن وزن تنگ تر چین محدودیت های مسافرتی در پاسخ به کروناویروس”

توسط: اریکا ورنر Yasmeen ابوطالب و جف استین

12:21 PM: d. C. منطقه آماده است coronavirus موارد

واشنگتن نگران است که علائم خود را شبیه به کسانی که آنها را دیده ام در اخبار بیماران باید جریان به منطقه بیمارستان ها و مراکز درمانی این هفته بدانم که آیا آنها قرارداد مرگبار coronavirus پخش از طریق چین و در سراسر جهان است.

اما مقامات بهداشت عمومی می گویند خطر از ساکنان در سی منطقه ابتلا به ویروس — اعلام اورژانس بهداشت جهانی سازمان بهداشت جهانی — پایین باقی مانده است.

به عنوان coronavirus شیوع و نگرانی در ایالات متحده افزایش می یابد و پزشکان در منطقه در حال نصب و راه دفاع در برابر ویروس در دو جبهه.

این اولین بار است که در مراکز پزشکی و بیمارستان ها که در آن پزشکان در حال اجرا دریل و بررسی پروتکل های که در حال انجام مقدمات برای گرفتن عفونت ممکن است. دوم این است که در عرصه افکار عمومی که در آن پزشکان می گویند در حال رشد coronavirus اضطراب بهتر خواهد بود به سمت کارگردانی می گویند شایع آنفولانزا.

“هر کس به نظر می رسد که آنفولانزا نمی coronavirus” گفت: Craig DeAtley مدیر موسسه بهداشت عمومی اورژانس آمادگی در MedStar واشنگتن بیمارستان مرکز. “این مهم است برای قرار دادن به این متن: ما در میانه فصل آنفولانزا و آنفولانزا آیا آن را یک سویه یا یک B فشار و یا آنچه تا به بیمار بیشتر و هزاران نفر کشته و بیش از coronavirus است.”

ادامه مطلب در اینجا: “به عنوان سی منطقه در انتظار نتایج در سه ممکن است coronavirus موارد پزشکان می گویند که آنها آماده هستند”

توسط: Marissa J. Lang

11:47 AM: آمریکا و دلتا را توقف همه پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین

علامت Schiefelbein

AP

مسافران با پوشیدن ماسک صورت خط به بررسی در خطوط هوایی آمریکا پرواز به لس آنجلس در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در روز پنج شنبه.

واشنگتن — ایالات متحده از حمل و گفت: آنها را به توقف همه پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است.

خطوط هوایی آمریکا گفت: آن را به حالت تعلیق پروازهای آغاز جمعه. در ضمن Delta Air Lines گفت: آن را به توقف پروازها در اوایل فوریه.

هر دو شرکت های هواپیمایی قبلا اعلام کردند که با کاهش تعداد پروازهای اما ادامه خواهد داد به ارائه خدمات است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/major-airlines-stop-flying-to-china-as-coronavirus-spreads/2020/01/29/09833048-d8c9-4c1c-a775-74be6e090ee6_video.html

در انتشار اخبار اعلام تغییر دلتا گفت: این امر کار پرواز از طریق Feb. 5 برای اطمینان از مشتریان که می خواهند به ترک چین باید گزینه برای انجام این کار است. هواپیمایی گذشته چین محدود پرواز را ترک ایالات متحده در فوریه. 3. پرواز باقی خواهد ماند معلق از طریق آوریل 30.

آمریکا با اشاره به وزارت امور خارجه خود را افزایش چین سفر مشورتی به سطح 4 به عنوان یک دلیل برای تصمیم گیری آن است. آن گفت: پروازهای باقی خواهد ماند معلق از طریق مارس 28 اما مقامات ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت.

توسط: لری Aratani

11:28 AM: پنج بیماری های دیگر است که از طریق سفر در دهه های اخیر

مدتها قبل از coronavirus جنبش مردم گسترش بیماری است. تعداد افراد آلوده به ویروس در سرزمین اصلی چین افزایش یافته است بالاتر از شیوع بیماری سارس در سال 2003 است.

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/how-the-new-coronavirus-compares-to-ebola-zika-and-sars/2020/01/23/9bb53df1-fa6d-4307-ba8f-1cbb55998f24_video.html

با سفر بان کی مون در اثر کامل از ووهان, آن را به ارزش یک نگاه جهانی در پاسخ به مشابه شیوع بیماری و پس از آن بسیج منابع در دهه های اخیر. در اینجا چند که باعث اقدام جهانی از دانشمندان و دولت ها است.

توسط: درو جونز

10:46 AM: کروز, Buchanan تماس برای چین سفر بان کی مون

Jabin Botsford

واشنگتن پست

سناتور. تد کروز به نام در ایالات متحده به موضوع ممنوعیت در برابر مسافران آینده از چین است.

واشنگتن — دو نفر از اعضای کنگره خواسته است که ایالات متحده به موضوع ممنوعیت سفر و پرواز تعلیق جهانی به وحشت بیش از شیوع کروناویروس در چین عمیق تر.

سناتور. تد کروز (R-Tex.), که رئیس کمیته فرعی در حمل و نقل هوایی و فضایی خواست کاخ سفید روز جمعه برای اجرای ممنوعیت سفر به و از چین و همچنین برای قرار دادن در محل دقیق تر نمایش در ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.

“با توجه به شدت از coronavirus در چین و گسترش سریع آن در سراسر منطقه و همچنین نصب عمومی, ترس, آن ضروری است که این بیماری موجود است” کروز در بیانیه ای گفت. “دولت باید هر احتیاط در جلوگیری از موارد اضافی از ورود به ایالات متحده از جمله به طور موقت توقف پروازها به مقصد و از چین و اجرای اضافی نمایش در تمام ایالات متحده فرودگاه.”

تشکر. Vern Buchanan (R-Fla.) در روز جمعه نیز نامیده می شود در دولت به منظور سفر مشابه محدودیت ها گفت: در بیانیه ای که “محدود کردن مسافران از چین یک پاسخ مناسب به این تهدید در حال رشد.”

ایالات متحده کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرده اند که خطر شیوع این را دوست دارد دیده می شود در چین اتفاق می افتد در اینجا باقی می ماند بسیار کم است. در مقابل مردم در امریکا به مراتب بیشتر احتمال دارد به قرارداد و یا مرگ از آنفولانزا. مقامات بهداشت عمومی توصیه شیوه های اساسی مانند شستن دست و گرفتن واکسن آنفولانزا برای کاهش احتمال ابتلا به آنفولانزا.

توسط: مریم برگر

10:40 AM: چینی هواپیماهای بدون سرنشین سرزنش مردم برای پوشیدن ماسک صورت

واشنگتن — اگر شما در چین و راه رفتن در اطراف بدون ماسک صورت آماده به بدحجابی — با لودگی میکنند discourteous هواپیماهای بدون سرنشین.

نسخه به زبان انگلیسی جهانی بار یک روزنامه تحت کنترل حزب حاکم کمونیست منتشر شد فیلم در توییتر در روز جمعه بی امان هواپیماهای بدون سرنشین خواستار عزل دستورالعمل حذف آنها به عنوان شناور بالای مردم سرپیچی سلامت پروتکل های میان شیوع.

“بله خاله این هواپیماهای بدون سرنشین با شما صحبت” صدای رونق بیش از سالمند زن چینی با توجه به جهانی بار به زبان انگلیسی ترجمه. “شما نباید در مورد راه رفتن بدون پوشیدن ماسک.”

“بله شما بهتر است به خانه برگشت و فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را” آن تماس به او را دوباره به عنوان او شروع به راه رفتن به دور.

اما هواپیماهای بدون سرنشین انجام می شود.

“شما ببینید ما شده ایم از گفتن مردم به ماندن در خانه اما شما هنوز هم سرگردان خارج” می افزاید: پس این زن را به عنوان او با عجله پایین جاده خاکی گاهی اجمالی به بالا در این دستگاه در آسمان است. “در حال حاضر هواپیماهای بدون سرنشین در حال تماشای شما.”

هواپیماهای بدون سرنشین حرکت می کند به آن هدف بعدی: یک مرد بدون صورت, ماسک, کار در یک سبد در برف. تماس های صوتی را به او پرسیدن که چرا او مشغول به کار در خارج. “چرا شما همیشه بیا بیرون ؟” آن را می پرسد. “شما می توانید مرتب سازی بر این در چند روز.” او grins در دستگاه اما هواپیماهای بدون سرنشین است و نه شوخی. “نمی خنده” صدا می گوید. “در حال حاضر در سبد خرید خود را و بلافاصله به خانه.”

در برخی از مراکز شهرستان های هواپیماهای بدون سرنشین است و همچنین فراخوانی به مردم به ماندن در داخل تکرار است که چین در “غیر معمول ،

“Coronavirus بسیار جدی” هواپیماهای بدون سرنشین می گوید یک پسر جوان در راه رفتن به تنهایی. “اجرا کنید!” او sprints پایین خیابان به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین صحبت می کند دوباره. “نمی آیند در خارج” را به آن می افزاید. “در خانه ماندن است و کمک به جامعه.”

توسط: Siobhán O’grady

10:25 AM: عمده آفریقایی حامل لغو پروازهای; میانمار تبدیل چین جنوبی هواپیما دور

پاتریک Ngugi

AP

مسافران پس از رسیدن از یک هواپیمایی جنوبی چین پرواز از چانگشا در چین در حال غربالگری برای coronavirus هنگام ورود خود را در Jomo فرودگاه بین المللی کنیاتا در نایروبی در Jan. 29.

واشنگتن — در روز جمعه دو آفریقایی حامل کنیا ایرویز و RwandAir گفت: آنها تعلیق تمام پروازها به مقصد و از چین نگرانی که مسافران می تواند حامل ویروس.

شده اند وجود دارد هیچ موردی از این ویروس در آفریقا با وجود پروازهای منظم بین عمده آفریقایی و چینی کسب و کار مراکز. کنیا ایرویز به طور معمول مگس به گوانگژو هر روز با یک توقفگاه بین راه در بانکوک. ساق پا ابتدا از آن سفر را ادامه خواهد داد به عنوان معمول است. RwandAir به طور معمول مگس به گوانگجو سه بار در هفته. در اوایل این هفته, هوا, تانزانیا به تعویق افتاد برنامه های آینده برای راه اندازی پروازهای جدید به طور منظم به چین است.

دیگر مسیرهای پرواز را نیز مختل شده است.

روز جمعه میانمار مجبور تقریبا همه مسافران در چین جنوبی پرواز که سرچشمه در گوانگژو به نوبه خود بازگشت و پس از یک مسافر در هیئت مدیره شروع نمایش علائم شبیه به کسانی که از coronavirus. مسافر متحرك در یانگون و در حال درمان در بیمارستان وجود دارد.

دو میانمار شهروندان که در هیئت مدیره پرواز بودند اجازه ورود به این کشور اما جدا خواهد شد و به مدت دو هفته. هر کس دیگری پرواز را به چین اگر چه هیچ یک از آنها را نمایش علائم و آن را بلافاصله روشن نیست که آیا مسافری که شد بیمار آلوده شده با کوروناویروس.

توسط: Siobhán O’grady

10:24 AM: چین وزارت امور خارجه انتقاد آمریکا برای محدودیت های مسافرتی, ‘غیر دوستانه نظرات’

Kevin Frayer

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پلیس چین پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها نگهبانی در یک جاده اصلی در پکن در ژانویه. 31.

واشنگتن — چین وزارت امور خارجه انتقاد کرده است مقامات ایالات متحده برای ساخت “غیر دوستانه نظرات” در طول شیوع کروناویروس نشان می دهد که برخی از آمریکایی ها شد, اظهارات که “نه واقعی و نه مناسب است.”

در زبان انگلیسی پیام در توییتر سخنگوی وزارت مالیه همچنین با انتقاد آمریکا هشدار, سفر به چین است. “در بی اعتنایی که توصیه در برابر محدودیت های مسافرتی آمریکا رفت مقابل راه” حساب گفت. “کجاست آن همدلی?”

ایالات متحده صادر کرده است یک سفر مشورتی اصرار آمریکایی ها به دیدار از چین و تجارت وزیر ویلبر راس صحبت کردن در فاکس کسب و کار در روز پنج شنبه گفت: coronavirus می تواند “راهنما” را برای ایالات متحده به دلیل شرکت خواهد بود عملیات حرکت به دور از مناطق آسیب دیده.

توسط: آدم تیلور

10:12 AM: چین برای بازگرداندن ووهان ساکنان با استناد به ‘مشکلات عملی که آنها مواجه می شوند در خارج از کشور

واشنگتن — مقامات چینی در حال آماده سازی برای بازگرداندن شهروندان از ووهان که به تازگی از سفر خارج از چین به دلیل “مشکلات عملی به تازگی مواجه می شوند” خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

وزارت گفت که مقامات در حال برنامه ریزی برای پرواز چارتر و بازگرداندن ساکنان از هوبئی استان که در سمت چپ قبل از سفر از محدودیت های قرار داده بودند در محل “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مقامات چینی قرار داده شده اند برخی از 50 میلیون نفر در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان تحت قرنطینه در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. با اینحال مقامات گفت: برخی از 5 میلیون نفر سفر از منطقه قبل از محدودیت های اعمال شده اما پس از این بیماری در حال حاضر آغاز شده ،

به عنوان ویروس رسیده است دیگر کشورهای بین المللی هوایی را لغو و یا کاهش پروازها به مقصد چین در حالی که برخی از کشورهای همسایه مانند روسیه و کره شمالی باید مهر و موم کردن مرزها و یا ورود محدود از چین است. که در نوبه خود ساخته شده است آن را سخت تر برای مردم چین در خارج از کشور به بازگشت.

این ویروس نیز به راه انداخته جهانی موجی از ترس و عدم اطمینان و حوادث نژادپرستی و بیگانه ستیزی نسبت به مردم چین است. دانش آموزان چینی و گردشگران خارج از کشور حوادث گزارش شده بودن اجازه ورود به موسسات و scapegoated به عنوان ناقل این بیماری فقط به دلیل ملیت خود را.

توسط: مریم برگر

10:03 AM: بازارهای جهانی غرق در coronavirus نگرانی

واشنگتن — جهانی سهام غرق جمعه به عنوان سرمایه گذاران مواجه کند شدن رشد اقتصادی در ایالات متحده و اروپا که می تواند مرکب از شیوع کروناویروس مجبور است که چین و اقتصاد قدرتمند به مستند.

ویروس کشنده ارائه یک تهدید برای اقتصاد جهانی, به عنوان آن را فلج چین نیروی کار و dampens قدرتمند خود در صنعت ساخت در حالی که مجبور جهانی شرکت های با ریشه در این کشور به توقف عملیات و به دنبال راه هایی برای تغییر جهت زنجیره تامین. از منظر اقتصادی به شیوع زمان است به خصوص مجازات کشیدن پایین چشم انداز رشد و نیش را از درآمد شرکت ها فقط زمانی که سرمایه گذاران امیدوار بودند که برای افزایش پس از آتش بس در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

“شرکت در حال اقدام قاطع بیش از قرار گرفتن در معرض خود را به چین مانند لغو پروازها بسته شدن فروشگاه ها و بستن کارخانه” Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل نوشت: پنجشنبه در یادداشتی به سرمایه گذاران است. “این است که در حال حاضر روشن است که درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از coronavirus و ما هنوز هم نمی دانم زمانی که بهداشت حادثه را شامل می شود.”

چین بازارهای در حال بسته برای تمدید تعطیلات اما هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 0.7 درصد است. اروپا را معیار Stoxx 600 شاخص پایین 0.4 درصد در ظهر تجاری و بریتانیا FTSE 100 بود خاموش 0.7 درصد در مدتها در انتظار رسمی بعد از Brexit.

ادامه مطلب در اینجا: “در بازارهای جهانی غرق در کاهش رشد coronavirus نگرانی”

توسط: Taylor تلفرد

9:48 AM: کره شمالی در حال حاضر جدا شده طول می کشد و بیشتر اقدامات به مهر و موم خود را از شیوع

AP

کره شمالی وزارت بهداشت مدیر Kim Dong Gun, مذاکرات در مورد این کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در وزارت بهداشت در پیونگ یانگ در Jan. 30.

سئول — کره شمالی در نظر گرفتن تمام اقدامات برای مهر و موم خود را از جهان خارج به عنوان coronavirus گسترش به مناطق نزدیک مرز با چین است.

کره شمالی گزارش نشده هر مورد عفونت کروناویروس اما نمرات از موارد تایید شده اند در استان های لیائونینگ و تلويزيون است که مرز جدا شده ملت است.

رسمی کره شمالی, پارتی, روزانه, روزنامه, Rodong Sinmun فرار یک داستان جمعه با عنوان “یک قدرت بزرگ برای جلوگیری از رمان coronavirus.” داستان ذکر شده در این کشور رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد خواستار تحولی در مراقبت های بهداشتی برای کره شمالی مردم است. Rodong Sinmun تاکید کرد “بسیار مهم وظایف” از کره شمالی مقامات “به طور کامل مسدود رمان coronavirus از ورود به کشور ما است.”

کره شمالی اعلام کرد که هوایی و قطار در مسیرهای بین کره شمالی و چین به طور موقت به حالت تعلیق از روز شنبه با توجه به مشاوره های مسافرتی صادر پنج شنبه توسط دولت بریتانیا و سفارت هند در کره شمالی. سفر مشاوره گفت: همه اتباع خارجی وارد کره شمالی از چین یا از روسیه و پس از تصویب از طریق چین خواهد بود قرنطینه به مدت یک ماه.

شمالی و کره جنوبی توافق کرده اند که به طور موقت تعطیل مشترک دفتر رابط در شهر مرزی کائسونگ در یک حرکت برای دفع هر گونه گسترش بیشتر ویروس. سئول وحدت وزارت روز جمعه گفت که یک خط تلفن باز شده است برای حمل بر روی رابط تلاش بین دو کره.

از طریق خط تلفن, کره شمالی اعلام کرده است در جنوب است که آن را به تعویق انداخته است برنامه ای برای تخریب کره جنوبی امکانات در آن کوه Kumgang رفت و آمد مکرر برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

توسط: Min Joo Kim

9:40 AM: هند ممنوعیت صادرات ماسک صورت سرسختانه اتباع

Ajit Solanki

AP

مسلمانان هند پوشیدن ماسک در طول یک ویژه نماز در یک مسجد در احمدآباد هند در ژانویه. 31.

دهلی نو — هند تجارت وزارت ممنوع صادرات تجهیزات حفاظت شخصی از جمله N95 ماسک و لباس محافظ در جهت صادر جمعه.

این حرکت به دنبال افزایش تقاضا برای این محصولات به عنوان موارد coronavirus به 22 کشور در خارج از سرزمین اصلی چین است. هندی مقامات تایید کرده اند یکی coronavirus مورد در جنوب ایالت کرالا است.

هند نیز با یک لیست در حال رشد از کشورهای تخلیه اتباع چین به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در کشور است. یک پرواز از ووهان حمل بیش از 350 نفر از آنها دانش آموزان برنامه ریزی شده است برای زمین در دهلی نو در اوایل صبح روز شنبه به وقت محلی. مسافران ورودی را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در Manesar, 55 مایل در خارج از پایتخت آن دهلی نو است.

دو اردوگاه شده اند تا این کشور را از نیروهای مسلح که به مدیریت این امکانات همراه با وزارت بهداشت. کسانی که نشان دادن علائم کروناویروس خواهد شد معطوف به یک بیمارستان برای درمان است.

توسط: Niha Masih

9:35 AM: خطر عفونت باقی مانده بسیار کم در بریتانیا افسر ارشد پزشکی می گوید:

واشنگتن — پس از پادشاهی متحده تایید آن دو مورد اول از coronavirus جمعه کشور افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin گفت که خطر عفونت وجود دارد باقی مانده کم اما این شانس را از چین از از دست دادن کنترل این بیماری همه گیر بود نگرانی اصلی خود را.

“خطر ناشی از این وضعیت در چین از کنترل خارج رفتن با وجود بهترین تلاش های دولت چین و بیشتر به طور گسترده ای” Ersin گفت. “به طوری که چیزی است که ما در حال برنامه ریزی است که در خطر است.”

مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان دست و پنجه نرم چگونه به نگه داشتن مردم به طور مستمر مورد شیوع در حالی که در همان زمان نه stoking بی هراس. تا کنون این بیماری و مرگ و میر ناشی از آن باقی مانده محور در چین که در آن مقامات در ابتدا نمی به اشتراک گذاری اخبار در مورد ظهور ویروس جدید که به تبع آن ساخته شده آن را سخت تر برای کنترل به عنوان به طور بالقوه آلوده به جمعیت ادامه داد: برای حرکت در اطراف.

در مقابل کشورهایی مانند انگلستان را در محل قرار داده پیشگیرانه غربالگری و تست روش برای بالا خطر مسافران تکنیک های که مقامات بهداشت عمومی می گویند به طور چشمگیری می تواند به کاهش خطر شیوع.

توسط: مریم برگر

9:34 AM: آلمان تایید می کند فرزند بیمار به ویروس

برلین — تعداد coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته و به شش جمعه به عنوان مقامات تایید کرد که فرزند یک بیمار در بایرن تشخیص داده شده بود.

تمام پنج آلوده بزرگسالان کار برای Webasto, یک خودرو, تامین کننده نزدیکی مونیخ. وضعیت آنها پایدار است, مقامات گفت.

33 سال این کشور را تایید کرد coronavirus بیمار جمعه پس از آلوده شدن توسط یک زن کسب و کار بازدید کننده از شانگهای.

او و 33 ساله در یک کارگاه آموزشی در دفاتر از این خودرو عرضه شده است.

مقامات روز سه شنبه گفت که حدود 40 افراد آمده بود به تماس نزدیک با او و چینی بازدید کننده. Webasto به طور موقت بسته شده و مقر آن در نزدیکی مونیخ در روز چهارشنبه.

توسط: ریک Noack

8:41 AM: ایتالیا در مجموعه شش ماه وضعیت اضطراری

رم — ایتالیا گفت: آن ها اعمال خواهد شد در شش ماه وضعیت اضطراری به این کشور را تایید کرد آن دو مورد اول از coronavirus.

اعلامیه — مجموعه ای به طور رسمی اعلام کرد بعد جمعه — خواهد تا بودجه و منابع با هدف جلوگیری از گسترش ویروس.

ایتالیایی حرکت آمد و در پاسخ به کسانی که اعلام یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” که نیاز کشور به سطح شیب دار تا بحران خود را پاسخ.

“در نور که اضطراری بین المللی ما فعال همه احتیاطی ابزارهای قانونی مجاز کشور ما در این گونه موارد فقط در سال 2003 با سارس شیوع” ایتالیایی وزیر بهداشت روبرتو Speranza در بیانیه ای گفت.

ایتالیا نیز به حالت تعلیق “همه هواپیما اتصالات بین ایتالیا و چین تا اطلاع ثانوی” با توجه به بیانیه ایتالیایی در سازمان هواپیمایی کشوری.

متحده اضطراری اعلام نسبتا غالبا در ایتالیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی. مشابه اضطراری اعلام شد در ونیز در ماه نوامبر هنگامی که سیل فرا گرفته شهرستان.

حتی اگر هر دو در فرانسه و آلمان گزارش داده اند که بیشتر coronavirus موارد از ایتالیا نه گامهای قابل مقایسه با ایتالیا اعلام شده است.

توسط: Stefano Pitrelli و ریک Noack

8:10 AM: اول coronavirus موارد تایید شده در روسیه

مسکو — دو coronavirus موارد در روسیه ثبت شده اند معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova به خبرنگاران گفت: جمعه. هر دو در حال شهروندان چینی, او گفت:.

یک مورد در است روسیه را در شرق دور Transbaikal خاک یک منطقه که در مرز چین در حالی که دیگر در Tyumen منطقه حدود 1,300 مایلی شرق مسکو.

Golikova همچنین اعلام کرد که بسیاری از پروازها به مقصد و از چین شده است به حالت تعلیق درآمد. استثنا هستند Aeroflot به طور منظم در مسیرهای پکن و شانگهای و هنگ کنگ و گوانگژو چین و هواپیمایی پرواز به مسکو Sheremetyevo. سایر اقدامات پیشگیرانه شامل اعمال سختگیرانه تر عبور از مرز محدودیت برای کسانی که سفر از مغولستان.

روسیه در حال حاضر بسته تمام آن از 2600 مایل مرز با چین بیش از نگرانی از شیوع کروناویروس و کشور را از مشورتی جمعه برای شهروندان برای جلوگیری از بوسیدن و به معنای واقعی کلمه اجازه موهای خود را به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Rospotrebnadzor روسیه سلامت مصرف کننده تنظیم کننده پیشنهاد کرد که مردم خودداری از نمایش محبت از جمله دست دادن و امن موهای خود را برای محدود کردن تماس با صورت. همچنین به مردم توصیه کرد به لمس نرده یا دستگیره های درب با دست خالی.

Golikova گفت: تصمیم گیری در اگر برای به تعویق انداختن سرمایه گذاری فروم در دریای سیاه رفت و آمد مکرر شهر سوچی نگرانی از شیوع کروناویروس ساخته خواهد شد در روز دوشنبه. روسیه سرمایه گذاری فروم برنامه ریزی شده است برای Feb. 12 و یک استدلال برای هل دادن آن را به عقب بزرگ هیئت چینی بود که با توجه به حضور است. روسیه و چین را $110 میلیارد دلار تجارت در سال گذشته است.

توسط: ایزابل Khurshudyan

8:09 AM: ژاپن برای تشدید محدودیت در اتباع چینی آبه می گوید:

توکیو — ژاپن شینزو آبه روز جمعه گفت دولت او خواهد نوار خارجی از ورود به کشور در صورتی که در ویروس-آمار چینی شهر در دو هفته گذشته و همچنین حذف هر گونه ملی چینی که گذرنامه صادر شده توسط دولت استانی از هوبئی گزارش های رسانه ها گفت.

دفتر نخست وزیر گفت: طرح تشدید کنترل مهاجرت خواهد بود رسما اعلام کرد در نیمه شب ژاپن زمان. در بیانیه ای اعلام کرد: “این آبه گفت: در خصوص تشکیل کارگروه مقابله با بحران برای اجرای اقدامات است که “مردم با این ویروس آلوده خواهد شد را تکذیب کرد ورود به ژاپن است.” آبه افزود که مهاجرت کنترل باید تقویت شود حتی زمانی که حضور عفونت را نمی توان تایید کرد. شاخص Nikkei و NHK هر دو گزارش جزئیات طرح جدید.

سنگاپور در روز جمعه ممنوع همه اتباع چینی از ورود یا ترانزیت از طریق شهرستان-دولت به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از مسافران که در سرزمین اصلی چین در دو هفته گذشته.

توسط: Simon Denyer

7:45 AM: چین رد بهداشت عمومی رسمی

دلار هنگ کنگ — آگاه از خطر سیاسی چین را رد کرد یک مقام بهداشتی — او خروج به اطلاع عموم توسط دولت رابط در نادر رسما تحریم نشان از پاسخگویی. تنگ Zhihong بهداشت کمیسیون رئیس هوانگگنگ شهر در هوبئی استان با دومین شماره از موارد پس از ووهان شد در مصاحبه با یک شبکه دولتی و خرابکاری پاسخ او در پاسخ به بحران است. او نمی تواند دولت تعدادی از دسترس تخت های هتل در شهر خود و نه ظرفیت خود را به آزمون برای ویروس.

پس از این کلیپ مشاهده شد برخی از 40 میلیون بار تنگ اخراج شد در روز پنج شنبه شب تبدیل شدن به اولین مقام چینی به از دست دادن کار خود را در طول بحران. او حذف شد در زبان انگلیسی توسط حزب کمونیست جهانی روزنامه تایمز که توصیف او به عنوان “bumbling.”

توسط: Shibani Mahtani

7:30 AM: اولین مورد تایید شده در بریتانیا اضافه کردن به گسترش جهانی

هنگ کنگ: شیوع در ضمن همچنان به گسترش است. بریتانیا روز جمعه تایید کرد که دو مورد اول از coronavirus در انگلستان است. “ما شده اند در حال آماده شدن برای انگلستان مورد رمان coronavirus و ما باید قوی کنترل عفونت اقدامات در محل برای پاسخ بلافاصله” افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت.

در کره جنوبی مقامات بهداشتی گزارش دادند که 11 مورد است. در اوایل روز شنبه, 368 کره جنوبی evacuees از ووهان وارد صفحه اصلی در یک دولت-پرواز اجاره. آنها نمایش برای علائم با 18 را به بیمارستان منتقل و بقیه در قرنطینه قرار داده شده.

آلمان و هند که هر یک از موارد تایید شده از coronavirus در حال آماده شدن برای تخلیه شهروندان خود در ووهان با هواپیما. بیش از 350 نام برجسته شد در یک لیست کشیده شده توسط مقامات هندی در حالی که آلمان در حال برنامه ریزی برای بازیابی حدود 100 نفر است.

در جای دیگر مغولستان تمدید بسته شدن آن گذرگاه های مرزی با چین تا 2 مارس و گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا شهروندان چینی به کشور وارد شوند. پاکستان گفت: این توقف پروازها به مقصد و از چین با اثر فوری.

توسط: Shibani Mahtani

7:15 AM: قابل توجه خرید اینترنتی به مسافران چینی در سطح جهان

دلار هنگ کنگ — خرید اینترنتی شده است و قابل توجهی را برای مسافران چینی در سطح جهان است. ده ها تن از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به این کشور و بسیاری از شرکت ها خواسته اند که کارکنان خود را به دور ماندن. از ایتالیا به فیلیپین هتل ها و پورت شده اند و اعراض شهروندان چینی بیش از ترس که آنها ممکن است آلوده.

پاسخ در زمان اتحاد بدل به آشکار نژادپرستی. در فرانسه هشتگ #JeNeSuisPasUnVirus — “I am not a virus” — شروع روند با کسانی که از تبار آسیایی به اشتراک گذاری تجارب خود را از نژاد پرستی پس از یک روزنامه با استفاده از تیتر “وضعیت زرد” برای توصیف شیوع.

رستوران در کره جنوبی قرار داده اند تا نشانه رویگردانی مشتریان چینی. یک دانش آموز در انگلیس نوشت: در نگهبان است که مسافران باید اجتناب از نشستن در کنار او را به دلیل قومیت. و بعد از 7000 نفر برگزار شد در یک کشتی کروز در بندر بیش از ترس های بی اساس که دو نفر از مسافران آن چینی بودند مبتلا به این ویروس مقامات هشدار داده اند نهفته و گسترده نژاد پرستی در برابر جامعه چینی.

توسط: Shibani Mahtani

5:00 AM: وزارت خارجه سفر مشورتی یک ‘شدید’ گام کارشناس هشدار می دهد

دلار هنگ کنگ — وزارت امور خارجه صادر مشاوره سفر اصرار آمریکایی ها به دیدار از چین به بالاترین سطح خود از احتیاط است که در جای خود در برابر تنها تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله عراق و افغانستان و تعداد کسانی که آلوده به ویروس مرگبار کرونا ويروسی در ادامه به افزایش می یابد.

آمریکا, سفر, مشاوره, تحلیلگران می گویند نشان دهنده یک واکنش قوی از واشنگتن در بحبوحه رقابت با پکن و فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای شرکت های آمریکایی برای تغییر تولید در بازگشت به خانه. در این مرحله است که به احتمال زیاد به پیامدهای قابل توجهی برای اقتصاد چین حتی اگر هشدار اجباری نیست برای ایالات متحده مسافران به رعایت.

اما جیمز زیمرمن شریک در پکن از قانون شرکت پرکینز Coie دفتر و رئیس سابق اتاق بازرگانی آمریکا در چین گفت: با توجه به خروج آرایش به وزارت امور خارجه هشدار سفر به نظر می رسد “،”

آن است که “زودرس و گمان و زیاده در بهترین,” او گفت:. “مشورتی روشن است بازتابی از چه ترس و عدم اعتماد می تواند اطلاعات موذی ترکیبی.”

توسط: Shibani Mahtani

foreign@washpost.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im