زنده به روز رسانی: سهام افزایش می یابد به پایان در یک روز از نوسانات بزرگ

عربستان آرامکو قصد دارد برای افزایش عرضه نفت خام به 12.3 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل گزارش رویترز یک شب جمعه, افزایش قیمت جنگ بین انگلستان و روسیه کمک کرد که ارسال های جهانی سهام سقوط در روز دوشنبه.

حرکت خواهد سیل بازارهای نفت بیشتر و بیشتر تهدید شیل تولید و ساخت آن را سخت تر برای اقتصاد داخلی به زخم التیام یابد.

“در حالی که این بازی از مرغ بین ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان خطرناک است برای هر دو مردان به, بازی, بزرگترین بازنده ممکن است ما نفت شیل تولید کنندگان گفت:” اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni تحقیقات خود را در صبح توجه داشته باشید. “که وثیقه آسیب های جذاب می باید به هر دوی آنها.”

قیمت نفت را تجربه کرده یکی از دراماتیک ترین قطره در تاریخ دوشنبه انداختن آنجا که 31 درصد و پاک کردن صدها میلیارد دلار ارزش بازار ایالات متحده در صنعت نفت و گاز. اما بخش نشان داد نشانه هایی از بهبود شنبه با وجود عربستان سعودی در عرضه افزایش برنامه های: نفت خام برنت شد تا نزدیک به 8 درصد به کمی بیش از $37 در هر بشکه رسید.

سهام انرژی که کوبیده در میان روز دوشنبه قیمت جنگ ترس را دیدم همچنین bounced بازگشت در اوایل معاملات. اکسون موبیل شد تا بیش از 7 درصد در premarket تجارت. شورون بود تا 6 درصد و والرو شد تا 2.75 درصد است.

فرانک Verrastro معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: پیش بینی غلط بین عربستان سعودی و روسیه در اتحاد با یکدیگر نه تنها قیمت نفت اما بازارهای مالی جهانی.

برخی از تحلیلگران حتی این باورند که قیمت نفت می تواند به تک رقمی که تلفات نه تنها شیل صنعت نفت را گسترده اثرات آن بر کشورهای تولید کننده است که نمی تواند زنده بماند و بدون سالم در هر بشکه قیمت در $50, $60 یا بالاتر برد.

“غرور و محاسبات غلط می تواند منجر به یک مقدار بزرگتر و نامطلوب اقتصادی اگر آن را تصحیح” Verrastro گفت که آشفتگی در بازارهای نفت گسترده و عمیق است. “بازار نمی مانند عدم قطعیت و این که امروز چه می گذرد.

“خیلی زود این شرکت های نفتی در حال رفتن به به گزارش سه ماهه اول درآمد” Verrastro گفت. “است که می تواند به خطر اندازد برجسته وام های بانکی. پس از آن وجود دارد بیکاری اثرات کامیون و تانکر در حال حرکت به نفت است. قیمت ها در خطوط هوایی هستند اما هیچ یک پرواز است. ما در حال رفتن به نیاز به برخی از سیگنال که روسیه و عربستان سعودی می تواند به حل این قبل از همه چیز بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de