زنده به روز رسانی: سهام آماده به سر و صدا پس از کبودی فروش

این حرکت یک روز پس از بازارهای ایالات متحده حفره حفره بیش از 7 درصد در دو تهدید coronavirus را در ایالات متحده و کاهش قیمت نفت که فوران بین روسیه و عربستان سعودی بیش از اهداف تولید.

“بازارهای در حال تلاش برای به زور یک سیاست پاسخ — از بانک مرکزی و از واشنگتن دی سی یک سبد تهاجمی تر سیاست پولی عمل در حال آمدن است و چه بازارهای پاسخ این سوال بزرگ” به گفته دیوید Bahnsen مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Bahnsen گروه نوشت: در تفسیر شنبه. “بازار خواهد شد چیزی شبیه “صفر محدود” بسیار زود است اما به احتمال زیاد موثر است.”

بازارهای خارج از کشور نیز شاهد یک جهش با ژاپن Nikkei 225 بسته 0.85 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود 1.4 درصد است. بازارهای اروپایی شد افزایش بیش از 3 درصد در ظهر با معیار شاخص Stoxx 600 گرفتن 3.6 درصد بالا ببرد.

قیمت نفت که غرق 25 درصد به پایین ترین سطح تجارت پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس در دوشنبه bounced بازگشت بیش از حد. قیمت نفت خام برنت بین المللی نفت معیار بود تا بیش از 8.5 درصد به تجارت در کمی بیش از $37 در هر بشکه رسید. سهام انرژی که کوبیده در میان روز دوشنبه قیمت جنگ ترس تو را دیدم برخی از بهبود شنبه در اوایل معاملات. اکسون موبیل شد تا بیش از 7 درصد در premarket تجارت. شورون بود تا 6 درصد و والرو شد تا 2.75 درصد است.

شیوع این بیماری همچنان به گسترش در یک کلیپ سریع با بیش از 113,000 موارد در سراسر جهان است. مدیر سازمان بهداشت جهانی به نام تهدید از یک بیماری همه گیر کوروناویروس “بسیار واقعی است.” بیش از 700 موارد تایید شده اند در ایالات متحده با این ویروس در حال حاضر در بیش از 30 کشور و شمارش. 26 آمریکایی کشته شده اند از این ویروس تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im