زنده به روز رسانی: اسپانیا گزارش 2,000 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت; مسافران صورت ساعت تاخیر طولانی مدت در ایالات متحده فرودگاه

Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست با توجه به تحمیل داخلی محدودیت های مسافرتی در حال حاضر به عنوان coronavirus بحران تشدید می کند.

“محدودیت های مسافرتی در داخل کشور شده اند به طور جدی مورد بحث” Fauci گفت: در ABC News “در این هفته است.”

“منظورم این است که آنها بحث شده است, اما نه به طور جدی مورد بحث” او گفت:. “من نمی بینم که در حال حاضر یا در آینده نزدیک. اما به یاد داشته باشید ما بسیار باز در مورد هر آنچه در آن طول می کشد برای حفظ سلامت مردم آمریکا.”

میان تعطیلی مدارس کسب و کار و موسسات در سراسر کشور Fauci گفت: “این رفتن به یک موضوع از شما می دانید چند هفته تا چند ماه” تا زمانی که بحران abates. او اضافه کرد که آن را “ممکن” است که چین است که گام های مهمی برای محدود کردن داخلی گسترش ویروس — ممکن است دیدن یک دوم “تصویری بر روی صفحه رادار” هنگامی که مردم از سرگیری زندگی عادی.

Fauci صحبت “فاکس نیوز یکشنبه” در مورد تلاش های اروپا برای مهار این ویروس توضیح داد که در کشور وجود دارد در حال مبارزه با یک “تشدید فاز” است که آنها را وادار به “بازی گرفتن.”

“ما احساس می کنیم که با نه دقیق کاهش و مهار بدون لزوما کامل مستند ما قادر خواهید بود برای جلوگیری از خودمان را از رسیدن به جایی که متاسفانه در ایتالیا است که در حال حاضر,” او گفت:.

Fauci دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران اشاره کرد که او را “کاملا” اعتماد به نفس است که آن را انجام شده است همه از آن می تواند. هنگامی که مردم می گویند که دولت این است که “زیاده” او اضافه کرد که نشانه خوبی است.

“اگر شما فکر می کنم شما در خط با شیوع بیماری شما در حال حاضر سه هفته پشت سر گذاشت. پس شما رو به تقریبا زیاده کمی به نگه دارید تا با آن” او گفت:.

در طول ABC News ظاهر Fauci وزن در گزارش می دهد که این کشور تنها 13,000 ماسک تصدیق آن “ممکن است به اندازه کافی اگر ما یک وضعیت که در آن ما واقعا در بسیاری از موارد است.”

“مردم نیاز به درک که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است.” “چه ما در حال تلاش برای انجام شده است به مطمئن شوید که آنها نمی تواند به بدترین سناریو. این چیزی است که ما نیاز به انجام است.”

در “فاکس نیوز یکشنبه,” Fauci گفت که “بدترین سناریو” می تواند منجر به سلامت سیستم تبدیل شدن به “غرق شده است.”

“ما می رویم به بدترین سناریو” او گفت:. “من فکر نمی کنم من امید نیست.”

در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” Fauci نیز خواست مسافران بازگشت به ایالات متحده از اروپا به عجله خود را همه در یک بار.

“متاسفانه این چیزی است که ما دوست داریم برای دیدن اما طبیعت انسان طبیعت انسان است,” او گفت:, پاسخ به عکس, مسافران بازگشت از اروپا فراوان در فرودگاه با ضخامت خطوط از مردم snaking تا پله. “شما لازم نیست به عقب بر گردیم در حال حاضر. شما می توانید به سرعت برگشت.”

اگر دولت می تواند به کاهش ازدحام با سهمیه بندی چگونه آمریکایی ها می تواند بازگشت به خانه آن را باید Fauci گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im