زنده به روز رسانی: اسپانیا در حال ظهور به عنوان جدید hot spot; سوم Mar-a-لاگو مهمان آزمون مثبت

AUCKLAND, New Zealand — همه مردم از ورود در نیوزیلند را به منزوی کردن خود برای 14 روز پس از ورود به جز برای کسانی که فرود از نزدیکی اقیانوس آرام جزایر نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز شنبه اعلام کرد.

توصیف “بی سابقه” گام protocol wine studio به خبرنگاران گفت که هر فرد از ورود به کشور از نیمه شب جمعه خواهد بود در معرض قوانین جدید. “ما باید سخت و ما باید زود,” او گفت:. “من هیچ عذر خواهی. این بی سابقه است ،

مردم پس از رسیدن از همه جا به جز جزایر اقیانوس آرام را به منزوی کردن خود در خانه برای دو هفته بدون در نظر گرفتن جایی که آنها می آیند و این که آیا آنها در حال شهروندان یا نه.

علاوه بر protocol wine studio گفت: دولت تحمیل خواهد بود سختگیرانه جدید خروج قوانین برای مردم سفر به جزایر اقیانوس آرام. نیوزیلند بزرگ ساموآیی و تونگایی در جوامع خاص و protocol wine studio گفت که نیوزیلند تا به حال مسئولیت به نگاه پس از مردم وجود دارد. ساموآ دچار ویرانگر اپیدمی سرخک در سال گذشته است.

“این [جدید خروج اقدامات برای اقیانوس آرام] عبارتند از: هیچ سفر برای کسانی که سفر خارج از کشور نیوزیلند در گذشته 14 روز” protocol wine studio گفت. “هیچ سفر برای بستن و یا گاه به گاه تماس با یک مورد تایید شده. هیچ سفر برای هر کسی است که علامت و تشخیص سلامت از جمله دما را بررسی میکند.”

در ضمن نیوزیلند ممنوع اعلام کرده است کشتی های کروز از ورود به کشور حداقل تا ژوئن 30, اما protocol wine studio گفت: کشتی های باری هنوز هم مجاز است.

او توصیه همه زلاند نو به سفر خارج از کشور مگر اینکه مطلقا لازم است.

نیوزیلند دیده می شود تنها شش مورد از coronavirus آخرین تشخیص داده شده در یک Auckland در 60s او که به تازگی از ایالات متحده است.

قبلی پنج نفر هستند همه جدا شده در خانه و در حال بهبود است. شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از جامعه انتقال اما نیوزیلند بود اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از آن, نخست وزیر گفت.

دولت او قبلا لغو یادبود ملی با توجه به برگزار می شود, Christchurch, روز یکشنبه, سالگرد حمله به دو مسجد در این شهر که ادعا 51 زندگی می کند. Protocol wine studio گفت: این تصمیم را یک “عمل گرا” ساخته شده برای اطمینان از coronavirus گسترش یافته است در اجتماعات بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im